Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kaczyński walczy z mediami

Kaczyński walczy z mediami

Money.pl / 2006-02-28 08:15
Komentarze do wiadomości: Kaczyński walczy z mediami.
Wyświetlaj:
Tadeusz / 62.121.123.* / 2006-03-02 10:42
Powiem Wam jedno żaden dziennikarz czy sędzia ,prokurator czy jeszcze ktoś inny nie może stać ponad prawem. Trzeba pisać , ujawniać różne niejasne uklady , ale też trzeba ponosić odpowiedzialność za to co się napisało lub powiedziało. Nie można rzucać oskarżeń nie mając jasnych dowodów w danej sprawie. W ten sposób można zniszczyć każdego czlowieka, każego polityka, nie mówiąc już o zszarganiu jego nieraz dobrego imienia , opinii. Demokracja i wolność slowa nie na tym polega aby pisać / czy mówić / o sprawach zasłyszanych gdzieś od kogoś i nie sprawdzonych bo to przypomina plotkarswo rodem z magla. Niestety w tym kraju dziennikarze w większości zajmują się plotkami, podając wiadomości niesprawdzone a ich zdaniem sensacyjne, mające na celu podniesienie sprzedaży nakładu danego dziennika czy innego pisma. Szczególnie TV publiczna powinna być bezstronna w sprawach politycznych, bowiem nadają dla obywateli tego kraju o poglądach prawicowych jak i lewicowych, jedni i drudzy płacą abonament z ktorego dziennikarze otrzymują swoje pensje. Pisanie i podawanie rzetelnych i sprawdzonych informacji czyni media wiarygodnymi A tak żadne media w Polsce nie są wiarygogne. To one kreują poprzez swoje audycje i według swojego widzimisię ludzi na prezydentów, parlamentarzystów itp. Nie można kneblować ust dziennikarzom, ale w sprawach jasnych oczywistych gdzie są dowody na to co się pisze lub mówi bo inaczej są to plotki i pomówienia a to powinno być karane w państwie praworządnym.
zx / 83.16.202.* / 2006-03-01 10:04
Po co Kaczyński angażuje się w walkę z wiatrakami ? Takie coś jak wolne czy obiektywne media nie istnieje nigdzie. Media mają takie poglądy jakie ma ich właściciel albo jakie są ich właścicielowi ze względów biznesowych wygodne. Czy może obiektywny jest Fox News albo CNN, a może FT ? Bzdura. Panu Kaczyńskiemu chyba szwankuje instynkt samozachowawczy. Nic nie zwojuje, a tylko rozmienia się na drobne zaniedbując rzeczy naprawdę istotne. Ma Premiera, który ma dobrą prasę i dobry wizerunek i czego jeszcze chce ? On sam jest niemedialny i nic tego nie zmieni. Im dalej będzie brnął w ten konflikt tym będzie tylko gorzej. Niech wyciągnie wnioski z lekcji L.Millera. On też za wszelką cenę chciał zostać Władcą Dusz i jak to się skończyło widzieliśmy jesienią 2005. Szkoda sensu jak to mawia moja znajoma.
tere / 194.246.124.* / 2006-03-01 09:56
Cóz to, Panna Kaczynska znów się na cos obraziła? Straszne! Panny Kaczyńskie bez przerwy na cos sie obrażają, coś je denerwuje i wszyscy są przeciwko nim.
Wstyd, zeby dwa stare brzydkie i pokraczne chłopy zachowywały się jak panny na wydaniu. Wstyd!
DA / 195.225.68.* / 2006-03-01 02:29
A jakież to media nazywają się wolnymi? No proszę, czekam tylko do soboty.
Klex / 86.63.117.* / 2006-03-01 07:32
WOLNE- CHYBA TE PRYWATNE!!!!!hahahahaha wolne...prywatne...wolne.....prywatne...prywatne najwolniejsze buhahah i z pewnością nie reprezentują interesów WŁASCICIELA. hahaha
Każdy szmatławiec siedzi w kieszeni jego szefa i gra pod dyktando układu. Widać to nie tylko w przypadku dużych gazet ale WYRAŹNIE w przypadku małomiasteczkowych - małonakładowych SZMAT. NIESTETY JA WOLNYCH NIE ZNAM!!!! I TWIERDZĘ ŻE NAWET SAMI DZIENNIKARZE NIE ZNAJĄ i w wielu przypadkach ich punkt widzenia jest punktem widzenia szefa!!!
London / 193.201.167.* / 2006-03-01 08:36
Klex ma rację, próbowałem prostować wiele wypowiedzi w gazetach napisanych pod dyktando np. PO w Warszawie, niestety bez skutku, więc nie mówmy o wolnych mediach, sami dziennikarze są bardzo nieobiektywni i daleko im do wzorca jakim jest np. BBC choć i tam są wtopy... zatem trochę samokrytycyzmu
jliber / 212.180.147.* / 2006-02-28 10:33
Czy pisząc ten komentarz też staję się członkiem "układu"? Kaczka po prostu ma mentalność z PRLu, gdzie dziennikarz bez smyczy to element podejrzany.
tere / 194.246.124.* / 2006-02-28 10:10
Jasne, media złe kiedy krytykują Kaczynskich - cholerna mentalność Kalego!!!
JE / 85.128.89.* / 2006-02-28 09:23
Co za durny tytuł !!!!

treści nie czytan bo szkoda czasu
kkuba / 213.238.124.* / 2006-03-01 09:02
To sobie poczytaj bo chyba Pis Zasłania Tobie oczy i pewnie Ojciec Dyrektor Tadeusz R.
armia / 213.199.212.* / 2006-03-04 00:58
A Ty miałes słabiutkie oczka przez ostatnie cztery lata. Przyjdą i po ciebie juz nie dlugo. Biosz się chyba troszkę co ?
kera / 81.15.135.* / 2006-02-28 14:17
bo zwolennicy pis nie widza co tak naprawde sie dzieje, jak sie mowi prawde niekoniecznie dobra o ich wielkim przywodcach to winni sa wszyscy tylko nie kaczynscy
zapi / 217.153.214.* / 2006-02-28 09:01
Pytam Pana Kaczyńskiego: kiedy wreszcie zajmie się Pan ważnymi rzeczami, które mogą wpłynąć na życie obywateli. Jeżeli PiS-owcy wyprawiają takie rzeczy (link poniżej)
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3186355.html
to życzę wszystkiego najlepszego. ZAMIENICIE POLSKE W SKANSEN! Bracia Kaczory
armia / 213.199.212.* / 2006-03-04 01:02
Pan Kaczynski zajmie sie powaznymi sprawami kiedy tacy jak ty bedą juz siedzieć. Strach cie obleciał ?
Sabre / 2006-02-28 08:15 / Tysiącznik na forum
W Polsce nie ma wolnych mediów? A telewizja Trwam, Radio Maryja i Nasz Dziennik? Czy one także należą do układu, według prezesa? To kolejna niedwzajemniona miłość mediów do PiS. Czyżby Jarosław K. chciał odzyskać utraconą ostatnio wyrazistość, wrzucając do jednego wora wszystkich jak leci? Jeżeli wszyscy wokół Ciebie należą do układu i spiskują, to albo jesteś bohaterem książki Orwella, albo paranoikiem.
Kozłowski Lech / 83.23.204.* / 2006-02-28 10:55
Jak zwykle przewrotny tytuł i nieprawdziwe stwierdzenia etatowych komentatorów.
Panie Sabre!!!
Zapeweniam Pana i Wszystkich, których drażnią audycje RM, demaskujace ZŁO i KŁAMSTWA zamieszczane w MASMEDIACH, jak np.:Rozmowy Niedokończone w ubiegłą sobotę" z udziałem Prof.Dr Hab. Roberta Nowaka, że słuchacze RM sa bardzo zadowoleni z tego Radia i TV Trwam.
Wyrażaja to nieustannie gdzie tylko mogą.
Nie może być inaczej gdy mówi się w tym radiu o sprawach istotnych, dotyczących wszystkich obywateli.
Pokazywane zło i fałsz jest poparte dowodami draństwa i kłamstw lub manipulacji w innych mediach.
Zmasowane i wściekłe ataki w MEDIACH zarówno prywatnych jak i publicznych od czasu wyborów na zwycieska partię, Rząd i Pana Prezydenta są przejawem zdezauowania wszystkiego co się wiąże z NOWYM.
Wszystkiego co może dać umęczonym obywatelom nadzieje na lepsze.
Ta GANGRENA powiązań kolesiów opanowała wszystkie media, także to forum.
Można mieć odmienne zdanie w dyskusji ale należy mieć szacunek do kogoś kto ma odmienne zdanie.
Pamiętamy jak źle przyjęto "podawanie nogi" przez L. Wałesę kandydatowi na Prezydenta A.Kwasniewskiemu.
A tu na tym forum co chwilę używa sie wyzwisk nawet w odniesieniu do Głowy Panstwa.
"Czyżby Jarosław K. chciał odzyskać utraconą ostatnio wyrazistość, wrzucając do jednego wora wszystkich jak leci?"- autor tego cytatu sugeruje, że jest inaczej...
Ja odnosze wrażenie, ze istnieje jakaś zmowa w mas mediach i prywatnych i państwowych, aby przedstawiac wszystko co sie wiąze z "NOWYM" w "ZŁYM ŚWIETLE"
a jestem szarym obywatelem słuchajacym zarówno "sygnałów Dnia" w PR1, jak też "TRÓJKI" , radia "Z" czy innych rozgłosni po trochu.
Ogladam TVP 1, 2, 3, i prywatne telewizje.
Słucham także RM i ogladam troche telewizje "TRWAM"
Mam pełen obraz tego co widać i słychać. Czytam równiez prasę rózną.Mam wyższe wykształcenie, choć nie uważam, że ci bez wyższego sa głupsi niz ja, co często podkreślaja w/w media.
Z całą odpowiedzialnościa popieram spostrzezenie Jarosława Kaczyńskiego wypowiedziane na wczorajszej konferencji prasowej.
Z rozmów z sąsiadami i znajomymi widzę, że sa oni także zbulwersowani tymi wrogimi audycjami i komentarzami w stosunku do tego co "NOWE".
Myślę, że wyrażenie dezaprobaty do jednostronnego przedstawiania faktów pzez dziennikarzy to bardzo łagodne powiedzenie.
Popierane przez dużą część społeczeństwa.
Napweno znajdzie to w końcu finał, że ludzie zaczną wyłączać TV kiedy pojawi się np.:Pani Monika Olejnik, Pan Lis itp. nieobiektywni redaktorzy.
Myśle, ze takim sygnałem dezaprobaty dla kłamstw jest brak zainteresowania gazeta np.:NOWYM DNIEM czy też innymi produktami AGORY.
armia / 213.199.212.* / 2006-03-04 01:28
Jak to dobrze ze program P olejnik traci ogladalność. p Olejnik w jedna stronę trąbki dmucha. kiedyś ja lubiłem ale teraz juz nie własnie za brak obiektywizmu. A przecież w TV publicznej tak nie powinno być. Prywatne media niech sobie mówią i pisza co chcą a własciwie co im każe pryncypał.
I kolega Lis ulizany lizusek też kiedys był fajny ale mu sie nózka powinęła i tańczy jak mu grają. I ta jego publiczność w studio na bezczelnego klaszczą i sie smieją na każde stwierdzenie obrazajace rzad i prezydenta. Oj w tym programie to grubymi nicmi wyszyta jest stronniczość ze az głupio. Kiedys była propaganda sukcesu a teraz propaganda porażki.
A abonamentu to i tak nie zapłacę bo przestałem oglądać TAKĄ telewizję.
DA / 195.225.68.* / 2006-03-01 02:27
Już od kiulku tygodni wył\ączam. Skutkuje. Nie mam mętliku w głowie. A obraz jest wyraźny i pełny optymizmu. Czego wam kochani życzę.
DA / 195.225.68.* / 2006-03-01 02:38
Złamałem zasadę i oglądałem program TERAZ MY w TVN24. 4:1 dla Marcinkiewicz. Trzon Walterowskiej armii dziennikarskiej przegrywa z kretesem.
Główny temat spotkania z premierem to .. jego opinie dotyczące wypowiedzi Kacczyńskiego (Jarka).
Rzemiosło dziennikarskie kieruje się nieuchronnie na ulicę Brukową. Niestety.
Chociaż ostatni akcent, polegający na nokaucie przez premiera, został odebrany z uśmiechem, bezradnością i rozbawieniem. Może nie jest jeszcze tak żle....
DA / 195.225.68.* / 2006-03-01 02:33
Moi znajomi robią tak samo. Tez im[pomaga. Niektórzy sami brali udział w sytajku z 89. Teraz nie moga oglądać tych bredni i nagonki na PiS w "pseudo wolnych " mediach.
konrad / 83.22.233.* / 2006-02-28 12:35
Z jednym muszę się z panem zgodzić, Panie lechu drogi,że wykształcenie wyższe nie daje monopolu na wiedzę. Otóż to co Pan jest w rzeczy samej nielogiczne. Odpowiada Pan bowiem na post Sabre nie ustosunkowując się do niego lecz wygłaszając mowę w obronie obecnych władz oraz krytykując jedne media ( i dziennikarzy ) oraz chwaląc inne. Otóż ,tym razem odnosząc się do meritum sprawy czyli do wymienionego wcześniej postu, ja też zwróciłem na to uwagę. Widzę tu pewną zmianę postrzegania mediów związanych z ojcem dyrektorem. Otóż wcześniej opcja polityczna która wygrała wybory twierdziła że są to jedyne wolne media w Polsce (prezydent-elekt sam co pokreślał zabiegał o wywiad , premier nabierał w RM sił itd). Na drugim biegunie umieszczano te inne media ,polskojęzyczne i zmanipulowane. Obecnie J. Kaczyński wszystkie media wrzucił do jednego worka twierdząc że nie są wolne.
Robi / 213.17.140.* / 2006-02-28 11:51
Panie Lechu, z całym szacunkiem, od mówienia dobrze o rządzie sejmie czy prezydencie - nie będzie lepiej. Przerabialiśmy to wystarczającą ilość razy.
Pewien starożytny wódz po klęsce swojej floty (zła pogoda) rozkazał wychłostać ...morze. Nie pomogło. Słowne biczowanie przez pana Jarosława: prasy, prawników, PO, służb specjalnych, cyklistów, masonów, ateistów i innych - też nie zmniejszy bezrobocia, nie zwiększy PKB.
To dobrze że Trwam, Nasz Dziennik mają swoich czytelników lub publiczność - ale nie mają monopolu na wiedzę, rzetelność i prawdę.
I to dobrze że wolne media mogą pleść co im ślina na język (albo na papier) przyniesie - nareszcie szary odbiorca wiadomości musi wysilć swój umysł - a nie przyjmować medialną papkę jako jedynie słuszną i niepodważalną informację. I lepiej dla nas wszystkich żeby tak zostało.
Sabre / 2006-02-28 11:28 / Tysiącznik na forum
Czy ja komuś odbieram prawo do wyboru mediów? Byłem tylko zdziwiony, że prezes potraktował w ten sposób także Pana ulubione radio i telewizję, a przynajmniej tak wynika z jego wypowiedzi. Proszę czytać, słuchać i oglądać co się Panu żywnie podoba. Nasz Dziennik czy świerszczyki, komiksy czy książeczkę ze złotymi myślami przewodniczącego Mao .. ups, to nie ten kraj i czasy, przepraszam. Właśnie o to chodzi, by nikt nie odbierał nam prawa do swobodnego wyboru. By nie ostały się tylko te media, które opisują we właściwy sposób "zwycieską partię, Rząd i Pana Prezydenta".
P.S.
Proszę spokojniej. Nie dość że długi ten Pana tekst, to jeszcze ma bliźniaki.
Kozłowski Lech / 83.23.204.* / 2006-02-28 10:55
Jak zwykle przewrotny tytuł i nieprawdziwe stwierdzenia etatowych komentatorów.
Panie Sabre!!!
Zapeweniam Pana i Wszystkich, których drażnią audycje RM, demaskujace ZŁO i KŁAMSTWA zamieszczane w MASMEDIACH, jak np.:Rozmowy Niedokończone w ubiegłą sobotę" z udziałem Prof.Dr Hab. Roberta Nowaka, że słuchacze RM sa bardzo zadowoleni z tego Radia i TV Trwam.
Wyrażaja to nieustannie gdzie tylko mogą.
Nie może być inaczej gdy mówi się w tym radiu o sprawach istotnych, dotyczących wszystkich obywateli.
Pokazywane zło i fałsz jest poparte dowodami draństwa i kłamstw lub manipulacji w innych mediach.
Zmasowane i wściekłe ataki w MEDIACH zarówno prywatnych jak i publicznych od czasu wyborów na zwycieska partię, Rząd i Pana Prezydenta są przejawem zdezauowania wszystkiego co się wiąże z NOWYM.
Wszystkiego co może dać umęczonym obywatelom nadzieje na lepsze.
Ta GANGRENA powiązań kolesiów opanowała wszystkie media, także to forum.
Można mieć odmienne zdanie w dyskusji ale należy mieć szacunek do kogoś kto ma odmienne zdanie.
Pamiętamy jak źle przyjęto "podawanie nogi" przez L. Wałesę kandydatowi na Prezydenta A.Kwasniewskiemu.
A tu na tym forum co chwilę używa sie wyzwisk nawet w odniesieniu do Głowy Panstwa.
"Czyżby Jarosław K. chciał odzyskać utraconą ostatnio wyrazistość, wrzucając do jednego wora wszystkich jak leci?"- autor tego cytatu sugeruje, że jest inaczej...
Ja odnosze wrażenie, ze istnieje jakaś zmowa w mas mediach i prywatnych i państwowych, aby przedstawiac wszystko co sie wiąze z "NOWYM" w "ZŁYM ŚWIETLE"
a jestem szarym obywatelem słuchajacym zarówno "sygnałów Dnia" w PR1, jak też "TRÓJKI" , radia "Z" czy innych rozgłosni po trochu.
Ogladam TVP 1, 2, 3, i prywatne telewizje.
Słucham także RM i ogladam troche telewizje "TRWAM"
Mam pełen obraz tego co widać i słychać. Czytam równiez prasę rózną.Mam wyższe wykształcenie, choć nie uważam, że ci bez wyższego sa głupsi niz ja, co często podkreślaja w/w media.
Z całą odpowiedzialnościa popieram spostrzezenie Jarosława Kaczyńskiego wypowiedziane na wczorajszej konferencji prasowej.
Z rozmów z sąsiadami i znajomymi widzę, że sa oni także zbulwersowani tymi wrogimi audycjami i komentarzami w stosunku do tego co "NOWE".
Myślę, że wyrażenie dezaprobaty do jednostronnego przedstawiania faktów pzez dziennikarzy to bardzo łagodne powiedzenie.
Popierane przez dużą część społeczeństwa.
Napweno znajdzie to w końcu finał, że ludzie zaczną wyłączać TV kiedy pojawi się np.:Pani Monika Olejnik, Pan Lis itp. nieobiektywni redaktorzy.
Myśle, ze takim sygnałem dezaprobaty dla kłamstw jest brak zainteresowania gazeta np.:NOWYM DNIEM czy też innymi produktami AGORY.
t / 194.246.124.* / 2006-02-28 11:56
Panie, no ile razy można pisać te głupoty???
Kozłowski Lech / 83.23.204.* / 2006-02-28 10:55
Jak zwykle przewrotny tytuł i nieprawdziwe stwierdzenia etatowych komentatorów.
Panie Sabre!!!
Zapeweniam Pana i Wszystkich, których drażnią audycje RM, demaskujace ZŁO i KŁAMSTWA zamieszczane w MASMEDIACH, jak np.:Rozmowy Niedokończone w ubiegłą sobotę" z udziałem Prof.Dr Hab. Roberta Nowaka, że słuchacze RM sa bardzo zadowoleni z tego Radia i TV Trwam.
Wyrażaja to nieustannie gdzie tylko mogą.
Nie może być inaczej gdy mówi się w tym radiu o sprawach istotnych, dotyczących wszystkich obywateli.
Pokazywane zło i fałsz jest poparte dowodami draństwa i kłamstw lub manipulacji w innych mediach.
Zmasowane i wściekłe ataki w MEDIACH zarówno prywatnych jak i publicznych od czasu wyborów na zwycieska partię, Rząd i Pana Prezydenta są przejawem zdezauowania wszystkiego co się wiąże z NOWYM.
Wszystkiego co może dać umęczonym obywatelom nadzieje na lepsze.
Ta GANGRENA powiązań kolesiów opanowała wszystkie media, także to forum.
Można mieć odmienne zdanie w dyskusji ale należy mieć szacunek do kogoś kto ma odmienne zdanie.
Pamiętamy jak źle przyjęto "podawanie nogi" przez L. Wałesę kandydatowi na Prezydenta A.Kwasniewskiemu.
A tu na tym forum co chwilę używa sie wyzwisk nawet w odniesieniu do Głowy Panstwa.
"Czyżby Jarosław K. chciał odzyskać utraconą ostatnio wyrazistość, wrzucając do jednego wora wszystkich jak leci?"- autor tego cytatu sugeruje, że jest inaczej...
Ja odnosze wrażenie, ze istnieje jakaś zmowa w mas mediach i prywatnych i państwowych, aby przedstawiac wszystko co sie wiąze z "NOWYM" w "ZŁYM ŚWIETLE"
a jestem szarym obywatelem słuchajacym zarówno "sygnałów Dnia" w PR1, jak też "TRÓJKI" , radia "Z" czy innych rozgłosni po trochu.
Ogladam TVP 1, 2, 3, i prywatne telewizje.
Słucham także RM i ogladam troche telewizje "TRWAM"
Mam pełen obraz tego co widać i słychać. Czytam równiez prasę rózną.Mam wyższe wykształcenie, choć nie uważam, że ci bez wyższego sa głupsi niz ja, co często podkreślaja w/w media.
Z całą odpowiedzialnościa popieram spostrzezenie Jarosława Kaczyńskiego wypowiedziane na wczorajszej konferencji prasowej.
Z rozmów z sąsiadami i znajomymi widzę, że sa oni także zbulwersowani tymi wrogimi audycjami i komentarzami w stosunku do tego co "NOWE".
Myślę, że wyrażenie dezaprobaty do jednostronnego przedstawiania faktów pzez dziennikarzy to bardzo łagodne powiedzenie.
Popierane przez dużą część społeczeństwa.
Napweno znajdzie to w końcu finał, że ludzie zaczną wyłączać TV kiedy pojawi się np.:Pani Monika Olejnik, Pan Lis itp. nieobiektywni redaktorzy.
Myśle, ze takim sygnałem dezaprobaty dla kłamstw jest brak zainteresowania gazeta np.:NOWYM DNIEM czy też innymi produktami AGORY.
Benek / 195.116.116.* / 2006-03-04 20:55
Ojcze Lechu, czemu 3 razy to samo?
Japs / 82.153.104.* / 2006-03-04 10:18
wolność jest wtedy gdy jest możliwy wybór :red.Lis czy TV Trwam. Bez wyboru jest dyktatura!!! .
autor / 213.25.20.* / 2006-03-01 07:13
Aleś Pan naiwny Panie Kozłowski. I tu właśnie widać wyraźnie Pana nienawiść do tych którzy myślą inaczej. A wydawało się że człowiek z wyższym wykształceniem ma trochę inyteligencji
armia / 213.199.212.* / 2006-03-04 01:38
Pojecie nienawisci panie autor zaczęło funkcjonowac dopiero po przegranych wyborach pana partii. To własnie jest nienawiść, którą poteguje sie na kazdym kroku.
Dobrze że elektorat PIS to mądry elektorat i nie dadzą się omamić.
Benek / 195.116.116.* / 2006-03-04 21:00
Ale czemu Ojciec Lech napisał 3 razy to samo?
zdenek / 84.40.233.* / 2006-02-28 08:34
Wydaje mi się, że Jarek po prostu szykuje się na sytuację za pół roku gdy wiadomo będzie, że nic rząd nie zrobił a parlament tylko zajmował się walką. Wtedy dziennikarze będą otwarcie mówić o błędach i wypaczeniach.

A to boli megalomanów.

Najnowsze wpisy