Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Nakłady na służbę zdrowia powinny wzrosnąć

Kaczyński: Nakłady na służbę zdrowia powinny wzrosnąć

Wyświetlaj:
trzeciaq2 / 2010-06-03 23:38 / Bywalec forum
Nie zmarnuj swojego głosu wyborczego, głosuj z sercem --> http://glosujteraz.pl
Elendir / 2010-06-03 09:04 / Łowca czarownic
Dać więcej pięniędzy to doskonały sposób na patologie i wycieki
Super.

A tak przy okazji to proponuje Pan zwiększenie podatków, zwiększenie deficytu, czy w sumie nie obchodzi Pana skąd te pieniądze się wezmą?

Dopóki nie wprowadzi się rozwiązań racjonalizujących wydatki, służba zdrowia będzie workiem bez dna. Między innymi należałoby moim zdaniem wprowadzić częściową odpłatność za większość usług oraz usankcjonować prywatne ubezpieczenia zdrowotne.

Pieniądze zawsze łatwo się wydaje. Gorzej z ich zarabianiem. Ale ta druga strona nie interesuje populistycznych polityków.
kljkljklj / 213.191.239.* / 2010-06-03 00:31
dobrze jest rozdawac kiedy nie ponosi sie za to odpowiedzialnosci. juz powodzianom dawal dwa razy wiecej ni zaproponowal tusk .teraz czekamy na ekstra pieniadze dla gornikow kolejarzy policjantow nauczycieli wojskowych.szkoda tylko ze jednoczesnie krytykuje rzad za zbyt duzy deficyt. z jego wydatkami bylby trzy razy wiekszy.ale to tylko kampania a ciemny narod to kupi.ale zawiedziesz sie jareczku narod nie taki ciemny jak sie tobie wydaje.
man13 / 2010-06-02 22:44 / Tysiącznik na forum
I pomyśleć że jako premier oddał władzę w obliczu nadchodzącego kryzysu a teraz mędrkuje i poucza „jak to powinno wyglądać".

Najnowsze wpisy