Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezydent zadowolony z powołania rządu Marka Belki

Prezydent zadowolony z powołania rządu Marka Belki

Wyświetlaj:
S.R. / .* / 2004-06-28 12:43
Pan Prezydent dla dobra Polski i Polaków wepchnął na stanowisko premiera osobę , dla której zarządzanie krajem to proces polegający tylko i wyłącznie na podnoszeniu podatków oraz opłat , a następnie dzieleniu tych sum w imię bliżej niezprecyzowanego interesu społecznego . Oczywiście im społeczeństwo mniej wie co dzieje się z tymi pieniędzmi , tym dla niego lepiej . Na żadnym szczeblu władzy nie widać refleksji nad stroną wydatków . Tym razem historia z grubą kreską może się jednak nie powtórzyć .
Polka mała / .* / 2004-06-25 09:36
Czuję się w tym kraju jak w zakladzie dla obłąkanych. Wstrząsa mną gdy mówi się o zadowoleniu wśród pewnych grup ludzi, szczególnie koloru red. Może zamiast lustracji zaproponować badania psychiatryczne i czym prędzej zacząć od tego najbardziej zadowolonego, bo serce pęka patrząc na tą naszą rzeczywistość.
spooko / .* / 2004-06-24 21:51
I nie ma się co dziwić, że Pan Prezydent chce wyborów na wiosnę. Do tego czasu coś się zmontuje po nowemu i znowu będzie po staremu. Wszak mu do końca kadncji coraz bliżej, a widoków na lukratywne stanowisko nie widać. A rząd Pana Belki...? No cóż, w tym kraju jeszcze nikt nie strzela do rządzących. Przeciwnie niż w Iraku.

Najnowsze wpisy