Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Jesteśmy wciąż blisko rekordów

Jesteśmy wciąż blisko rekordów

Money.pl / 2007-06-04 18:33
Komentarze do wiadomości: Jesteśmy wciąż blisko rekordów.
Wyświetlaj:
modliszka / 2007-06-05 00:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc Wszystkim...
Farciarz / 2007-06-05 00:56 / portfel / Bywalec forum
dobranoc modliszko ;-))
Farciarz / 2007-06-05 00:05 / portfel / Bywalec forum
warto wochodzić jeszcze w Jutrzenke?? sporo od tyg wzrosła ale licze na kolejne wzrosty
prosze o jakies opinie, podpowiedzi
pozdr;-))
piotr824 / 2007-06-05 00:48 / Tysiącznik na forum
Jutrzenka przejęła majątek kaliskiej Helleny , ma solidne fundamenty i znaczący udział w rynku , sam nieraz żałuje że się nie skusiłem , jednak z drugiej strony sytuacja na giełdzie dość nerwowa osobiście powstrzymuje się od jakichkolwiek zakupów (chyba że na pierwitnym)
modliszka / 2007-06-05 00:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wszyscy na coś liczą, gorzej wychodzi z podsumowaniem...
Wstrzymaj się, jesli wzrosła...conajmniej do połowy miesiąca...nie obserwuję tej spółki i trudno mi wyrazić szczególowy pogląd...to tak, na pierwszy rzuk oka ;-)
Farciarz / 2007-06-05 00:18 / portfel / Bywalec forum
ja narazie glośno sie zastanawiam..bo mialem okazje nie tak dawno kupic za 160zł teraz jest duzo wyżej..
fundametalnie społka dobra i niezłe perspektywy..no i c/z, c/wk całkiem dobre wyniki to moje spostrzezenia...choć faktycznie teraz jest dosyć wysoko
krepek / 2007-06-05 00:22 / portfel / Tysiącznik na forum
zobacz na wykresy, at
Farciarz / 2007-06-05 00:33 / portfel / Bywalec forum
macd nie najgorzej wygląda moim skromnym zdaniem tyle że te ostatnie wzrosty mogą przesądzić o małej korekcie na tej społce
krepek / 2007-06-05 00:40 / portfel / Tysiącznik na forum
no powiem ci że mnie pare spółek kusi ale mam na uwadze inne rzeczy nie tylko wskazniki macd, które wrecz zachecaja...ale rozsadek jak na razie zwycięża...jeszcze bedzie czas...i miejsce
modliszka / 2007-06-05 00:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A kupno akcji, ponoć nigdy nie jest za późno ...stąd to moje schładzanie...]

Pozdrawiam
Farciarz / 2007-06-05 00:28 / portfel / Bywalec forum
też tak myśle.. zobaczymy co bedzie jutro.. dzieki za odp milych snów życze do usłyszenia jutro;-))
modliszka / 2007-06-05 00:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobry wieczór i dobranoc :-)
Coś z forum bankiera: ku przesytrodze a może nauce tych, co wierzą, w szysbkie i duże zyski ;-)


Pozdrawiam

modli

OSZUKALI MNIE - ODDAWAĆ PIENIĄDZE

Po raz kolejny zła inwestycja. Z żoną sprzedaliśmy udziały w działce za 35.000zł w lutym. W tej chwili mam na koncie zaledwie 17.200zł Tyle mówią o hossie, ale to guzik prawda. Żadnej hossy nie ma ,bo ludzie tracą ciężko zaobione pieniądze. Straciłem na FON , bo spadł, straciłem na Elkop, straciłem na Projprzem , straciłem na Elektrimie , straciłem dziś na JWC. Straciłem też na kilku innych spółkach. Zarobiłem jedynie na spółkach nielicznych, jak np Relpol, Bytom, ale to są marne grosze.

Gdzie są moje pieniądze?
Giełda powinna być zamknięta, bo jest to zwykłe chamstwo i złodziejstwo. Tutaj zarabiają (kradną) jedynie złodzieje - co ja mówię , to są przecież "biznesmeni". Specjalnie prowokują do kupowania akcji, a sprzedają je po zawyżonej cenie i po tej cenie oddają je. Potem robią przekręty i nagle robią kurs niski, coraz niższy i coraz niższy. Ludzie sprzedają i potem oni znów szybciutko do góry,żeby nikt się nie zorientował i sprzedają ludziom po znowu zawyżonych cenach. Obserwuję to już kilka miesięcy i JEST TO REGUŁA !!!!

Giełda to jest zwykła pralnia pieniędzy i dodatkowy interes złodziejstwa i mafii,żeby okradać ludzi W MAJESTACIE PRAWA!!!!
Nie dajcie się ogłupiać, bo wcześniej czy później stracicie , a nic nie zyskacie poza nerwami. Tutaj istnieją jedynie prawa dżungli, tutaj jest wolna amerykanka, zero normalności i zasad. Nie ma co liczyć, że spółka ma zasoby i perspektywy, złodzieje i tak zrobią was w balona. Przykładowo taki FON. Spółka z przyszłoscią , kupiłem sobie za 4,85 zł , bo miały być wzrosty a po kilku dniach zmuszony zostałem do sprzedaży za cenę 3,50zł. Czy to jest normalne? To jest po prostu jakaś paranoja!!! Jak nie wierzycie to zobaczcie do archiwum kursów np na wp.pl - był taki spadek!!!
Podobnie z innymi spólkami. Jedynie co to Bytom dał dużo odrobić, ale tylko dlatego ,że sprzedałem go z zyskiem, a nie ze stratą.

I to ma być giełda i podstawa funkcjonowania rynku jak niektórzy opowiadają banialuki? Kto to wymyślił i dlaczego to jest tolerowane na świecie?
JWC też przekręt roku, a przynajmniej miesiąca. Opowiadali wszyscy o wzrostach kilkaset procent, a tu guzik prawda. Właśnie patrzę na kurs i wynosi on 80,50zł ,a ja kupowałem za 92,80 zł. I znowu zostałem zwyczajnie okradziony z moich pieniędzy. Gdzie są te wszystkie moje pieniądze moze ktoś mi powie i wyjaśni? Kto je zabrał i jakim prawem?

Mam nadzieję,że przyjdzie czas bankructwa całej giełdy i ludzie odpowiedzialni będą gnić w więzieniu. Straciłem prawie 18.000zł. Za te pieniądze mógłbym kupić chociażby Volksvagena Golfa IV z roku 2000, a ja jeżdżę złomem Tico, bo sądziłem ,że zarobię może nawet na mieszkanie i na samochód nowy starszy. Czytałem banialuki o tym,że ludzie się dorobili, że na tym forum ktos z 70tys zł zrobł 4 miliony, ale to się okazuje KŁAMSTWEM I MANIPULACJĄ. Prawdopodobnie tu pisują jacyś wynajęci przez złodziejów tzw jak to tu pisze się naganiacze. Pomagają oni okradać uczciwych ludzi i tyle.
Strzeżcie się chamstwa i złodziejstwa. Tyle co mogę napisać.
Nicos / 80.52.128.* / 2007-06-29 20:31
Jedno jest pewne, banki zawsze zarobią. Druga sprawa to w takie firmy jak FON się nie wchodzi jak nie jest się hazardzistą, spółka miała 400 000 przychodu, tyle ile warzywniak na osiedlu.
marboru / 2007-06-05 07:19 / portfel / "Bankier giełdowy"
...no i dla takich Gości są fundy a nie giełda.)
TaS / 2007-06-05 01:12 / Tysiącznik na forum
nie wiem, czy to prawda czy ktos jaja sobie robi. Zakładam to pierwsze. Primo to autentycznie przykro mi. Bo nie jest przyjemnie czytac, ze kto swciagle wtapia. Z drugiej strony, gosc zdaje sie byc typowym roszczeniowcem - NALEZY MI SIE. Wszyscy zarabiaja to ja tez musze. A prawda jest taka,ze zarabiaja nieliczni. To co nize pisze Modliszka, o wychodzeniu z papiera na dogrywkach - uslyszalem niedawno od jedynego znanego mi osobiscie spekulanta duzej skali (przynajmniej dla mnie jesli ktos na samych gorkach i dolkach w miesiac robi kilkaset procent, nastepnie wyprowadza walute i kupuje ziemie pod Wro). - ze od kilku lat, a gra od 94 roku nie siedzial w papierze dluzej niz pare godzin...

Podziw dla jego umiejetnosci i zaradnosci, ale z drugiej strony to wlasnie tacy jak on wyciagaja kase od takiej drobnicy jak np ja i to oni psuja rynek (mowie konkretnie o pompce, a potem wyjeciu zarobionych pieniedzy).

Z drugiej strony spekulanci istnieli zawsze, w babilonii, w rzymie, w sredniowieczu, w nowozytnosci, dzis po prostu maja wieksze spektrum mozliwosci...
piotr824 / 2007-06-05 00:39 / Tysiącznik na forum
miałem się nie odzywać , ale mnie to ruszyło
żenujący jest ten gość, każdy , kto inwestuje na giełdzie musi być świadomy ryzyka, to nie maszynka do pieniędzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jedna z fundamentalnych zasad nie należy grać pieniędzmi , które za miesiąc będziesz potrzebował na chleb, nawet jeżeli kupił za 4,85 to nikt mu broni do głowy nie przystawił i nie kazał sprzedać ( pomijając wybór spółki i cenę za jaką kupił)
warren buffet / 2007-06-05 06:35 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bo gielda to jest szulernia i tylko ci o stalowych nerwach zarabiaja.... ci ktorzy potrafia zalozyc strate
krepek / 2007-06-05 00:19 / portfel / Tysiącznik na forum
no cóż....przykre to )o ile prawdziwe), a trzeba było dziesięć razy pomyśleć zanim sie cokolwiek zrobiło....najtrudniejszy pierwszy krok....
modliszka / 2007-06-05 00:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jeżeli możecie, zachęcam do ogladania dogrywek...tam prawda wychodzi na jaw...żaden grubas, nie zostaje z akcjami na noc...no może miniamalną ilością.....pieniąc cały czas w garsci i szerząca się manipulacja....wybicie, trzymnie kursu i wychodzenie - szulernia...Im wyżej, im mniej płynna spólka, szulerni jest mnie...ale na społkach, które mają niską cenę akcji - dzieją się cuda...

Pozdrawiam
inwestor1975 / 2007-06-05 00:15 / Tysiącznik na forum
przeciez widac ze to kit ponapisywał prawie maxy ze kupił
modliszka / 2007-06-05 00:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Uwierz mi, nie brakuje takich, co to na makasach się obkupili a teraz pazurki gryzą, czy spólka odbije...wstrzmięźliwość zalecana....
Farciarz / 2007-06-05 00:08 / portfel / Bywalec forum
widze ze to cienki gracz..ja tez jeżdżę tico hehe.. ale jesli ktoś liczy na szybki zarobek na giełdzie to raczej nie ma szans..
modliszka / 2007-06-05 00:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tutaj nie ma mądrych - gra się toczy i ktoś musi przegrać, aby wygrać mógł ktoś ;-)

Pozdrawiam
Farciarz / 2007-06-05 00:16 / portfel / Bywalec forum
racja modliszko racja rowniez pozdrawiam serdecznie;))
Farciarz / 2007-06-05 00:08 / portfel / Bywalec forum
widze ze to cienki gracz..ja tez jeżdżę tico hehe.. ale jesli ktoś liczy na szybki zarobek na giełdzie to raczej nie ma szans..
Jarg / 2007-06-05 00:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Modliszko, to raczej rodzaj prowokacji mającej na celu skłonić ludzi do myślenia...
modliszka / 2007-06-05 00:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To prawda - bo ludzie nie myślą - rzadzi impuls, chęć zysku...potem jest myślenie i płacz....ale coż zrobić...ponoć na naukę nigdy nie jest zapóźno, gorzej jesli traci się przy tym cięzko zarobione pięniądze...]

Pozdrawiam
Jarg / 2007-06-05 00:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozdrawiam również i dobranoc
plejer / 2007-06-04 23:32 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
Dobrej nocy
Gajor / 2007-06-04 23:42 / portfel / Bywalec forum
no ..... pływająca
Gajor / 2007-06-04 23:53 / portfel / Bywalec forum
również dobrej nocy.
valjean / 2007-06-04 23:24 / Galernik
Zarząd TUP S.A. informuje..... w dniu 30.05.2007 roku Prezes Zarządu nabył 67.233 akcje spółki TUP S.A. po cenie 1,00 zł za akcje"
__________________________________________
tak się robi byznes ;)
inwestor1975 / 2007-06-05 00:03 / Tysiącznik na forum
po tyle tez bym kupił
i to wieksza ilosc
mr Kreb / 87.204.105.* / 2007-06-04 23:22
Dwie kierowane emisje
Poniedziałek, 4 czerwca (19:08)

Akcjonariusze Elektromontażu Warszawa zdecydowali o emisji nowych akcji serii D oraz E, które zostaną skierowane do Elżbiety Sjöblom i Krzysztofa Kosiorka - podała spółka w komunikacie.

NWZA zdecydowało o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki, w drodze subskrypcji prywatnej, poprzez emisję 8.329.030 nowych akcji serii D o wartości nominalnej 1,00 złoty każda. Cena emisyjna akcji serii D wyniesie 7,4151 złotych za akcję.

Akcje serii D, które obejmie Elżbietę Sjöblom, zostaną pokryte wkładem niepieniężnym w postaci 2.228 udziałów w spółce Mostostal-Export-Dom, który został wyceniony na niemal 61,8 mln zł.
cacy / 87.204.105.* / 2007-06-04 23:23
to super jest Ela to jest jutro na Elektromonwar jazda w górę bez trzymanki, tak trzymać
marboru / 2007-06-04 23:20 / portfel / "Bankier giełdowy"
A tu coś dla wielbicieli jasnego pełnego...

http://allegro.pl/item201320431__kask_studencki_pila_do_rzniecia_gratis_.html

Dobranoc.
valjean / 2007-06-04 23:13 / Galernik
http://rozmowy.onet.pl/_loinc/sonda/wyniki.html?ITEM=9866&MIEJSCE=undefined
Longterm / 2007-06-04 23:08 / Mostek Zwyciężymy!
"Wedle opowieści żeglarskich,
KraKeny były często brane za wyspy. Kiedy marynarze
wychodzili na ląd budzili potwora, który się
zanurzał, wciągając pod wodę załogę wraz z
okrętem"...
skazany na sukces / 2007-06-04 23:10 / Tysiącznik na forum
Cóź... Moja konotacja wcale nie była błędna :)
Longterm / 2007-06-04 23:16 / Mostek Zwyciężymy!
:-) niestety to nas kiedyś czeka ale pocieszające jest zdanie : "Niedoświadczeni marynarze mylili go z wyspami, lecz piraci wiedzieli, żeby trzymać się z daleka"...
Gajor / 2007-06-04 23:19 / portfel / Bywalec forum
no a ja dzis zafundowałem sobie Fona
ale nie wiem czy to nie wyspa:)
Farciarz / 2007-06-05 00:04 / portfel / Bywalec forum
Fon nie jest najgorszy sam mysle czy nie kupic troche
TaS / 2007-06-04 23:30 / Tysiącznik na forum
wyspa wyspa - tylko taka pływajaca :)
lojka / 2007-06-04 23:06 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocki dla wszystkich

mam nadzieję, że jutro będzie lepszy dzień i mój porfel się "odnajdzie"
plejer / 2007-06-04 23:08 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
kolorowych Lojka
lojka / 2007-06-04 23:09 / Tysiącznik na forum
dzięki i wzajemnie ;)
taszka / 2007-06-04 23:03 / "Krecik"
w zeszlym tygodniu wymienilem pulawy na gtc i troche kaski zostalo
na pulawach prawie 50% wpadlo
brydzia / 2007-06-04 23:04 / 10-sięciotysiącznik na forum
gratki szkoda że wcześniej się nie pochwaliłeś że kupiłeś

ale takich jest niewielu co piszą przed żeby coś kupić

pozdrawiam
taszka / 2007-06-04 23:08 / "Krecik"
wtedy pisalem niezalogo nikt odpowiedziec nie chcial
a pulawy dwa razy mialem raz jakies 8 % raz prawie 50% a ja nie potrzebuje sobie wyrabiac pozycji tetaj bo teraz pisze z doskoku i zaden ze nmnie inewestor
a skotanie stracilem i taz nie pisalem, nie trzeba szykanowac kazdego
spadam
TaS / 2007-06-04 23:07 / Tysiącznik na forum
wiekszosc woli najpierw miec, a potem nagonic... ot kapitalizm :)
TaS / 2007-06-04 22:58 / Tysiącznik na forum
zauważam, że od pewnego czasu na forum dominują coraz bardziej mgliste i poetyckie wypowiedzi :) a z poezją to jest zawsze tak, że można ją na wiele sposobów rozumieć :)

hossa czy bessa.

Ja wiem, że nie ma prostych odpowiedzi, ale osobiscie ta niepewnosci w opiniach utwierdza mnie w przekonaniu "ze jeszcze nie czas".. nie ma hurraoptymizmu... choć u mnie zauwazam jego symptomy... - ale wtedy patrze na liste egzaminow jakie mnie w ciagu tego i nastepnego miesiaca czekaja :D gielda wymieka :D
neo_viator / 2007-06-04 22:50 / portfel / Bywalec forum
Kto mi się zwierzy ze swoich doświadczeń i przemyśleń na temat Opery za 3 gr ? Zastanawiam się czy warto w to wchodzić :)
blackd / 2007-06-04 22:58 / Bywalec forum
ja sie nie bede zwierzal ale powiem ze mam. traktuje to jako pewne zabezpieczenie. Na kokosy w postaci 100% na m-c nie ma co liczyc, ale zdecydowanie lepsze od lokaty :).
Ostatnia wycena http://www.opera.pl/opera_za_3_grosze/wycena.php
neo_viator / 2007-06-04 23:05 / portfel / Bywalec forum
Nie jestem chciwy , zadowoli mnie 80% w skali roku ;)
Longterm / 2007-06-04 22:38 / Mostek Zwyciężymy!
Witam, piękne zamknięcie w USA. Ciekawe co pokaże KGHM jutro bo on powinien wyznaczać trend w najbliższym czasie. Strajki, zamieszki w Nigerii i drożejąca ropa i miedź, to coraz bardziej zaczyna przypominać mi ubiegłoroczny maj tylko jednego mi brakuje - powszechnej euforii...jeszcze mamy czas ale ta euforia może trwać jedynie kilka sesji a zarobek na niej może być większy niż wielomiesięczne zmaganie się z rynkiem. Dlatego nie zamierzam stać z boku, okręt wypłynął za daleko od portu, pełne żagle wybrane, czekam na wiatr. Majtek z orlego gniazda już krzyczy "ląd! ląd!" A co na lądzie? złoto i diamenty oraz piękne kobiety tubylców... Teoretycznie jest już zbyt blisko brzegu aby cokolwiek mogło się stać...
warren buffet / 2007-06-04 22:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
musisz wiedziec ze jak przyjdzie przełom to 2 sesje zniosą 2 miesiace wzrostu.
skazany na sukces / 2007-06-04 22:43 / Tysiącznik na forum
Żebyśmy się tylko o ten ląd nie rozstrzaskali...
Longterm / 2007-06-04 22:46 / Mostek Zwyciężymy!
ja bym obawiał się bardziej piratów z karaibów albo co gorsza...KraKena:-)
skazany na sukces / 2007-06-04 22:52 / Tysiącznik na forum
Bywa tu jeszcze? Bom z długiej powrócił podróży
Longterm / 2007-06-04 23:05 / Mostek Zwyciężymy!
Kraken - legendarny stwór morski, obiekt badań kryptozoologii.

Widuje się go ponoć u wybrzeży Norwegii i Ameryki Północnej.

Pierwszym, który opisał to monstrum w epoce nowożytnej, był Erik Pontoppidan w swoim dziele z 1755 r. - Natural History of Norway. Jeszcze wcześniej pisał o nim Pliniusz Starszy - potwór miał blokować Cieśninę Gibraltarską, nie przepuszczając podróżujących tamtędy okrętów.

Stworzenie to jest monumentalnych rozmiarów - przypuszczalnie ma 1,5 kilometra obwodu i długie, oślizgłe macki. Wedle opowieści żeglarskich, krakeny były często brane za wyspy. Kiedy marynarze wychodzili na ląd budzili potwora, który się zanurzał, wciągając pod wodę załogę wraz z okrętem.


Kraken w Biblii [edytuj]
Często pozwiązuje się krakena z biblijnym lewiatanem, jednak najprawdopodobniej jest to tylko legenda, powstała w wyniku pomylenia go z Kałamarnicą olbrzymią.


Kraken w legendach [edytuj]
W legendach opowiadanych przez żeglarzy Kraken jest znany również jako Triangul. Rzekomo atakuje on tylko w obrębie Trójkąta Bermudzkiego, by nikt nie przedostał się na wyspę znajdującą sie w jego części. Jest pod władzą Neptuna, lecz słucha tego, kogo zobaczy zaraz po przebudzeniu. Zasypia na sto lat, by później przez kolejne sto atakować statki. Niedoświadczeni marynarze mylili go z wyspami, lecz piraci wiedzieli, żeby trzymać się z daleka. Potwór miał macki zakończone włoskami, dzięki którym wyczuwał ludzką obecność.
marboru / 2007-06-04 22:42 / portfel / "Bankier giełdowy"
Oby po drodze do brzegu skał żadnych nie było.....a w sumie to mogłyby być - na lad zejdziemy po moście wybudowanym przez MSZ - wtedy może ruszy.
Longterm / 2007-06-04 23:20 / Mostek Zwyciężymy!
MSZ to spółka roku, zobaczysz.
marboru / 2007-06-04 23:22 / portfel / "Bankier giełdowy"
Najbliższy opór 13,25....a potem będzie tylko zdobywanie szczytów.)
Pozdrawiam.
y / 83.11.76.* / 2007-06-04 22:37
zastanawiam sie nad ugodą stx z NFOS
jezeli jest to NFOS musiał cos wynegocjowac.
Tylko co? Mysle ze wynegocjował dodatkową emisje akcji z PP, Jak myslicie?
Ojciec&Syn / 2007-06-04 22:56 / Tysiącznik na forum
Co myślicie na temat oferty złomrexu na część stalową STX'a? W jaki sposób moe sie to przełozyc na papierki?
y / 83.11.76.* / 2007-06-04 23:01
to juz jest w cenie, ale ugoda to osobna kwestia.
plejer / 2007-06-04 23:00 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
jeśli dobrze rozumiem to będzie jeszcze niezależna wycena
brydzia / 2007-06-04 22:50 / 10-sięciotysiącznik na forum
znając nasz rząd to napewno coś wynegocjonowali żeby wyglądało że są propaństwowcy
plejer / 2007-06-04 22:57 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
dobry wieczór Brydziu
a Ty jak się na to w ogóle zapatrujesz?
brydzia / 2007-06-04 23:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
czekam sobie i zobaczę co z tego będzie , jak się skończy to pomyśle na razie duża niewiadoma
plejer / 2007-06-04 22:44 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
witam
być może wcale nic nie nadzwyczajnego nie wynegocjował
tylko zwyczajnie się zreflektował, że został sam na polu bitwy
bez żadnych szans
y / 83.11.76.* / 2007-06-04 22:47
szanse są dopuki są odwołania, cos uszczkneli napewno
plejer / 2007-06-04 22:51 / portfel / Tysiącznik na forum/"Wielokrotnie nagradzany za cierpliwość"
dowiemy się pewnie jutro
odroczenie do 6-tego
czyli środa
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy