Forum Polityka, aktualnościKraj

koalicja PO Ruch Palikota

koalicja PO Ruch Palikota

dosar / 2011-10-10 08:46
wielkim zdziwieniem dla mnie jest tak duże poparcie w wyborach Ruchu Palikota, z tym że wejdzie do sejmu liczyłem się, ale nie sądziłem, że zajmie aż trzecie miejsce, teraz gdy przewaga PO nad PiS-em maleje nie sądzicie, że możliwa będzie koalicja PO z Ruchem Palikota? Palikot dostał szansę, ciekawe jak ją wykorzysta...
Wyświetlaj:
Bogm / 85.28.162.* / 2011-10-10 09:09
Ja głosowałem kiedyś tylko na PO, ale od kiedy praktycznie zlikwidowali OFE (czyli zabrali mi ok 300zł z emerytury) mimo także moich protestów szukałem innej partii na którą mógłbym zagłosować. Jeśli ktoś nie chciał PO PiS SLD PSL po prostu musiał na Palikota głosować. Natomiast dobry wynik PO to efekt tego że ludzie nie chcą PiS-u, a nie że PO jest takie dobre - nie mówi się tego głośno.
gibson556 / 2011-10-10 12:34
według mnie dobry wynik Palikota jest związany z porażką lewicy... Koalicji z Ruchem nie będzie, ale ciekawe czy namiesza on coś w sejmie, ma cztery lata na przekonanie do siebie wyborców, jak myślicie,czy nie będzie to czasem partia tylko na jedną kadencję? czy za cztery lata nie zniknie? wykorzystają swoją szansę?

Najnowsze wpisy