Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kilkaset złotych można zarobić na fałszowaniu internetu

Kilkaset złotych można zarobić na fałszowaniu internetu

Wyświetlaj:
rozalka 104 / 77.252.231.* / 2012-11-07 19:54
judasz swoje sumienie wycenił na 30 srebrników aTy na ile srebrników wyceniasz swoje sumienie.
Malwinas / 2009-03-03 11:01
Fiirmy doskonale wiedzą, że praktyka ta jest nielegalna , dlatego mówi się o tym szeptem, osoby , które się tym zajmują , powinny mieć świadomość, że grozi im za to odpowidzialność prawna ... no ale tego w soim artykule nasz kochany dziennikarz - grafoman nawet nie wsponina - pewnie też nie wie... a czasami warto sprawdzić o czym się pisze :(
Moritzd / 212.120.136.* / 2009-03-02 11:39
a co w tym nadzwyczajnego i nowego, oburzajacego lub nie moralnego? Na takich samych zasadach dzialaja media, najbardziej poczytne dzienniki pelne sa artykulow sponsorowanych lub inspirowanych, majacych pewne okreslone zadania, ktore oplacane sa w mniej lub bardziej bezposredni sposob
masa7 / 91.193.160.* / 2009-03-03 06:48
Rusz głową. Artykuł sposnorowany powinien być zawsze oznaczony (a jak nie jest to i tak widać po co jest napisany - znacznie w wykryciu tego faktu pomaga mózgownica), natomiast to jest zwykłe OSZUSTWO. Chcesz kupić produkt, wchodzisz na ceneo, czytasz opinie. Przy podobnych cechach i cenach produktów kierujesz się właśnie opiniami. Ja np. ostatnio chciałem kupić pralkę. I nagle okazało się że wszyskie mają pojedyncze komentarze (lub nie mają wogóle) a Electroluxy ilości idące w dziesiątki. Czytając ich treść - sprawa oczywista. MNie przekonało to do kupienia innej pralki (na zasadzie - skoro muszą tak się "reklamować" to na pewno są kiepscy). Ale ja to wyjątek. Inni będą brać to za dobrą monetę. Co gorsza SKĄPIEC do którego napisałem w tej sprawie wogóle nie zareagował. (Może sami na tym zarabiają, takie artykuły sponsorowane ;)
lefefeefttttttttt / 89.74.134.* / 2009-03-04 23:47
Po pierwsze chciałbym zaznaczyć, że to dobrze, że nie zdecydowałeś się na firmę Electrolux!!! Sam niestety jestem
posiadaczem; Pralki(od 3lat zepsuła się już 2 razy), Płyta gazowa(od nowości problemy z zapaleniem palników), Zmywarka(strasznie dużo prądu zużywa), lodówka(dużo prądu pobiera i jest głośna. Nawet po wypoziomowaniu), piekarnik(narazie Ok). Chcę wspomnieć jeszcze o oszczędnym wykonaniu tych wszystkich urządzeń. Są po prostu tandetnie wykończone. Niestety stwierdziłem to po dłuższym użytkowaniu. Z wyglądu ok. Chciałbym przestrzec innych, żeby nie kierowali się marką tak jak ja to zrobiłem. Chciałem mieć wszystko jednej firmy z podobnym lub takim samym designem jak inne urządzenia tejże firmy. To był błąd!!! Należy wybierać liderów w poszczególnych urządzeniach!!! Jednak od tej reguły istnieje jeden ewenement. Firma Miele z tymże ceny ich produktów są absurdalne!!! Proponuję unikać także produktów szwedzkich!!! A jak uważasz je za dobre produkty!?!?!!! Proponuję porównać je z ich niemieckimi odpowiednikami!!! Trzeba mieć tylko jedno na względzie. Tak naprawdę wszystko się psuje. Tylko jedno bardziej, a drugie mniej. Electrolux należy do tej pierwszej grupy.

Natomiast wracając do wątku artykułu uważam to za chory pomysł, żeby podszywać się za użytkownika danej usługi lub produktu. Jestem oburzony i czuję się oszukany, ponieważ często rozwiązywałem swoje wątpliwości związane z produktami, jakie zamierzałem kupić. Posługując się wpisami na forum + ocena w punktacji gwiazdek. Wydaje mi się, że tego typu praktyki są karalne!!?!?!!! A jeżeli nie są to powinny być!!!! Tego typu firmy powinny zostać zamknięte!!! To jest wprowadzanie ludzi w błąd i ich okłamywanie!!! Jestem za gdyby było to zaznaczone, że to agent reklamowy napisał tą opinię. NIE POWINNO BYĆ TO UKRYWANE!!!
polon1779 / 84.38.99.* / 2009-03-02 09:46
Dobrze wiemy ze z podobnych uslug korzysta PiS. Jednak tam placa duzo wiecej. Tam wpisuja zawodowcy i zwykle zwiazani z ta partia. Glownie dzialaja w godzinach od 10 do 16, wiec moj wpis przetrwa jeszcze paranascie minut bez odezwu.
Aaadek / 78.8.113.* / 2009-03-03 10:07
To nie PiS zaczął tylko PO. Zbuje z PO zatrudniali swoich żołnierzyków do robienia tej brudnej roboty i to za darmo!!!
artur xxxxxx / 213.158.199.* / 2009-03-02 10:19
eeee, tym fanatykom nie trzeba płacić. Robią to dla swojego bóstwa, najjaśniejszych bliźniaków.
Ostatnio zwróciłem uwagę na kilkadziesiąt wpisów na onecie, wp i interii atakujących rząd Tuska, niby od różnych osób, które miały jedną cechę wspólną - czasami brak litery "y". Pewnie klawiatura nie zawsze wybijała.
spisek / 62.21.15.* / 2009-03-03 01:23
Witaj Holmesie, jak na to wpadłeś, pewnie po trzcionce nic się przed tobą nie ukryje, wkrótce napiszesz że te litery to tajny kod do porozumiewania się między zorientowanymi? a wszysc... pisząc... w ten sposób to pewnie tajna grupa pisu. znowu będziemy mieli materiał na czołówki gazet spisek w pisie.Ale fantazję masz człowieku - gratuluję wyobraźni nawiasem mówiąc w POlityce potrzeba talentów z wyobraźnią. :))
manio / 83.23.105.* / 2009-03-02 15:11
kto tobie płaci, przyjacielu ?
-s / 217.113.228.* / 2009-03-02 09:14

Nie są to wielkie sumy, zwykle 10-20 groszy od wpisu. Same dostają dużo więcej - kilka-kilkanaście tysięcy złotych.


Z tego wynika, że agencje dostają tyle kasy za jeden wpis... czy ktoś w ogóle to czyta jak już napisze? Przecież to jest na poziomie zdania: "Na skrzyżowaniu stałą taksówka z pękniętą oponą, w której siedziało dwóch facetów"
Pilsener / 2009-03-02 08:25 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"rozpływała się nad filmami, których nie oglądała" - to szczególnie mnie drażniło, bo bez takich akcji na żadną polską "super" produkucję czy "komedię romantyczną" pies z kulawą nogą by nie poszedł. Szkoda, że trudno w polskich kinach o filmy dla normalnego widza - same szmiry dla głupich nastolatek w rodzaju "tańcz i walcz", w dodatku nie zamierzam płacić za bilet, jak mam oglądać 20 minut reklam i wąchać smród popkornu, nie wiem jak ludzie mogą to lubić, przecież to po prostu śmierdzi (albo ja mam coś z węchem).
BOPL / 2009-03-05 16:10
Ja kilka lat temu przestałem chodzić do kina, gdy okazało się, że nie ma przerw po reklamach jak dawniej po Kronice Filmowej. Reklam w TV też nie oglądam, kupiłem nagrywarkę z HDD i filmy zaczynam oglądać 1/2 godziny po rozpoczęciu. Z netu odsiewam po zainstalowaniu programu Spamihilator - doskonale się sprawdza. Kupuję raczej to, co niereklamowane, dużo kasy można dzięki temuprzyoszczędzić.
mnmn4 / 217.96.100.* / 2009-03-02 10:29
masz cos z wechem - popcorn nie smierdzi, wrecz przeciwnie - zwlaszcza brazylijski, ktory ostatnio jadlem
Kargul / 83.5.138.* / 2009-03-02 10:41
Tak, tak pachnie cudownie, jak w barze KFC. Swój wieśniacki sweter musiałem tydzień wietrzyć i jeszcze wali fryturą. (Frytura to spalony tłuszcz, jakbyś nie wiedział brazylijski smakoszu).
W smietnikach typu Donald nie pachnie brzydko, tylko cuchnie gorzej niż w barze mlecznym w stanie wojennym. Nie myślałem, że zatęsknie za pozarskim.
diasek / 87.205.151.* / 2009-03-05 11:46
Kilka dni temu polska prasa ujawniła, że mosad zatrudnił około 1000 osób do pisania antypolskich tekstów w internecie; m.in. do kampanii negatywnej polskich produktów . Vide up niejakiego 89.74.134.* | lefefeefttttttttt
Polskojęzyczna prasa - niemieckich żydów, skandynawskich żydów, czy żydow osiadłych w Polsce milczy jak zaklęta. Sama korzysta z ich usług ?
Ostatnio przygotowana jest i wdrażania potężna akcja antypolska finansowana przez holocaust- biznes pod hasłem antysemityzmu. Cynizm polega na tym, że robi to żydostwo z MEN z budżetu państwa.
Antypolskich działań nie obejmują oszczędności - oszczędza się za to na polskiej armii.

Najnowsze wpisy