Forum Forum finansoweKredyty

Jaki kredyt najlepszy?

Jaki kredyt najlepszy?

Eurosceptyk / 2012-03-02 12:56
Zastanawiam się jaki kredyt wziąć...totalnie nie wiem które rozwiązanie jest lepsze , mam do wyboru wzięcie kredytu w ROR , albo kredytu gotówkowego, albo też może kartę kredytową...co możecie mi polecić? Które z tych opcji jest najlepsza dla osoby w wieku 27 lat zarabiającej 2000 zł miesięcznie nie posiadającej żadnych nieruchomości?
Wyświetlaj:
robi1224 / 77.65.84.* / 2012-03-09 10:15
Wszystko zależy na co ten kredyt i ile pieniędzy potrzeba?
Jeżeli chodzi o jakieś większe zakupy typu AGD, RTV, to faktycznie, jak radzi Kapiszon, taka mini ratka może być najlepsza.
Kasia B-k / 93.105.96.* / 2012-03-02 14:09
Witam Pana!

Wszystko zależy w jakiej wysokości i na jak długo zamierza Pan wziąć kredyt, i na jaki cel. Dlatego trudno stwierdzić, które rozwiązanie byłoby dla Pana najkorzystniejsze.

Przy karcie kredytowej warto się zastanowić jeżeli spłata zadłużenia nastąpiłaby w okresie bezodsetkowym.

Kredyt w ROR, jeżeli suma zobowiązania jest niewielka.

W przypadku kredytu gotówkowego, jeżeli okres kredytowania jest średnio lub długoterminowy.

Najlepiej proszę się skontaktować z bankiem, który zajmuje się Pana obsugą. Ewentualnie w międzyczasie proszę skorzystać z porównywarki kredytów na stronie: www.InvestPuls.pl - może tam Pan wyszukać i porónać kredyty (również karty kredytowe) według własnych parametrów.

Pozdrawiam serdecznie
Kapiszon / 89.76.150.* / 2012-03-03 00:01
Jeśli masz na myśli standardową ofertę bankową, to zdecydowanie najlepszą ofertę ma od niedawna PKO od kiedy zdecydowali się na te nowe zasady Maxi Pożyczki. Jeśli nie masz syfu w BIK-u to z takim dochodem spokojnie dostaniesz.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: