Forum Forum pracyDokumenty

Jak zostać zarządcą nieruchomości?

Jak zostać zarządcą nieruchomości?

skomentuj
Wyświetlaj:
ccas / 212.7.215.* / 2020-02-05 10:23
Prawdą jest, że to Osiedle Zielone z Gdańska robi naprawdę dobrą robotę. U nas też przydałaby się taka firma, bo naprawdę słyszałam o nich wiele dobrego.
prezesbit. / 185.246.208.* / 2019-11-27 15:57
Dzień dobry! Mam na imię Tomasz Olszewski, od ponad 3 lat zarabiam pieniądze tylko i wyłącznie przez Internet, opracowując strategie pozwalające zarabiać bez wychodzenia z domu Od dłuższego czasu zarabiam w programie inwestycyjnym z niskim wkładem własnym. Nie są to żadne piramidy finansowe, MLM'y, hyipy, nie będziesz zbierał poleconych, ani namawiać nikogo do udziału. Poszukuję konkretnych i zdecydowanych osób, które chciałyby pomnażać swój kapitał dzięki skutecznej inwestycji, jaką proponuję. Zysk już w pierwszym miesiącu to nawet 10 tys. złotych. Do pracy nie potrzebujesz niczego opróćz swojego .,,smartfona/laptopa. Platforma inwestycyjna, którą chcę Ci przedstawić nie wymaga od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy, wszystko Ci pokażemy. Oferta ograniczona czasowo i ilościowo - nie wiem, czy się powtórzy.
dołącz do nas tu: http://systemzarabiania.pl
Mlot / 79.191.100.* / 2019-11-22 14:49
Zawsze chciałem zarządzać nieruchomościami, to dobry biznes, a ja to bardzo lubię. Dostałem prace w Integrum Management i czuję, że w tej firmie się rozwijam.
Kojot518 / 83.24.66.* / 2020-02-05 11:51
A ja korzystałem z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolony
alicja921 / 79.191.90.* / 2019-08-27 09:49
Każdy jest stworzony do czegoś innego i co dla jednych jest normalnością dla innych jest nudą lub wręcz przeciwnie abstrakcją. Ze swojej strony nie radziłbym się pchać do firmy ala krzak tylko zaufał komuś kto wie jak branża wygląda od podszewki. Jak chcesz to rekrutuj do integrum management :)
Janusz704 / 79.191.87.* / 2019-05-24 15:30
Przyznam szczerze, że teraz zarządcy nie jest łatwo znaleźć dobrego pracodawcę. Albo jakieś oczekiwania nie z tej ziemi, albo płacić nie chca godnych pieniędzy. Niedawno dopiero postanowiłem, że dość tego i zmieniam pracę. Miałem się przebranżowywać, ale wreszcie zacząłem prace w integrum management. Na razie jest lepiej niż u poprzedniego pracodawcy. Oby tak zostało.
postook / 2019-04-15 16:58
Article super
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - postook.]
Agnieszka987 / 79.186.148.* / 2019-03-27 09:17
Praca zarządcy jest bardzo ciężka i ja bym się nigdy w to nie pchała.. Moim osiedlem zarządza Amitom z Gdyni i raz miałam okazje porozmawiać z jednym z zarządców właśnie. Jestem osobą ciekawską więc trochę podpytałam o ten zawód, no i nawet sobie nie mogę tego wyobrazić- być na każdy telefon, dbać o czystość, obszary zieleni i obsługę techniczną. Dobrze, że ktoś robi to za nas i teraz jeszcze bardziej doceniam ten zawód i naszego zarządcę.
Waldi555 / 195.189.88.* / 2018-11-04 00:35
No trzeba najpierw napisać CV (najlepiej przy użyciu szybkieCV żeby było po prostu porządne!!!), a potem już radzić sobie na rozmowach i zdobywać doświadczenie.
JordiPl / 31.178.167.* / 2018-10-28 17:03
Też wydaje mi się, że coś takiego nie jest łatwe. U mnie administracją nieruchomości zajmuje się firma www.domestika.com.pl. Specjalizują się w zarządzaniu nieruchomościami, prowadzeniu księgowości oraz w obsłudze technicznej budynków.
Arkadiusz70971 / 31.178.167.* / 2018-10-27 14:33
Dosyć ciężkie pytanie. Jest już wiele firm świadczących usługi zarządzania nieruchomościami. U nas od kilku lat wspólnotą zarządza firma www.wspolnota-luban.pl. Możesz na ich stronie przeczytać jaki zakres usług oferują. Może to Ci jakoś pomoże.
adaaaa / 212.7.215.* / 2018-05-04 11:01
W Trójmieście wiem że taką obsługą zajmuje się Osiedle Zielone, oni zarządzają nieruchomościami na osiedlu gdzie mieszkanie podnajmuję. Dobry kontakt, można się dodzwonić o której bym nie telefonował, administrator jest zawsze dobrze zorientowany, nie trzeba wszystkiego po pieć razy tłumacyzć.
Necesarius / 212.126.28.* / 2018-04-17 08:57
Szkoda, że w tekście podano błędne informacje, np. " Nieprzestrzeganie zasad to ryzyko utraty licencji federacyjnej i brak możliwości wykonywania zawodu" , co jest oczywistą nieprawdą. Poza tym samo sformułowanie "licencja" jest formą nadużycia, ponieważ może sugerować podobieństwo do państwowej licencji zawodowej wydawanej przez MI do czasy wprowadzenia nieszczęsnej deregulacji. Warto podać informacje o kursach prowadzonych przez federacje. Jeżeli przed deregulacją kurs trwał 200 godzin po których należało odbyć kolejne 200 godzin praktyki, to jak mają się dzisiejsze kursy trwające średnio 60 godzin. Uważam, że obecna oferta federacji nie ma na celu kształcenia celem doprowadzenia do odpowiedniego poziomu wiedzy, a jedynie uzyskanie finansowania własnej działalności. Do czasu zjednoczenia idei zawodu zarządcy nieruchomości pod szyldem np. "cechu zawodowego" wprowadzenia jednolitych ogólnokrajowych standardów, nie ma szansy na wykwalifikowaną kadrę w nowym pokoleniu, pozostaje póki co "stara gwardia"
Witek182 / 213.156.124.* / 2017-12-22 15:39
Zarządcą może zostać każdy, ale nie każdy będzie to robił należycie. Z własnego doświadczenia wiem, że zarządzaniem budynkami najlepiej zajmują się profesjonalne firmy zarządcze, takie jak Progresline. Od lat korzystam z ich usług i jeszcze się nie zawiodłem.
zarządca / 94.141.153.* / 2017-05-27 00:11
Gowin zniszczył zawód zarządcy nieruchomości - dzisiaj wykonują go często młode osoby bez podstawowej wiedzy i przede wszystkim doświadczenia. Ceny spadają a fachowcy odchodzą od zawodu. Taka zmiana z dobrego na złe. A zarobki 4-5 tys. to chyba bardzo mocno przesadzone - jak za kamienice dostaje się 350 -500 zł. Koszty nawet 1 osobowej firmy to 5 tysięcy. Tak więc aby zostało nawet 4 tysiące to trzeba obsłużyć samemu 20 do 25 kamienic. Życzę powodzenia pomijając często delikatnie "pisząc" dziwaczne oczekiwania lokatorów. Teraz wiem dlaczego Gowin nie wykonuje tego zawodu - wystarczy że się ubezpieczy bo wiedza już mu nie jest potrzebna.
JacekK / 83.21.221.* / 2017-04-28 23:37
Myślę, że aby stać się dobrym specjalistą w tym zawodzie, trzeba mieć na prawdę wysoko rozwinięte umiejętności społeczne i sporą wiedzę. O le to drugie przy wytrwałej pracy można nabyć, to z tym pierwszym trzeba się niejako urodzić.
do początku nowsze
1 2
skomentuj

Najnowsze wpisy