Forum Forum inwestycyjneForex

Kołodko o polityce monetarnej

Kołodko o polityce monetarnej

skomentuj
trebor / .* / 2003-03-31 10:21
Komentarze do wiadomości: Kołodko o polityce monetarnej.
Wyświetlaj:
Roszyk / .* / 2003-03-31 13:46
Może wystarczy już tych różnych Janosików , którzy zawsze zabierają innym , a dzielą w swoim gronie . W gospodarce tak samo jak w normalnej matematyce 2+2 = 4 . Wynik tylko jest po dłuższym czasie .
trebor / .* / 2003-03-31 10:21
Pan Kołodko powinien się skupić się na realizacji swoich obietnic, a nie na krytyce systemu, który stworzono po to, aby ochronić gospodarkę i państwo przed wątpliwymi pomysłami wszelkiej maści polityków m.in. takich jak pan Kołodko. Niezależność RPP jest jak widać jednym z większych sukcesów reform systemowych jakie dokonały się po 1990 r. i jak na razie jako jedyna instytucja prowadzi skuteczną politykę monetarną, w przeciwieństwie do MF, które realizuje niewiadomo co, a jedyny jego osiągnięciem jest stabilnie rosnąca stopa bezrobocia przy jednocześnie rosnącej szarej strefie.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy