Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jerzy Szmajdziński: Blokowanie mównicy zostawiamy szaleńcom

Jerzy Szmajdziński: Blokowanie mównicy zostawiamy szaleńcom

Wyświetlaj:
LP / 83.135.140.* / 2006-05-27 19:52
Wypowiedz krótka ale lakoniczna nie jest Pańską domeną.
Natomiast wypowiedzieć sie aby być w pelni zrozumiały przez innych wymaga niejednokrotnie dużego " KUNSTU Intelektu".
DA / 195.225.68.* / 2006-05-10 23:56
A może nam Pan Szmajdziński trochę opowie o blokowaniu... filmu o aferze FOZZ i jego w tym roli.. to byłoby ciekawsze...
Marqus / 212.244.249.* / 2006-05-10 09:54
nie jestem zwolennikiem demokracji totalnej, ale skoro ją mamy to trudno. Pan JS po prostu postuluje powołanie nowego KC , który będzie określał kto tą demokracją ma rządzić
MSMAXXIS / 84.148.211.* / 2006-05-11 01:19
I tu sie z przedmowca nie zgodze, poniewaz nie przypominam sobie aby w ciagu ostatnich kilkunastu lat od wyjscia z PRLu, media sie obruszyly tak jak za czasow PiSu i ich nowego "kontrolera tresci".
Ponad to w interpretacji "powolania nowego KC" widze powazna niechec do Pana JS bez wzgledu na to akurat czy ma on racje czy nie -- ocena ta jest wiec subiektywna.

Od siebie dodam, ze ksztaltowanie naszaj mlodej demokracji wymaga czasu, a wszyscy popelniaja w niej bledy zwiazane z "learning-by-doing" zarowno wyborcy jak i politycy. Mam tylko nadzieje, ze cala szumnie wybywajaca mlodziez zarobi gore pieniedzy, nauczy sie demokracji od "starszych" z UE i wroci, aby to zastosowac zdobyta wiedze i kapital po PiSowskim eksperymencie.
Marqus / 212.244.249.* / 2006-05-11 10:00
to prawda - pan JS nawet gdyby zapowiadał pogodę też byłby dla mnie mało wiarygodny - każda ocena jest subiektywna , coż - dla mnie jedyny dobry socjalista to martwy. Biorąc pod uwagę, że każda demokracja z czasem się degeneruje - nie liczyłbym na to że "młodzi" pomogą. Ci którym się powiedzie - nie wrócą a pozostali co najwyżej pogłębią kryzys.

Najnowsze wpisy