Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Kilka propozycji na jutro z którymi nie musicie się oczywiście zgadzać

Kilka propozycji na jutro z którymi nie musicie się oczywiście zgadzać

wh / 77.115.156.* / 2008-02-19 23:22
Obserwuję tylko kilka spółek od dłuższego czasu na podstawie analiz wykresowych i większość sie sprawdziła.Nie będę tu podawał cen tylko analizy na podstawie utworzonych trendów.Liczę oczywiście na szczere opinie.
Centrostal - sprzedaj ,górna linia się załamuje
Bytom - kupuj ,przebicie górnej lini kończącej sie flagi po dzisiejszej sesji
Kolastyna - kupuj ,tworzy się koniec flagi z tendencją wzrostową
Żurawie - na razie trzymaj do utworzenia się drugiego dołka
Ginorossi - kupuj , koniec flagi z tendencją wzrostową

Nie zamierzam tu oczywiście podważać autorytetu Prokuratora ponieważ wiele korzystałem z jego rekomendacji i wiele było trafnych,przy okazji pozdrawiam.Znalazłem swój sposób na analizy i tylko tym sie sugeruję.

Oczywiście nie namawiam też nikogo do sugerowania się moimi propozycjami,Ponieważ rynek nie jest za stabilny i dużo jeszcze chyba jest panikarzy do wyprzedawania akcji,są to propozycje przy w miare spokojnym rynku a mam nadzieje że juz trochę sie uspokoił.Na razie od początku roku jestem na sporym plusie robiąc takie analizy więc chętnie się podzielę swoimi sugestiami.
Wyświetlaj:
Kupię ręczny impulsator kinetyczny. / 195.117.54.* / 2008-02-20 00:12
Zgadzam się co do ginorossi, nie wiem czy mam racje, ale ja jeszcze poczekam z zakupem, liczę że papier jeszcze spadnie i zakup będzie tym atrakcyjniejszy. Obym się nie przeliczył. Co do pozostałych spółek - kiedyś interesowałem się Bytomiem i, jeśli rynki nie zrobią nam większego psikusa, to cena jest kusząca. Martwi mnie cena ropy i, niestety, dzisiejsza informacja z CS, wolałbym by nie było podobnych z innych banków - giełdy są rozchwiane i w obecnej sytuacji wystarcza niezbyt silny impuls, by wszystko leciało na łeb, na szyję. Dla nas, malutkich, widzę jedno wyjście - nie pozbywać się pochopnie akcji. Przeczekać. Czasami długo. Trudny koniec 2007 i cieżki poczatek 2008 to nie koniec giełdy, ale zapowiedż wzrostów. Kiedy będą? Nie wiem, może wkrótce, może później. Moim zdanie, ropa potanieje - Arabowie kupują od Francuzów reaktory atomowe nie dlatego, że chcą wyprodukować bombę atomową.
piotr500750 / 2008-02-20 02:10
Witam mam pytanie do ''wh'' jakich wskaźników uzywasz do swoich analiz, bo jestem jeszcze zielony a jest ich sporo i nie wiem które sa najbardziej istotne. Z góry dziękuje i Pozdrawiam
wh / 77.113.26.* / 2008-02-20 07:55
Do Piotr
Zazwyczaj kieryuę się analizami wykresów,górnych i dolnych lini utworzonych formacji oraz wolumenem jaki jest na danej sesji,jeśli tworzy sie dany trend można dosyć precyzyjnie ustalić się zachowanie danego papieru.Wszystko tez zależy jak zochowa sie rynek i jaki impuls daje poniewaz jak kolega pisał wyżej rynek jest dosyć nie stabilny.Nie jestem w stanie robić analiz więcej firm poniewaz zbyt mało czasu,też mam inne zajęcia ;-)
Bardzo ładnie zgodziła się formacja z ostatnich sesji Centrostalu,gdy sie kończyła nastąpiło wybicie,podobnie teraz zachowuje się Bytom a jeszcze do tego wchodzą na rynek akcje serii J po 3,50 zakup,Przy czym zaznaczam że są to propozycje krótkoterminowe i tak staram się inwestować przy obecnym rynku.Papiery są dosyc tanie ale nigdy nie wiadomo jak zachowają sie inne giełdy.dlatego też nie chcę ponosić odpowiedzialności za moje propozycje,pozdrawiam,życzę zysków i dzięki za komentaże.
piotr500750 / 2008-02-21 23:19
Do wh
Dzięki za odpowiedz. Oczywiscie zdaje sobie doskonale sprawe ze to sa tylko pana sugestie a za decyzje jake podejmuje jestem sam odpowiedzialny ale doceniam to co pan robi i jeszcze raz wielkie dzięki
makos / 213.25.120.* / 2008-02-20 00:09
Bardzo chętnie skorzystam z propozycji
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy