Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Rząd wobec Rosji zachowuje się jak wystraszony piesek

Kaczyński: Rząd wobec Rosji zachowuje się jak wystraszony piesek

Wyświetlaj:
kolins / 178.37.151.* / 2011-03-26 17:33
najbardziej wystraszony w po to napewno Niesiołowski bo jeszcze podszczekuje ten psiaczek iopluwa ludzi swą gatką
jakiśtam / 46.113.25.* / 2011-01-12 15:27
To jest głupi facet .Uważam ,że jest on wrogiem naszego kraju.Jest to siewca nienawiści .Ile zła jest w takim malutkim człowieku. Jak się wydziera to jest podobny do towarzysza Chruszczowa .Na ziemię towarzyszu Kaczyński i do różańca na Krakowskim Przedmieściu
nisera / 83.21.65.* / 2010-12-13 01:50
GIERKI i INSYNUACJE,kłamstwa?:PO,PSL,SLD w KOMISJACH-kompromitacja i insynuacje komisji kalisza-PO,SLD poza sejmem?- SIOSTRA BLIDY OPOWIADAŁA W TELEWIZJI... ... ,ŻE RODZINA WIEDZIAŁA O TYM ,ŻE JAK PO NIĄ PRZYJDĄ TO POPEŁNI SAMOBÓJSTWO . KOGO PYTAM NALEŻY KARAĆ , PRZECIEŻ W DOMU BYŁ TEŻ MALŻONEK , MÓGŁ OSTRZEC POLICJĘ CO SIĘ SZYKUJE. Jeśli była niewinna, to dlaczego do... ... siebie strzeliła? Codziennie wielu ludzi jest zatrzymywanych. Dlaczego wobec Blidy miano stosować inne procedury jak wobec pozostałych obywateli? Żadna komisja nie działa społecznie -... ... każdy poseł działa w komisji po to aby wzrosły jego apanaże - Kalisz będzie prowadził tę komisję aż do swojej parlamentarnej emerytury. –to nie MORD POLITYCZNY ,ale GŁUPIE SAMOBÓJSTWO,aby nie sypać KOLESI,czy było warto?
biolerty / 83.21.65.* / 2010-12-13 01:46
TOTALNA KOMPROMITACJA-ale jaja?plotkują-znowu KLAKIERZY POligłupów(wybiórcza,polityka,trybuna,...,tvn,.. zaczęła walkę z PIS poprzez lewe? SĄDAŻE,które się SKOMPROMITOWAŁY i są :ZAWYŻANE o 10%-15% dla PO,a ZANIŻANE o 10%-15% dla PIS -co JEST ZASADĄ już od 6 LAT niektórych (większości )sądaży- o czym świadczą OSTATNIE sądaże do MOMENTU wyboru nowego prezydenta z POWODU śmierci w katastrofie SMOLEŃSKIEJ św.p.L.KACZYŃSKIEGO(różniące się NAWET o 25%-plotkują ludzie-czy to CELOWA ROBOTA?,czy NIEUDOLNOSĆ ludzi robiących sądaży?,czy GŁUPOTA?,czy PARANOJA?-ludzie i tak w wyborach za 1,5 roku ZAGŁOSUJĄ na PIS,który WYGRA TE WYBORY(uzyska ponad 40%) z PO(będzie dobrze jak PO osiągnie około 25%),a PSL i SLD może ZNIKNĄ ze SCENY POLITYCZNEJ i nie osiągną progu wyborczego?
kiolkiop / 83.21.65.* / 2010-12-13 01:44
tylko KACZYŃSKI i PIS może URATOWAĆ...
... POLSKĘ OB BANKRUCTWA-głosujmy na PIS-bo PO,PSL,PJN,SLD stacza się po równi pochyłej do ZERA-w wyborach poza sejmem...-plotkują -czy nie DOŚĆ?: KOMPROMITACJI,obłudy,hipokryzji,cynizmu,....?
Nic nie powiem ,bo co mam powiedzieć, jak oni także nic nie mają do powiedzenia.Jedno co mogę powiedzieć -oddać mandaty PiS-owskie,bo się Wam one już nie należą,nie reprezentujecie już wyborców , tylko siebie. W takim razie należy wystartować w następnych wyborach,dostać się do sejmu i wtedy produkować się na własny rachunek(bez pieniędzy z budżetu które chcecie zabrać)czy kolaboranci,złodzieje hasła,zrajcy KACZYŃSKIEGO, PIS oraz ponad 8,5 ml. oszukanych wyborców da im czerwoną kartkę w wyborach
PO,PSL,SLD poza sejmem,a KACZYŃSKI PREMIEREM zaś na ogłupiałych ,wymamlanych,opluwanych i wykorzystywanycy przez PSEUDO:media,PO,PSL,SLD-już więcej wyborcy KACZYŃSKIEGO i PIS nie zagłosują,czy KOLABORANCI(kamiński,jakubiak,kowal,kruzik,...)- będą mieli HONOR zrzec się mandatu pOSŁA? na PORZĄDNEGO i umiejącego pracować w ZESPOLE kandydata PIS?-plotkują studenci-dość błazenady,cynizmu,obłudy,hipokryzji Kamińskiego i pozostałych zdrajców PIS.
mityki / 83.21.65.* / 2010-12-13 01:41
lukandiego@&~ napisał(a):
Graś słyszał Deresz ,nie...Kto łże ?plotkują-HIPOKRYTA,cynik,ŁGARARZ ,...? DERESZ?-kłamca?-NOWY RZCZNIK RZĄDU?-czy postradał rozum?,o ile nie chce ,aby publikować jego pytania -to jego sprawa-CHYBA się WTYDZI SWOICH PYTAŃ,ale skoro NIEKTÓRZY DOMAGAJĄ SIĘ TEGO dla oczyszcenia się od POMÓWIEŃ w mediach,to należy OPUBLIKOWAĆ ich PYTANIA i OPOWIEDZI ,aby ci ludzie nie byli POMAWIANI i OBRAŻANI w MEDIACH-tego domaga się WIĘKSZOŚĆ SPOŁECZEŃSTWA-DOSĆ POMÓWIEŃ,MATACZENIA...plotkują -skoro premier nic nie może to...
... po co spotyka się z ludzmi w żąłobie po tragedi SMOLEŃSKIEJ? i jeszcze ich denerwuje?studenci plotkują-czy BREDZI?...
... rzecznik?-PO stacza się po równi pochyłej do ZERA-w wyborach poza sejmem?
miersr / 83.21.65.* / 2010-12-13 01:40
• Damy radę PO!!! (gość) 2010-07-06 10:58:24
Moi Drodzy, nie ma co się łamać! Bronek także nie był moim kandydatem na prezydenta, ale liczyłam się z tą \"porażką\" \"KACZYŃSKIEGO\", jednak cały czas mamy asa w rękawie - czekają nas wkrótce wybory parlamentarne i miejmy nadzieję, że nowym premierem zostanie nasz Jarek:)...Premierem wszystkich Polaków, a nie...połowy, bo Polska to jeden kraj i żadne polityczne podziały nie są nam potrzebne! A tak na marginesie to życzę nowo obranemu Prezydentowi mądrości i uczciwości - zarówno w stosunku do nas, jak i ( a może przede wszystkim) do swojego sumienia, z którym chyba nie jest najlepiej…Demokracji nie ma bo media atakują... ... opozycję zamiast rozliczać rząd.Tak jest jeszcze na Kubie... PO,przystawki:SLD,PSL,PJN poza... ... sejmem.-plotkują:POligłupy,kolesie dalej rządzą i dzielą się stanowiskami-czemu?premier,prezydent,marszłek MILCZĄ?,a może to jest nową NORMĄ?
michacel2 / 2010-11-21 12:15 / Tysiącznik na forum
Musze dodac, bo jakos pamiec krótka a media nie kwapia sie o tym donosic, bo temat TABU. Wyjasniam jednak ponizej i przemawiam do swiadomosci rodaków:
Dzisiejsza tzw. elita wladzy i tworzone przez nia na sile i w wielkim pospiechu zaplecze elitarne spośród kolesi popleczników z nepotyzmem w cieniu, tworząc grono prymitywnych i cynicznych nowobogackich, bowiem z kultura nie maja nic wspólnego. Nawet trudnoby w tej sytuacji nazwac elita inteligencji, bo jak widac nawet w klakierskich mediach z kultura osobista w zachowaniu czy aroganckim i szyderczym niekiedy chamskim szyderczym wyslawianiu, zwłaszcza wśród polityków i tzw. autorytetów wyraznie się wyróznia, tworząc rynsztokowa polityke i dzielac społeczeństwo, zajmuje się wojna polsko-polska, niszczac opozycje, zamiast rządzić, co podchwytuja sprytnie i pokretnie dziennikarze ale tylko dlatego, ze to moda i pogon za sensacja oraz wizerunkowa nota zasłużenia się wyłącznie swojej partii, bo winna musi być i tak PiS oraz dobrze taki fałszywy temat się sprzedaje. Platforma tylko z nazwy Obywatelska mjala monopol władzy a teraz już nawet zdobyla absolutna wladze, choc dalej nie rzadzi a walczy. Bezkarnie uwaza, ze wlasnie dlatego ma przyzwolenie społeczne na silowe uszczęśliwianie wszystkich obywateli i tworzenie zasad wg prawa sily argumentów a nie posługując się argumentem prawa, zwłaszcza w stosunku do obywateli o odmiennych pogladach. Teraz za przykładem Tuska oprócz afer i skandali robia wszystko, żeby dostarczyc coraz inne przykłady tej POjelicie i POkazac, kto tu rzadzi i jak, ze wszystko można a wy róbta co chceta, bo nawet posuwac się wazy do regularnego bezprawia, tworząc bezkarna zasade lamania prawa czy konstytucji, wiedzac, iż wszystko może lacznie z przegłosowaniem TS czy TK w razie potrzeby. Przypomniec należy tez pogrzeb naszego prezydenta na Wawelu, kiedy zapowiedział nawet prezydent USA swoja wole przyjazdu na ta uroczystość ale pyl wulkaniczny uniemożliwił przylot. W dwa tygodnie później przyslal Barak Obama swego ministra spraw zagranicznych pania Hillary Clinton, żeby w jego imieniu złożyla wieniec na gobowcu pary prezydenckiej. Przypomne do czego wtedy bezczelnie posunął się sam Tusk, zmieniając nawet plan wizyty skreślając z programu jej hold na Wawelu, żeby tylko nie dopuścić do tego gestu. O czym to świadczy i co pomyślał sobie Obama, nikt nie odważył się do dzis politycznie czy medialnie tego komentowac, do dzis temat TABU.
konserwa / 2010-11-19 13:28 / Tysiącznik na forum
Jest konkurs na imię dla pieska, którego właśnie otrzymał w prezencie prezydent Rosji. Osobiście proponuję imię Donald, świetnie będzie pasowało.
zgred 2 / 83.25.219.* / 2010-11-16 18:33
Ten heros "największy polski patriota" (choć kurduplowaty) chce by Polska była "wielka" i wszyscy podporządkowali się jej interesom. Miał on swojego odpowiednika w Niemczech, który budował III Rzeszę - niestety ściągnął na Niemcy największe nieszczęście.
grek_pl_zorba / 77.253.131.* / 2010-11-20 20:08
Jasne, chcesz wiedzieć gdzie są obecnie te jak napisałeś "nieszczęśliwe niemcy" ?
A gdzie jest Polska w swoim rozwoju?
To Niemcy które "prześladował" Adolf są teraz potęgą gospodarczą, może to pomoże ci pomyśleć.
Chociaz nie spodziewam się tego.
michacel2 / 2010-11-19 13:15 / Tysiącznik na forum
Wybory samorządowe Puck
Andrzej Sitkiewicz kandydat na burmistrza i staroste Pucka członek zarządu Mostostal Warszawa ze Znina. Znowu rekomendowany kandydat przywieziony ze stolicy w teczce PO na Kaszuby. Ta mafia wtyka swoje macki wszedzie ale na ile mozemy nato jeszcze pozwolic - dosyc POpsujów i POszolomów, to co sie im udalo, to najwazniejsze dla Polski orliki, wyprowadzenie wojsk z Iraku, letarg i chaos gospodarczy, wielka dziura budzetowa, gigantyczny dlug publiczny i niegodna Polaka wojna polso-polska, która teraz perfidnie zaciekle obwiniaja PiS, bedacy tez wsciekla szydzaca kampania i nagonka wraz z POplecznymi mediami i budka suflera GW jakaly Michnika dekorowal za to Orderem Orla Białego kumpel Komorowski.
Drodzy wyborcy, zwlaszcza Obywatele gminy Puck, jesli uczciwie chcecie oddac swój glos sumienia, to glosujcie wylacznie na kandydatów PiS, z mysla i w trosce o rodziny oraz nasze dzieci. Zawsze lepszy uczciwy radny czy wójt z PiS niz cwaniak rekomendowany z Platformy mianujaca sie falszywie Obywatelska. Zwracam uwage, ze Tusk na swojej zielonej wyspie z wielka dziura budzetowa i gigantycznym długiem publicznym wlasnie obecnie już nawet siega po nasze fundusze inwestycyjne OFE do latania swojej dziury kosztem naszych dzieci czy wnuków, bo podwoil administracje.
Change -Time - Normality nadszedł najwyższy czas zmiany na normalnosc z zakończeniem perfidnej tuskowej wojny polsko-polskiej. Nasi właściwi i uczciwi oraz sprawdzeni zalecani kandydaci z PiS:
Adam Sliwicki, Zygmunt Wisniewski czy Romuald Orzel lub kazdy inny, byle nie Platforma Obłudników rzadzacych aferalnych rozbójników.
M.C.
Ryszard W / 79.185.135.* / 2010-11-16 19:07
To ci się dupku wydaje . Niemcy odzyskują forme i to szybko.
wagarowicz / 149.156.124.* / 2010-11-15 22:59
regół?
szkoła óczy.
pozdro.
czater / 2010-11-15 22:57 / Tysiącznik na forum
Rodacy, wyborcy PIS, wypowidzmy wojne Rosji, to ożywi LEcha, zbiorka w Gruzji, Wszyscy pod Wodzą małego Jarka wyruszymy na Rosje,,,
grek_pl_zorba / 77.253.131.* / 2010-11-20 20:11
Widzę że ty swój scenariusz wojny już napisałeś, powodzenia!!
Anonim z manufaktury / 95.41.236.* / 2010-11-15 21:50
..
Cytat trochę nie na temat :

"RENEGADE (ang. "renegat", "odstępca") - termin służący do określenia statku powietrznego, który może być użyty jako środek ataku terrorystycznego z powietrza.

Kategoria ta oznacza statek powietrzny o nieokreślonych intencjach lub uprowadzony spełniający co najmniej dwa z poniżej podanych kryteriów:

1. znaczne naruszenie ograniczeń i zakazów ruchu lotniczego określonych przepisami prawa;
2. naruszenie przez pilota cywilnego statku powietrznego warunków zezwolenia ruchu lotniczego (clearance) przekazanego na pokład przez organ ATC, w szczególności nie stosowanie się załogi do bieżącego planu lotu (FPL);
3. odmowa wykonania lub brak reakcji na polecenia (instrukcje) organów kontroli ruchu lotniczego
4. niespodziewana zmiana profilu lotu statku powietrznego (kurs, wysokość, prędkość);
5. przerwa w korespondencji radiowej, szczególnie w połączeniu ze zmianą charakterystyki lotu;
6. nieuzasadniona zmiana kodów transpondera radaru wtórnego (SSR) lub nadmierne wykorzystywanie sygnału identyfikacji (IDENT), bez stosownego polecenia organu ATS;
7. używanie przez załogę niestandardowej frazeologii lub inne zmiany w korespondencji radiowej (zmiana tonu głosu, zmiana języka korespondencji);
8. wybór w trybie 3/A (mode 3/A) przez pilota kodu:
* 7600 - utrata łączności
* 7700 - sytuacja awaryjna
9. przekaz radiowy nie dotyczący procedur lotniczych (np.: mowa polityczna, hasła religijne);
10. otrzymanie stosownego zawiadomienia ze strony innych organów państwowych (np.: Straż Graniczna, Policja, itp.) lub właściwych organów państw sąsiednich;
11. otrzymanie zawiadomienia ze strony innych instytucji pozarządowych lub osób prywatnych;
12. otrzymanie nieokreślonej bliżej groźby za pośrednictwem strony trzeciej."

Pozdrawiam
Junosza / 83.19.69.* / 2010-11-15 22:41
1. Na prośbę Pana X odpowiednie służby w zakładach w Samarze zainstalowały odpowiedni sprzęt, dzieki któremu pilot TU154Lux lądował w lesie zamiast na pasie startowym.
2. Pan X zaprasza Pana Y na złozenie wcześniejszej wizyty w Katyniu - bez udziału Prezydenta RP (tak by Pana Y ocalić, bo jeszcze może sie przydać. Przecież takiego materiału na Likwidatora problemów z Polska jeszcze nie było).
3. Do lotu zachęcani są wszyscy Ci, którzy sprawują ważne urzędy w RP a nie są powolni Panu Y. Przy okazji na poklad wchodzi też kilku kolegów Pana Y z jego własnej partii. Są to jednak ludzie nieprzewidywalni, trochę społecznicy, na których Pan Y nie do końca moze polegać.
3. Informacja o mgle pojawiła sie 1,5h po rozpoczęciu lotu - czyżby wcześniej mgły nie było?
4. Samolot się rozbija, zgodnie z planem
5. Śledztwo prowadzi Pan X (po wcześniejszym zrzeczeniu się Pana Y do jakichkolwiek roszczeń w tej sprawie)
6. Ze śledztwa wynika, ze winny był pilot.
7. Ze strony polskiej brak możliwości odwolania sie do czegokolwiek, za sprawą polityki Pana Y.

Czy to tylko Political Fiction?
danpol / 2010-11-17 15:39
Chyba pomyłka; a może w Samarze montowali odpowiedni sprzęt na polecenie Pan Y a nie X, to bardziej wiarygodne i zgodne z linią rozumowania i polityczne wierchuszki PiSuarów.
heniek14 / 95.48.220.* / 2010-11-21 12:17
Ty musisz reprezentować inteligencję.Bo głupek by czegoś takiego nie wymyślił.Najpierw instaluje bombę,a następnie sam się do niej pakuje.To musi być inteligent.A tak nawiasem.To Kołobrzeg graniczy z morzem?Pytanie dla inteligenta w Milionerach.Jaka inteligencja taka partia.
bolek3 / 213.17.138.* / 2010-11-15 21:34
Dzięki wielki kaczorku za komizm w naszej polityce.
kkl / 83.23.191.* / 2010-11-15 21:39
Podziekuj raczej Tuskowi i jego bandzie.
jozef1 / 83.10.146.* / 2010-11-16 20:37
nie nazywaj nikogo bandą skoro premiera popiera większość społeczeństwa a ty buraku nie długo zostaniesz sam
heniek14 / 95.48.220.* / 2010-11-21 12:21
Premiera POpiera większość,rządy owego premiera Popiera mniejszość.Takie POmysły to mogą mieć tylko jenteligenty PO studiach za pieniądze,którym myślenie sprawia ból.
vvide / 178.181.15.* / 2010-11-15 21:24
- raczej jak fałszywy kundel. Tusk ze swoją bandą wcześniej czy później zapłaci za zdradę, a może i za morderstwo.
michacel2 / 2010-11-16 11:30 / Tysiącznik na forum
Tusk jest kaszubem z wehrmachtu a po kaszubsku tusk oznacza zwykly kundel powsinoga i tak wlkasnie rzadzi a raczej nieudolnie administruje. Jego zaniechania to wyraz nieudacznosci i braku idei koncepcji panstwa. Po 3 latach mozna zdecydowanie stwierdzic, ze to najgorszy rzad w calej historii Polski.
Nikt nie zastanawia sie i nie pisze o Eugeniuszu Wróblu, którego rzekomo zabil wlasny syn. Czy wlasny syn pocwiartuje zwloki swego ojca i porozrzuca w jeziorze? W zeznaniu: oficer policji - miałem wrażenie, że nie do końca mówił prawdę. Mówił detektyw - był pewnego rodzaju spór światopoglądowy pomiędzy ojcem a synem. Czy to motywy zbrodni. Przypomne, ze pan Wróbel 59-letni Eugeniusz Wróbel wykładał na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W 1990 roku został wicewojewodą katowickim, pełnił tę funkcję przez pięć lat. Z jego inicjatywy powstało Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze, które pod jego nadzorem doprowadziło do uruchomienia i rozbudowy Międzynarodowego Portu Lotniczego "Katowice" w Pyrzowicach.

W latach 1998-2001 jako ekspert Sejmowej Komisji Transportu i Łączności oraz doradca kolejnych ministrów transportu i gospodarki morskiej uczestniczył m.in. w opracowaniu projektu prawa lotniczego. Od listopada 2005 do grudnia 2007 roku pełnił funkcję wiceministra w resorcie transportu. Ostatnio zaangażowany był m.in. w tworzenie Centrum Kształcenia Kadr Lotnictwa Cywilnego Europy Środkowo-Wschodniej przy Politechnice Śląskiej. Mjal byc pierwszym ekspertem w sprawie katastrofy smolenskiej.
Przypomne jeszcze Ryszarda C. nagle nic sie o nim nie pisze a miano podac powody napadu na biuro poselskie PiS w Lodzi oraz na sile starano zrobic jego wariatem - szalencem, co tez sie nie udalo. O czym to swiadczy czy Polacy nie mysla?
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy