kalendarz online

trelson / 2010-10-17 14:48
Witam!
Czy ktoś używa kalendarz online (google czy inna jakaś aplikaca) w pracy z grupą pracowników? Prowadzę zespół ok. 20 i jak na razie nie mam takiego narzędzia jak kalendarz na www (tylko papierowe grafiki a zmiany nanoszone są przez telefon lub gdy ktoś jest w biurze) a myślę że ułatwiłoby mi kontrolę i weryfikację czasu pracy moich pracowników, ponieważ jest to zespół handlowy, który pracuje 60% swojego czasu poza biurem, a wiedza gdzie kto jest to bardzo ważna sprawa… Chodzi o to żeby każdy prowadził własny kalendarz, a ja widział je wszystkie w formie zbiorczej i wiedział kto gdzie jest! Mogę liczyć na jakieś doświadczenie w tym zagadnieniu? Nie interesują mnie rozbudowane CRM do obsługi klientów, problem mam tylko z kalendarzem.
Wyświetlaj:
Asia13545 / 194.42.116.* / 2019-12-23 14:02
Warto wybrać do firmy odpowiednie oprogramowanie, które będzie kluczowe dla jej rozwoju. Sprawdź jakie funkcje oferuje Firmao.pl program w chmurze CRM/ERP. Dzięki takiemu oprogramowaniu zaoszczędzisz wiele pracy i czasu. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu oraz 2 tygodniowy okres testowy.
Negit / 83.7.4.* / 2014-05-17 10:37
Dobre kalendarze online można znaleźć min. na tej stronie internetowej:
http://kalendarznastrone.pl/

Najnowsze wpisy