Forum Forum inwestycyjneFundusze

Union pod parasolem - wiadomo coś ?

Union pod parasolem - wiadomo coś ?

Bernadeta / 83.14.81.* / 2007-06-22 20:57
Hey. Już niedługo ma podobno rozpocząć działalność parasol Union Investment. Czy ktoś wie coś dokładniej ? Długo coś się na to decydowali więc może zrobią coś ekstra. Są jakieś przecieki? Wiadomo coś dokładniej co szykują, żeby zachęcić ludzi ?
Wyświetlaj:
oneprofit / 2007-06-23 20:41
Zawsze lepszy od małego parasola jest duży :)
gippo / 77.91.4.* / 2007-06-22 22:05
dostaje czasami od nich newsletter na maila, o parasolu pisali raz i to głównie ogólne informacje, że na przełomie czerwca/lipca ma coś być. ze swojej strony myślę, że jeśli się trochę "ociągali" z wprowadzeniem parasolki to może dadzą coś atrakcyjniejszego niż propozycje innych TFI - ale to takie tylko moje gdybanie i nadzieje.
nuska / 86.15.239.* / 2007-06-25 18:03
poszukaj informacji na ich stronie, co prawda ostatnio jak tam wchodziłam to jeszcze nie było, ale że parasol ma ruszyć na początku lipca to muszą się niedługo pojawić, zwłaszcza że ruszyli już z kampanią promocyjną, bo widziałam bilbordy na ulicach...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy