Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kluzik-Rostkowska: Nie będzie exodusu z Polski do Francji

Kluzik-Rostkowska: Nie będzie exodusu z Polski do Francji

Wyświetlaj:
Handel wyrokami 1 / 83.26.26.* / 2008-05-29 08:11
Skandal - publicznie nazywać premierka Dyzme kretynem !

Kazik Staszewski nie szczędzi ostrego języka, gdy mówi o politykach. "To jest moje gniazdo, moja ojczyzna. Wk... mnie, że dozorca mego kraju jest kretynem albo niekompetentym ignorantem" - stwierdził piosenkarz w Radiu Wrocław. "Powoli zaczynam życzyć Platformie jak najgorzej" - dodał

Jak tak mozna mówić o geniuszu Kaszub, Słońce Peru, oblubieniec mediów.......
czarnolas / 213.158.196.* / 2008-05-29 17:32
drogi panie tu chodzi o PREZYDENTA który stoi na straży konstytucji czyli NADZORCA
pozdrawiam wszystkie gapy i ulubieńców leśniczego Po co !!! szare komurki
Wk... mnie, że
dozorca mego kraju jest kretynem albo niekompetentym ignorantem
man13 / 2008-05-29 10:35 / Tysiącznik na forum
Kazik Staszewski - idol PiSuariatu i schodząca gwiazda jej prezia? To o nim kazali Ci PiSać?
KAP / 2008-05-29 13:30 / Tysiącznik na forum
moment, moment . ma takie poglady. ma tez promocje ksiazki. wolno mu. jestesmy w wolnym kraju. nb bylo wyjasnienie:

-" Muzyk napisał do nas maila z bardzo krótkim wyjaśnieniem. - Chodziło mi o każdego z tych dozorców - ucina w swoim stylu wokalista i potwierdza tym samym głosy trzeciej grupy naszych internautów, że muzyk chciał dołożyć wszystkim po równo, bo "nienawidzi polityków z założenia"-
?! / 2008-05-29 10:15 / Tysiącznik na forum
A kimżesz jest ów Kazik? Wieczny malkontent, artysta (???)-kretynek... Szkoda słów.
KAP / 2008-05-29 13:31 / Tysiącznik na forum
a co Ci to przeszkadza ze artysta jest malokontentem? co innego polityk czy minister...
micha_l / 167.83.9.* / 2008-05-29 12:59
niestety Kazik ma racje - co zrobil Tusk - tak naprawde Pis wiecej zrobil dla gospodarki niz PO planuje.. zniesienie podatku od spadku, uwlaszczenie mieszkan spoldzielczych - np teraz PO blokuje uwlaszczenie dzialek - liberalowie po fixie... jak widze Tuska i jego ''milosc'' do wszystkkich to mi sie zygac cchce
ps wczoraj zapowiedzieli ze nie zniosa podatku belki, ale jest szansa ze obniza z 19 do 18... zalosne
Bjustolog / 90.129.110.* / 2008-05-29 12:55
A kimże ty jesteś, mały człowieczku, który w główce zamiast tego co tam powinno być masz same ? i !, taka mała, polska zawiść przez ciebie przemawia. Ale cóż, taka twoja konstrukcja, z dźwiganiem której sam sobie musisz radzić. Zadam tylko jedno pytanie: a gdyby tak miłościwie wam premierujący McDonald z Półtuska już kompletnie zbłaźnił się w kraju i w świecie albo lepiej: np. zjadł swoją rodzinę albo część swojego zespołu pajaców /np. smacznego nisiołka albo równie smaczną kupacz, ćwikałę czy /a fuj/ boniego/ z tytułu naćpania się to jaki miałbyś wówczas komentarz i tobie równi POkibole jak man13 ? Mniemam, że docenicie kunszt 2-giej części pytania. Idealnie wpasujecie się w fanatyczny nurt ludzi z klapkami na gałach. Wiecie o tym, że POiści /zapewne/ chwilowo wygrali tylko z powodu nie bycia PISem i wskutek prostackiej i niebywale kłamliwej kampanii - ale ich pr-owcy wiedzieli do kogo się kierują - niestety częściowo do kompletnych bezmózgów. A szkoda gadać, ale jednak pawlaka to można pozazdrościć, moje dziecko chciałoby mieć takiego robota-cyborga, jak on pięknie stawia kroki, jak mierzy spojrzeniem, a jaki dźwięki z siebie wydaje - terminator to tylko marny prototyp!
Już niedługo napiszę o koncepcji oddania/przekazania rządów POistom ale średnio inteligentny człek, kojarząc fakty już dawno sam powinien to sobie uświadomić.
No dyżurni POkibole dajcie głos!
elly / 85.89.191.* / 2008-05-30 19:54
man 13 - ale jesteś głupi !

Najnowsze wpisy