Forum Forum inwestycyjneFundusze

Kiedy LEG MASON AKCJI pobiera prowizję?

Kiedy LEG MASON AKCJI pobiera prowizję?

malgorzata_l / 81.190.235.* / 2007-06-22 20:42
Kiedy LEG MASON AKCJI pobiera prowizję? Zainwestowalam w ten fundusz i ku mojemu dziwieniu cała kwota, nie pomniejszona o prowizje weszła mi na konto. czy to oznacza, ze obciąż mnie prowizją przy sprzedazy?
Ma ktoś jakies doświadczneie z tym funduszem?
Baloniara / 89.250.198.* / 2008-07-22 13:12
Zależy kiedy i gdzie Pani zakupiła jednostki funduszu, czy poprzez bank. Pytanie w jakim, w moim banku nie pobrano opłaty wejściowej, ponieważ jednostki tego funduszu zakupiłam przez internet, natomiast musi Pani pamiętać, że fundusz pobierze opłatę za zarządzanie bo z tego żyje. Proszę wejść na stronę funduszu podaję link : http://www.leggmason.pl/index.php?action=page&parent=35&view=38 . Oczywiście jeśli pojawi się zysk i będzie Pani realizowała zyski to pobiorą podatek od zysków kapitałowych 19 % (tzw. podatek belki). Uważam, że jest to bardzo dobrze zarządzany fundusz, ja zainwestowałam rok temu na samej górce, więc czekam tylko na odbicie giełdy. Podobno, kiedy ostatni tracą nadzieję, inni zyskują czekając na odpowiedni moment. Proszę pamiętać ,jeśli Pani chce zrealizować zyski, to radziłabym poczekać i nie liczyć kosztów. Kiedy giełda odbije, zarobi Pani więcej niż na lokacie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy