Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kolejne paragrafy na polski internet

Kolejne paragrafy na polski internet

bOb / .* / 2004-06-24 10:02
Komentarze do wiadomości: Kolejne paragrafy na polski internet.
Wyświetlaj:
omega999 / .* / 2004-07-27 20:25
Kolejny przykład na złe przepisy i prawo, dlaczego w tym kraju ma być dobrze skoro twórcy prawa nie są badani przez psychiatrów a kandydaci na (P)osłów nie zdają testów psychotechnicznych. Kolejny gniot twórców "wspaniałych" ustaw i rozporządzeń który ma zapewnić łatanie dziury budżetowej tworzonej przez "mądre" decyzje parlamentarzystów. Panowie posłowie zostało wam jeszcze do opodatkowania (dla mało rozgarniętych (P)osłów podaję przykład); sranie w WC publicznym, prostytutki i geje (np.kasa fiskalna), wasze diety i wyjazdy p...rywatne. Czasy Stalina i Hitlera, którzy karali śmiercią za dostep do informacji (posiadanie radia), niektórym się jeszcze marzą....brrrrrrrr. Wara wam od internetu, lepiej opodatkujcie swoje "stolce" a w szczególności ich ilość i jakość, bo dla ekologów i naszego zdewastowanego środowiska to "orzech" nie do strawienia.pozdrawiam wszystkich autorów "cudownych" ustaw i życzę im doczekania dł....ugiej starości, aby nie musieli się wstydzić za ich skutki przed własnymi dziećmi i wnukami.
cd. Bodo / .* / 2004-06-26 12:39
PRZEPRASZAM za brak adresata - to Panowie J.OLEKSY i J.PIECHOCIŃSKI byli tak uprzejmi zeby do mnie napisać i wyjść na IDIOTÓW.
Bodo / .* / 2004-06-26 12:35
No i po co Panowie pisaliście do mnie zapewniając, że ci idioci, Wasi koledzy posłowie obecnej kadencji nie utrudią życia polskim internautom.Gdzie Wasze słowo i autorytet, sami udawadniacie ze jestescie do niczego i trzeba Was czym prędzej wypieprzyć z Sejmu, a nawet izolować od społeczeństwa. To dla Was i Wam podobnyn idealnym miejscem pobytu i prowadzenia tej kretyńskiej działalności, która szumnie nazywacie "polityką" (a to tylko zwykłe kurestwo) będą już dawno wymyslone przez satyryków Wyspy Hula-Gula. Paszli mnie won !!!
Rogos / .* / 2004-06-25 20:58
ja myślę, że z naszym (nie)rządem i (P)osłami jest dokładnie tak jak z nałogowym alkoholikiem. Tzn ci "ludzie" jeszcze nigdy w znanej mi sprawie nie ponieśli odpowiedzialności za to co zrealizowali w naszym imieniu i do czasu kiedy tej odpowiedzialności nie poniosą będo wszystko jak dotąd robić w radosnym pijanym widzie. Z powodu braku wolnych mediów w Polsce nie da się zrobić nic. Jedynym zagrożeniem interesów naszych władców jest swobodny internet i dlatego cichaczem chcą go udupić. Proponuję wszystkim uczciwym dobijanie się choćby e-mailami o swoje (nasze) normalnych ludzi interesy. Atakujcie pytaniami i interpelacjami naszych posłów może coś w końcu do nich dotrze.Na początek proponuję aby jedyną karą za udowodnioną korupcję był całkowity przepadek mienia osoby i jej współmałżonka bez względu na wielkość otrzymanych tym sposobem dóbr.
sfk / .* / 2004-06-25 09:58
A ja z tym nie mam problemu żeby podpisać umowę na prowadzenie konta mailowego swoim imieniem i naziwskiem, przeciez i tak mam je w adresie i wiadomo, że nie jestem ani Myszką Micki ani Kaczorem Donaldem :-).
Pyton / .* / 2004-06-25 08:34
Totalna bzdura. Naprawdę nie macie co robić w tym rządzie, zajmujecie się głupotami. W Polsce jest ponad 20% bezrobotnych, tym się zajmijcie. A tę sprawę może załatwić ustawa o podpisie elektronicznym. A nie dokładnanie kolejnych podatków
astronauta / .* / 2004-06-25 08:18
wreszcie ktoś pomyślał o prawnej ochronie użytkowników internetu, ciągle mnie w ku... jak mi sieinstalują na komouterze dziwne rzeczy, których nie chcę bez mej wiedzy, bo jest dużo cwaniaków, co podszywajasiepod różne strony i nabijają mi rachunek przekierowując połączenie, może w końcu ustawa ich weeliminuje. Uczciwym firmom nie zaszkodzi trochę rygoru, zbyt duża wolność jak uczy historia doprowadza do upadku. Zgadzam się, że wymóg umowy na internet to przesada, ale nie wszystkie zapisy można potępiać. Czy ktoś, kto tu skrytykował tę ustawę ją zna? obawiam sie że opiera sietylko na opinii prasy. Komuś widocznie na tym zależy aby to tak naświetlić i wywołać panikę...
Pyton / .* / 2004-06-25 08:32
to oczym tutaj jest mowa nie wyeliminuje tego. Spowoduje jedynie że te d..... z rządu nałorzą kolejne podatki na coś co staje się popularne w Polsce. Mylisz się i to bardzo. Jak nie chcesz aby się to działo co opisujesz to sobie kup firewoola. to cie ochroni a nie kolejny głupi przepis.
Truskawka / .* / 2004-06-25 07:45
Ja już przestałam się dziwić czemukolwiek co wymyśla nasz tzw. rząd. To co oni wyprawiają to się normalnemu człowiekowi w głowie nie mieści. Czasem to myślę, że najlepiej to rzucić wszystko i zamieszkać pod mostem i martwić się tylko o następny dzień, a nie zastawiać się co nasz kretyński rząd jeszcze "odkryje". Do tej pory nie rozumiałam tego "owczego pędu" ludzi do wyjeżdżania za granicę, ale teraz coraz częściej sie zastanawiam nad zmianą kraju zamieszkania, bo w naszym naprawdę niedługo nie da się żyć. Abusrdy tworzone przez naszych ustawodawców są tak idyjotyczne aż nie do przetrawienia.
dAGO / .* / 2004-06-24 23:30
...moim zdaniem to celowa robota aby stłamsic polskie firmy internetowe - klienci będą uciekać na zagraniczne, bardziej liberalne serwery. ... moze należałoby postawić coniektórych przed Trybunałem Stanu za działanie na niekorzyść polskich firm ?
przygnębiony / .* / 2004-06-24 23:17
pieprzone rządowe slugusy unii... przeciez w Polsce musi byc wiocha/sredniowiecze/przedsionek prawdziwej kapitalistycznej Europy... zawsze nas bedzie zachod dymał... i albo ludzie u władzy przejrza na oczy i przestana sie kierowac prywatnym interesem (predzej mi kaktus urosnie) albo staniemy sie "albania" europy...
ronik / .* / 2004-06-24 22:55
kupke mi sie chce jak to czytam
ushi / .* / 2004-06-24 21:58
czy oni są aż tak durni czy też im ktoś płaci za takie przedstawienia ?
spooko / .* / 2004-06-24 21:48
Sprawa jest prosta. Gdy się za tworzenie prawa biorą politycy, zamiast specjalistów, a następnie poprawki w nim robią nasi posłowie, którzy w sporej masie znaja się tylko na robieniu afer bądź bronieniu własnego nazwiska przed ujawnieniem spraw, za który zwykły mieszkaniec naszego kraju poszedł by siedzieć, to nie ma się co dziwić, że to prawo tak wyglada. Życzę obecnym domorosłym twórcom prawa, by nie musieli zrozumieć, tego co stworzyli. A co my musimy na codzień wiedzieć. Pozdrawiam wszystkich internautów. Nie damy się!!!
kati / .* / 2004-06-24 21:05
Kretyni........................
Jarząbek / .* / 2004-06-24 19:48
Nasz rząd błaźn...i się zawsze. Proszę bez insynuacji i chamstwa!!!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy