Forum Polityka, aktualnościGospodarka

KE szykuje zmiany w rejestracji samochodów

KE szykuje zmiany w rejestracji samochodów

skomentuj
Wyświetlaj:
kapitan Zbik / .* / 2005-07-12 09:14
nie dajcie sie...tylko za darmo..precz od naszych dukatow
jaroslaw / .* / 2005-07-12 09:07
Absolutną koniecznością staje się określenie granic ingerencji KE w systemy prawne krajów członkowskich. Fundamentalną zasadą realnej demokracji jest zasada pomocniczości ograniczająca centralizację kompetencji na rzecz maksymalnego lecz racjonalnego ich rozproszenia. KE idzie w inną stronę. Przeregulowanie jest tendencją bolszewicką i, być może, "Komisarzom Ludowym" UE ten kierunek myślenia jest bliski. W Polsce tę chorobę ciężko już przeszliśmy i chyba nie chcemy po raz kolejny, z własnej woli, na nią zapaść. Pełnia władzy może przynależeć władcy "z Bożej łaski". Jezeli przypisuje ją sobie pozbawiona realnej kontroli KE "pożal się Boże" jest to uzurpacja i przed nią "Boże nas chroń.
siki / .* / 2005-07-07 13:31
EU to fałszywy RENTGEN aby wiedzieć jak NAS Wydoić!!!!!!!!!!
logo / .* / 2005-07-07 13:25
Jest To jedna z przyczyn o której już pisałem :Tworzenie systemu wzrostu KOSZTóW .To znaczy wzrost DOCHODU EU a tym samym wzrostu Dochodów Urzędników EU ( Administracja otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 6% od Obrotu EU/ Przeciętne koszty Administracji w Firmach są na poziomie 1,5-2,5%)Czy stać nas musi być na taki Luksus utrzywywania Administracji EU o 300% więcej jak Administracji w innych Firmach.Na środki rozwojowe CI biurokraci przeznaczają też tylko 6%.Z trikami na rouwój jak podaje polska prasa Firmy zagraniczne wykorzystują środki dofinansowywania z EU tworzące Fikcje Struktur Rozwojowych.Naszym PRAWEM Jako OBYWATELI jest ROZLICZAć Ludzi z Rządu za tego typu jednostronne podejmowane DECYZJE. JEST TO POTWIERDZENIEM ROZWOJU KORUPCJI I nie POTWIERDZANIE należytego ROZWOJU DEMOKRACJI w TYM KRAJU.Za brak należytego szacunku do tych zasad w niemczech Kanclerz SZRuDER WYLECIAŁ ze swojego STANOWISKA -Otrzymał wotum nieufności od Obywateli a tym samym od innych Parti.POLSKA TO Też NIE JEST KRAINA NIEMOCY!!!!!!.Mamy takie same prawa z których MUSIMY nauczyć się Korzystać aby nabrano do nas należytego SZACUNKU.
George / .* / 2005-07-07 06:03
Urzędnicy pod każdą szerokością geograficzną są naprawdę rozbrajający. Specjaliści od sprzedaży łąmią sobie głowę co zrobić, żeby zwiększyć sprzedaż aut, a tu proszę, Kovac wie i to z absolutną pewnością. "Po wejściu w życie dyrektywy z pewnością dojdzie do wzrostu sprzedaży samochodów w UE". Genialny strateg.
Andrzej / .* / 2005-07-07 09:22
Jak zwykle dołożyć najbiedniejszemu.
Marcin P. / .* / 2005-07-06 10:23
Mieliśmy już taki podatek - nazywał się drogowy. A potem zniesiono go w imię sprawiedliwości i wliczono w cenę paliwa: miało być 'proporcjonalnie do rzeczywistego użytkowania samochodu, zamiast ryczałtu za posiadanie'...
bobo / .* / 2005-07-06 21:25
I znowu znalazł się idiota który wymyślił nowy podatek. Przecież to takie proste wymyślać podatki i brać kasę. Można wymyślić podatek że się posiada samochód i podatek że się go nie posiada, podatek od tego że ma się kibel w domu i jeszcze większy podatek że się go nie ma i przez to zanieczyszcza środowisko itp
skomentuj

Najnowsze wpisy