Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Kazałem wyrzucić Marcinkiewicza

Kaczyński: Kazałem wyrzucić Marcinkiewicza

Money.pl / 2008-05-27 13:00
Komentarze do wiadomości: Kaczyński: Kazałem wyrzucić Marcinkiewicza.
Wyświetlaj:
jaś / 195.136.179.* / 2008-05-30 12:28
Wyrzucić powinno się Kaczyńskich z polityki. Dożywotnio.
josef / 91.44.194.* / 2008-05-29 20:25
==>Ostatnio w restauracji kazalem kucharzowi wrzucic na ruszta kaczke.
Byla wysmienita.
PS/KW Jasiu, pokaz w/w jak sie kelner niezachowuje.
mfg
jan kowalski / 2008-05-28 13:32 / Tysiącznik na forum
no, i po czasie okazało się, że Kaczyński mial rację co do Marcinkiewicza. To człowieczek o maluczkich możliwościach, ale za to wygorowanych ambicjach. Ot, taki typowy nauczyciel ( nic nie robić, wiele mieć).
gdynianin / 83.12.224.* / 2008-05-28 10:02
gość na zdjęciu to z pewnością jeszcze nie prezydent ?
Ryziel / 83.23.138.* / 2008-05-28 09:05
Aby wrócić do normalności należy z wyłaczc, z konstytucji formę wyborów. Ogłósić jednomandatowe wybory,utworzyć z wybranych nową lewicę i prawicę.Inaczej okrągly stó bedzie sie polakom odbijał czkawkąi powodował wymioty
acomitam / 83.25.138.* / 2008-05-28 06:56
Powstaje pytanie kto, dlaczego i skąd wytrzasnął tego Marcinkiewicza? Już kariera nieudanego, żeby nie powiedzieć - beznadziejnego - premiera Buzka powinna być ostrzeżeniem, że awansowanie na stanowisko szefa rządu faceta znikąd, o marnym doświadczeniu politycznym i marnych przymiotach może obrócić się na niekorzyść tych, co takie kandydatury lansują. Kryterium doboru: "mierny, ale wierny" jest jak widać złym kryterium.
neutrealny / 83.10.198.* / 2008-05-28 04:42
nie wiem czy ktos zauwazyl, ale mowi sie o prezydencie a zamieszcza fotke brata :) chyba mamy problemy z rozpoznawaniem twarzy
obserwator / 2008-05-27 23:53 / Tysiącznik na forum
Po ostatnich wyczynach a było ich kilka , nie dziwię się ze nazwano po imieniu to co nieraz internauci zauważali i powszechnie krytykowali. Abu być Premierem trzeba mieć klasę, ja jej nie widzialem. Za długo by premierem, okaza się miernym premierem i marnym politykiem. To było widać, wszyscy widzeli ale milczaca akceptacja dziennikarzy przebaczała ewidentne potkcięcia. Dzisiaj juz nie robią wrażenia słowa " róbta ci chceta: " yes,yes, yes" . To było , juz dawno minęło, mały czlowiek zostanie małym czlowiekiem , braki wykształcenia politycznego nie da się zastąpic tylko praktyką i noszeniem plaszcza na wielu ramionach. Użalanie się nic nie da, kto sobie dolki pod samym sobą kopie nieustannie , sam w nie wpada. Odzywki ktore słyszalem z wielu ust politykow byłych i aktualnych wskazują że mamy do czynienia z nieukami politycznymi. Dzisiaj " Misja Specjalna" obnażyla że słuzby państwowe klamia ustami swych osób funkcyjnych, rzadzących, ze należy powaznie się obawiać że demokraca skręcia w koleiny i demokracji zabraknie niebawem. Nalezy się bać życ w nieprzyjaznym panstwie, dobrze że jeszcze Prezydent zachowal zdrowy rozsądek i wielu skupionym przy nim politykow. Cała reszta to nieporozumienie, to wstyd dla wyborcow że wybrali urzeczeni milości a koszty życiowe sypia im piasek do oczu.
skrut myślowy / 83.10.181.* / 2008-05-27 19:46
Skróty myślowe:
1) "Panie Prezesie, melduję wykonanie zadania",
2) "Kazałem wyrzucić Marcinkiewicza"
3) "Nie mam Alzheimera"
4) "Nie kazałem inwigilować Marcinkiewicza"
5) "Nie znam Krauzego"
6) "Nie mam problemów alkoholowych"
7) "Tylko nie od tej małpy w czerwonym"
Bodek2 / 2008-05-27 15:31 / Bywalec forum
Panowie... z takimi komentarzami przenieście się do Onetu, please...
KAP / 2008-05-27 15:30 / Tysiącznik na forum
prezydent wyrzuca premiera , to jest marzenie obu braci, to se ne vrati, ale pomarzyc mozna.
PATRZAŁKO / 83.8.193.* / 2008-05-27 14:55
zdrajca marcinkiewicz /z gorzowa/ nieudacznik /nie umie języków/ -kompromitował nasz kraj !!a za srebrniki od platfusy obiwatelskiej się poprostu Z E S Z M A C I Ł!!-A TERAZ SZCZEKA BANIALUKI -BO "SZUKA " P O S A D Y !!!???
_ joe / 80.52.237.* / 2008-05-27 13:51
O ile sie orientuję, w demokratycznym państwie nikt nie może kazać wyrzucić premiera rządu. Czy to nie jest przypadkiem zwykły zamach stanu?
mirunia / 89.228.152.* / 2008-05-28 10:25
Zgadzam się,to naród ponownie powinien wybrać premiera,o ile była taka konieczność,ale nie określajmy tego zaraz jako "zamach stanu",ot ,zwykłe rozgrywki polityczne.Od początku wiadomo było,że Pan Marcinkiewicz jest tymczasowo na stanowisku premiera.Dlaczego więc wybrano go,skoro nie był wymarzonym politykiem?Moim zdaniem o to chodziło..Uważam,że Pan Marcinkiewicz,wykonał swoje zadanie najlepiej jak potrafił.Jako gorzowianka,jestem dumna,że to z naszego pięknego Gorzowa pochodzi premier Marcinkiewicz..Pan Prezydent"kazał wyrzucić premiera"?Szkoda.Możliwe,że straciliśmy,mimo wszystko ,dobrego polityka,a przede wszystkim prawego człowieka....Pozdrawiam z miasta Gorzowa Wielkopolskiego.
PATRZAŁKO / 83.8.193.* / 2008-05-27 14:51
joe !!pakuj manatki i wyjedż z naszego kraju -najlepiej na bliski wschód!! -kmiot nie moze dyskwalifikować decyzje GŁOWY PANSTWA!!
wkurzona / 79.185.193.* / 2008-05-28 07:20

kmiot nie
moze dyskwalifikować decyzje GŁOWY PANSTWA!!

No, co innego, gdyby głową państwa został obecny premier, bo wtedy -Twoim oczywiście zdaniem-nawet trzeba by.
Sam się wynieś na bliski wschód, jeśli nie podoba Ci się demokracja, jeśli jej nie rozumiesz.
Tomasz.S. / 83.7.19.* / 2008-05-27 13:31
Z tego płynie wniosek, że Marcinkiewicz został poprostu "wymlaskany"! Gratulacje!
worek / 79.188.238.* / 2008-05-27 13:12
80 procent szkół strajkuje !
eksport spada na łeb !
inflacja galopuje

wesoły romek dumny z osiągnięć !
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy