Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kołodko: Rząd czarował opinię publiczną

Kołodko: Rząd czarował opinię publiczną

Money.pl / 2011-02-25 08:43
Komentarze do wiadomości: Kołodko: Rząd czarował opinię publiczną.
Wyświetlaj:
dobrzewychowany / 89.77.150.* / 2011-02-27 16:50
Komorowski: Reformy blokuje opinia publiczna


Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski przyznał, że ważne ustawy przygotowane przez rząd są hamowane nie tylko przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Zdaniem jednego z liderów Platformy Obywatelskiej wiele projektów gabinetu Donalda Tuska przepadło, bo albo nie zyskały aprobaty koalicjanta, albo nie podobały się opinii publicznej, czy też były zbyt kosztowne politycznie.

Marszałek zachęca jednak rząd do wyznaczenia na nowo zadań, które trzeba zrealizować do wyborów prezydenckich. - Rządzi się nie tylko po to, by dobrze wypadać w sondażach, ale również po to, by zmieniać Polskę na lepsze i brać za to odpowiedzialność - powiedział Komorowski Dziennikowi Gazecie Prawnej.
justynka suszonka / 212.14.47.* / 2011-02-25 11:04
okupacyjnych w Iraku i Afganistanie. Pobyt tych wojsk jest finansowany z OFE, ZUS i budżetu państwa Polskiego. Reżim za to jest poklepywany przez dygnitarzy z NATO i Pentagonu.
Ja, ja mein liebe kolege Tusk und deine kameraden du bist gut Polnische fereine. Ci nasi frajerzy dla tych gadek gotowi własnej matce wyciągnąć poduszkę z pierza z pod głowy i oddać ją Helmutom i Jankesom w dowód dozgonnej miłości i uwielbienia. Polak przy żłobie zawsze służył obcym, nigdy własnemu narodowi. Taka już k...a nasza dola.
man13 / 2011-02-25 10:59 / Tysiącznik na forum
Czas jasno mówić o potrzebie zerwania pępowiny finansowej z kościołem, opodatkowanie wszystkich podmiotów równo i zaprzestanie tolerowania nieróbstwa jako nadrzędnej cechy dobrego katolika/polaka. Dajcie wolność obywatelom, stwórzcie społeczeństwo obywatelskie to i wskaźniki się zmienia a i dobrobyt powróci. Zamordyzm, nawet najbardziej ukryty, jest zawsze zamordyzmem. Ludzie przedsiębiorczy posiadają instynkt i uciekają z takiego kraju.
SumieniePOubeków / 89.79.219.* / 2011-02-26 20:36
Ksiądz Pana wini, Pan księdza, a nam wszystkim zewsząd nędza.
konkluzja / 94.249.153.* / 2011-02-25 11:25
efekt owej logiki zatem mamy taki: jeszcze tu jestem, nie mam wobec tego instynktu, poza nieokiełznanym popędem do kościoła. I jak takiego oderwać od katolickiej pępowiny. Zaraz ciul zmarnieje na wiór.
arch / 2011-02-25 10:28 / Tysiącznik na forum
" Konieczna jest polityka utrzymywania ludzi w stanie głupoty.” Mao Zedong
uprzejmie donoszę / 62.148.66.* / 2011-02-25 08:46
Trójkąt bermudzki: Kołodko ,Belka ,Balcerowicz W tym domu straszy.
TYFUS POLITYCZNY / 79.188.238.* / 2011-02-25 08:43
ALE W SERWISIE SZABROWNIKÓW 24 ciągle trwa karnawał na Zielonej Wyspie. i te durne młodziaki z wyprasowanymi mozgami jak Ćmy do Ognia lecą, z hasłem
ZADŁUŻAJCIE NAS WIĘCEJ, ZADŁUŻAJCIE NAS WIĘCEJ, WYPRZEDAJCIE WSZYSTKO, WYPRZEDAJCIE WSZYSTKO, PODSTAWIJCIE WAGONY DO RAICHU NA ROBOTY, PODSTAWIAJCIE WAGONY DO RAICHU NA ROBOTY

Najnowsze wpisy