Forum Polityka, aktualnościPolityka

Jarosław Kaczyński: Polska dyplomacja poniosła klęskę

Jarosław Kaczyński: Polska dyplomacja poniosła klęskę

Wyświetlaj:
Elendir / 2009-03-30 20:09 / Łowca czarownic

Zwraca uwagę, ze Polska należy do najlepiej rozwijających się gospodarczo krajów świata i potwierdzają to statystyki.

Czyżby Kaczyński dostrzegł jakieś pozytywy po stracie władzy przez PiS? A może mu się tylko tak wymsknęło?
lolek000 / 2009-03-30 14:44 / portfel / Tysiącznik na forum
...nie funduje takich idiotycznie skadrowanych zdjęć? Czy robie się tutaj kolejny onet albo tvn24?
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-03-30 18:51
tusk się nie pokazuje przynajmniej raz dziennie i nie wygaduje takich głupot jak nie jaki konus I czyli dr prawa pracy czyli jarosław k.
kumys / 92.22.69.* / 2009-03-30 18:14
A COS TY MYSLAL LoLEK, ZE DO KOGO TEN PORTAL NALEZY?
przejrzyj na oczy,
dzisiaj wszystkie portale sa w odpowiednich rekach z mozliwoscia sledzenia kazdego IP i reagowania w kazdej chwili,
nie ludzmy sie,
tak jak banki, prawie cala prasa i telewizja,
tak i portale , poza nielicznymi, sa w rekach tych samych ludzi,
to sie nazywa miec kontrole nad wszystkim,
bo kto ma dostep do srodkow przekazu, ten ma wladze
Piotr
zagladnij po ciekawe filmy, dopoki jescze sa w sieci
www.emigracjazpolski.blogspot.com
lolek000 / 2009-03-31 14:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Wejdę o ile już raz na jakiś czas nie wchodzę. Mam w ulubionych sporo linków. Co do tego, że
wszystkie portale sa w odpowiednich rekach
to raczej się nie zgodzę. Wchodzę dość często na www.niezalezna.pl i mimo, że i tam z niektórymi artykułami bym popolemizował, to jednak nie trafiają się tam takie propagandowe zagrania jak na typowym wysypisku smieci jak wp, interia, o2 czy onet. Pisząc to co napisałem powyżej chciałem tylko wyrazić nadzieję, że nie będę musiał zbojkotować kolejnego portalu za głupawe zagrania.

Najnowsze wpisy