Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
bebe nielogo / 159.205.200.* / 2012-11-17 04:22
http://naszeblogi.pl/34005-izrael-atakuje-poklosie-czyli-zmierzch
bebe nielogo / 159.205.200.* / 2012-11-17 04:40
http://ratujmyroja.pl/petycja/
bebe nielogo / 159.205.200.* / 2012-11-17 04:21
witaj dociekliwy...;-)
ależżż Ty masz dobry ten nick...;-)))
dociekliwy / 2012-11-17 13:40 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc bebe :)
pozdr.
bebe nielogo / 178.37.120.* / 2012-11-14 05:27
http://wpolityce.pl/wydarzenia/40539-kuriozalne-zadanie-warszawskiej-prokuratury-trzy-miesiace-aresztu-dla-62-letniego-chorego-na-cukrzyce-uczestnika-marszu-niepodleglosci
bebe nielogo / 178.37.120.* / 2012-11-14 05:33
Prezydent Stalowej Woli
http://www.youtube.com/watch?v=PTrvzRcNnhg
-----
brawo...- dołączą do Pana i inni..-;-)
bebe nielogo / 178.37.120.* / 2012-11-14 05:39
a do MN w Warszawie...-dołączyli Węgrzy, a na stadionie węgierskim ...- też
się połączyli z Polakami...:
http://ulloi129.files.wordpress.com/2012/11/lengyelfradi.jpg
bebe nielogo / 178.37.120.* / 2012-11-11 18:42
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S2Ja5Zcxi4c
bebe nielogo / 178.37.120.* / 2012-11-11 19:10
http://w110.wrzuta.pl/obraz/6BEY9vyot3y/tajniaki_prowokatorzy_11.11.2012
bebe nielogo / 77.255.99.* / 2012-11-09 19:01
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2012
zacznę od cytatu wpisu z MN :

cytat Dmowskiego do MN
""Z całego Dmowskiego, gdyby ktoś kazał mi wybrać jedno najważniejsze zdanie, to jest to zdanie, że tylko zorganizowany naród jest w stanie być podmiotem w grze międzynarodowej, że w grze międzynarodowej nie ma słuszności i braku słuszności, tylko siła i brak siły, a siła bierze się z organizacji."
Dokładnie w momencie, gdy zaczęliście się skutecznie organizować, planować i trzymać tych planów pojawiły się pierwsze owoce tej pracy. Bardzo dojrzałe. I tego wam życzę narodowcy - bądźcie mistrzami organizacji i nigdy nie traćcie celu z oczu. Bo właśnie z dobrej organizacji i koordynacji działań bierze się potęga. Chwała Wielkiej Polsce!
koniec cytatu.
-------------------------
- i taką organizację własnie reprezentujecie Polacy... - co udowodnił Marsz w 11.11.11
i co pokazał film...- nie, nie ten w medyjach, ale pieknie zrobiony i przesłany w eter
przestrzeni internetowej... - byliście zorganizowaną Siłą..;-)

- jesteście światli historii Polski...ta, która została zatarta przez lata, wynieśliście na swiatło dzienne prawdziwych , a nieznanych /wiadomo, zakłamanie w podrecznikach / bohaterów polskich. w podrecznikach historii małymi kroczkami jest zaklamywana/wymazywana prawdziwa historia Polski i Polakow. jeszcze "troche", a np. takie obozy niemieckiej zagłady budowane na ziemiach polskich w II W.Ś ...- zostaną przypisane Polakom...- a kysz !

- umkneliście manipulacjom wszechmedialnym, wiecie duzo, jesteście świadomi... i dlatego stanowicie niebagatelną silę Polski, a przez co...- jesteście, a właściwie zagrażacie "Silom" działajacym przeciwko Polsce i Polakom. jesteście świadomi tego co naprawde dzieje się w kraju....

- dlatego...bardzo proszę, abyście się szybko przeorganizowali i NIE jechali do Warszawy na MN. zorganizujcie Marsze w swoich miastach , miasteczkach...- z flagami, tak jakbyście szli w W-wie. na pewno, jak co roku są msze w kościołach w rocznice Niepodleglości, ....wykorzystajcie tą możliwość i po mszy wyjdźcie na miasto z flagami...- jakby spacer, dolaczą do Was inni, którzy by chcieli uczestniczyć /w przypadku wyjazdu do W-wy, a nie mogą/...a bedzie Was więcej. filmujcie, nagrywajcie, róbcie materiały z przebiegu, bedzie z tego pełen obraz MARSZU W POLSCE. nie dajcie się sprowokować, nie pozwólcie sobie przeszkodzić. pokażcie siłę, ale w/na swoich terenach BEZ WYJEŻDŻANIA /!/ do Warszawy

a dlaczego,....a dlatego, że możecie nie dojechać, albo nie wrócić...- wszak na drogach są WYPADKI...nieszczęśliwe, a pociągi się WYKOLEJAJĄ....- prawda, jakie to
proste /inne... też proste../, aby za jednym zamachem unicestwić...wróóóóćććć...- "wypadkowosć wzrosła"...- będa potem łzy, lament, ..- po..;-((((
w tych pociągach specjalnych...autokarach...samochodach...busach, jesteście wyśmienitą okazją dla "SIŁ"..- by mieli GOTOWCA...- ot na zwykłą kata/strofę "DROGOWĄ"...;-(((((
"seryjny samobójca" się wręcz śmieje.....

- ruszcie głową, wyobraźnią, ...- bo wiem, że serca macie gorące, przepojone wielkością walki o Polskę
Zawalczcie o siebie ! jeden dobry, madry ruch...i pokrzyżujecie plan...!...tym złowrogim "SIŁOM"
pozbadźcie się naiwności i łatwowierności....
połączcie się we Wszystkich miejscach Polski, w jednym czasie...w jednej sprawie...- bedziecie BEZPIECZNI !!!!...i jednocześnie SILNI !!!!...i jednocześnie ZWARCI... !!!!!

/nie na darmo się mówi o Polakach..."mądrzy po szkodzie"...- teraz bądźcie mądrzy przed szkodą...i czujni jak nigdy...!!!

włożyłam kij/tekst w szprychy...koła...które nabiera coraz większego przyśpieszenia...-STOP !!!
Bóg, Honor, Ojczyzna ..

Proszę.....

poprosze czytatych i pisatych...- to jest ten CZAS !...z tarczą, a nie na tarczy..!

muś/iałam...
bebe...
dodge / 2012-11-04 18:15 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy

Jak mija czas? Pewnie na nauce :) Jakieś inwestycje poczyniłeś ostatnio? Z tego co pamiętam ceniłeś sobie tepse naszą. Zwałka mam nadzieję, ominęła Ciebie.

Pozdr.

P.S. U mnie była już zima. Odeszła. Dzisiaj na porannym bieganiu po lesie czułem powiem wiosny :) Trochę za wcześnie chyba ... :)
dociekliwy / 2012-11-04 18:50 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc dodge :)
mialem tydzien wolnego ale na nauke zabraklo czasu ;)
zwalka na TP mnie nie ominela dokupilem kolejny pakiet obnizajac srednia TP trzymam dla dywidendy zawsze bylo pare procent lepiej jak na obligacjach
u mnie prawie codziennie pada i juz od tygodnia wlaczone co.
pozdr.
dodge / 2012-11-04 19:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

od tygodnia wlaczone co


U mnie już ponad miesiąc działa. W ciągu dnia od bidy żyć można, wieczorem jednak robi się zimno. Bąki trzeba grzać, bo mi zaraz zaczną chorować.
Pozdr.
dociekliwy / 2012-11-04 20:05 / portfel / Tysiącznik na forum
no tak baki maja swoje prawa :)
bebe nielogo / 77.254.196.* / 2012-11-04 20:17
witam Panów...dociekliwego i dodge..;-)
u mnie też była zima, potem lało...a teraz jesiennie...a grzać trza, by wilgoć nie "rozchorowała"...;-)
pozdrówka serdeczne i ciepełka ;-)
--------
nizej doczytałamm kazumiego, tomtay-a i flugo ..- pozdrowka rownież ślę...;-)))
--------
a na przychodzący tydzień życzę trafnych decyzji...;-)
------
PS. widzę, że kazumi teskni za nocnymi gadkami...cha...ha..cha
a ich brak "obciąża" ..- że się starzejemy...;-)
no cóż...nie tylko to jest przyczyną odwiedzin portfela ciemną nocą...;-))))
ale nic straconego...- być może ciemną nocką szrajbnę tekścik, ktory nie daje mi spokoju..,i chcę go posłać w eter..;-)
--------
pozdrówka...
bebe nielogo / 77.254.196.* / 2012-11-04 20:46
CIUŁACZU ...
wiedzialam, że coś mi jeszzce brakuje...;-(
bardzo przepraszam Coę ciułaczu, iż z rozpędu, ucieklo mi powitanie Ciebie i pozdrowienie serdeczne..;-)
lubię, jak mi odpisujesz na dane tematy, wogole lubie Twoje wpisy, czy u mnie, czy ...- jak czytam u Ciebie...;-)
Twoj punkt widzenia sobie cenię, mimo, że nie zawsze bym się zgodzila, ale na dyskusję mam za malo czasu, więc pozostawiam do indywidualnych odbiorów - danej sprawy/tematu/problemu...;-)))
pozdrówka...
dociekliwy / 2012-11-04 20:30 / portfel / Tysiącznik na forum
witam Pania :)
bebe nielogo / 77.254.196.* / 2012-11-04 20:36

dociekliwy / 2012-11-04 20:30 / Tysiącznik na forum
+ - 0 usuń
witam Pania :)

nooo...och...
i masz... odwzajemnił się mi tu dociekliwy ...i przyłożył mi tą : "Panią"...;-)

nic z tego , zaraz mi tu pisz..- po naszemu...-)
buziaki dla Cię i Twej...cha...ha...cha
bebe nielogo / 77.254.196.* / 2012-11-06 03:39

nic z tego , zaraz mi tu pisz..- po naszemu...-)

czyli bez "Pań-owania"...- a po prostu na ty..-;-)...jak dotychczas się tu pisało..;-)))

pozdrawiam...
dociekliwy / 2012-11-04 20:45 / portfel / Tysiącznik na forum
dziekuje jak wroci z pracy to przekaze :)
buziaki dla Cie, Twoich i Twego
kazumi / 2012-10-30 01:04 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witam
Pozdrawiam, jak to mawia Bebe, pisatych i czytatych..hmm..dobrze pamiętam ?
pora jest trochę ekstremalna jak na środek tygodnia..no ale cóż najwyżej jutro (a w zasadzie dzisiaj) będę cierpiał z niewyspania..dawno mnie tu (forum) nie było o takiej porze w środku tygodnia a pamiętam czasy jak to się z Gospodynią tegoż kącika pisywało się o takich porach dosyć często..no, ale coś lata lecą i człowiek potrzebuje coraz więcej się wysypiać zanim budzik zadzwoni..a może poprostu mądrzeje ? :-)
Do ,,zobaczenia" i dobrych decyzji straganowych życzę
bebe nielogo / 178.37.127.* / 2012-10-28 16:10
http://niepoprawni.pl/blog/1164/czlonek-zalogi-jak-40-nie-zyje-smolenska-zaraza
tomtay / 2012-10-28 16:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Becia, z punktu widzenia polityki zagraniczenej Rosji
Prezydent Lech Kaczyński nie był żadnym zagrożeniem. To był nieszczęśliwy wypadek, smutny i tragiczny, moim zdaniem. Gdyby ktoś chciał pozbawić życia naszego Prezydenta to najlepszą sposobnąścią by była podróż po Gruzji. A politykę zagraniczą trzeba prowadzić mądrze. Niezależnie od zdarzeń losowych. Józef Piłsudski, którego uważam za jednego z najlepszych strategów wojennych i dyplomatów, zostawił swojemu imiennikowi kilka zaleceń w spadku. Miał zrobić wszystko, aby Polska nie przystąpiła jako pierwsza do wojny. Józef Beck zrobił inaczej, efekty tego odczuwamy jako społeczeństwo do dziś ..
flugowski / 82.146.242.* / 2012-10-29 20:00
Gdybam. Gdyby to nie było na niby x2
Gdyby, gdyby to nie było na niby
Gdyby świat cały
Obrósł w niebieskie migdały
Gdyby Magik był doskonały
Gdyby podziały gdzieś się podziały
Gdyby ryby głos też miały
Kaktusy na dłoniach by wyrastały
Gdyby po Ziemi stąpały ideały
Biały byłby czarny
A czarny biały
Indywidualnie na życzenie upały
Wciąż smakowały te same specjały
Minerały każdej skały
Szlachetne jak kryształy
A wszystkie kawały
To tylko kawały
Gdyby czyn był godny chwały.


albo

"gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka...itd
flugowski / 82.146.242.* / 2012-10-29 20:01
seryjny samobójca grasuje Tomtay
bebe nielogo / 81.219.71.* / 2012-10-27 03:45
link zapodany na blogu Gwiazdowskiego..- przez P. Jana, zapodaje dalej..- bo uważam, za b.istotny dla naszych kieszeni. :
http://www.mpolska24.pl/blogi/post/114/rostowski-lobbysta-banksterow
============

dociekliwy / 2012-10-12 22:35 / Tysiącznik na forum
+ - 0 usuń
witam :)

witaj dociekliwy..;-)
jak nauka ?
pozdr.
dociekliwy / 2012-10-27 18:47 / portfel / Tysiącznik na forum

jak nauka ?

dobrze :)
w grudniu egzamin :(
pozdr.
dodge / 2012-10-27 23:10 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć moi Drodzy


w grudniu egzamin


O rany. Znowu jakiś egzamin będziesz zdawał? Powodzenia już teraz życzę.

Pozdr.
dociekliwy / 2012-10-28 08:26 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc dodge

O rany. Znowu jakiś egzamin będziesz zdawał?

takie zycie :)

Powodzenia już teraz życzę

dziekuje
pozdr.
Ciułacz / 2012-10-27 14:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bebe witaj !
Po przeczytaniu powyższego linku to doszedłem do wniosku że to są konkluzje jakiegoś windykatora co jest zazdrosny że to powierzono bankom a nie jemu.
1. Nikt firm do tego nie będzie zmuszał, a jak dojdą do wniosku że to dla nich korzystne to mają inną alternatywę.
2. Autor z góry zakłada że tam będzie zmowa aby wydusić jak najwięcej kasy.Takim myśleniem to daleko nie zajdziemy bo wszędzie może być zmowa , czyli lepiej z domu nie wychodzić?
3.To że sztucznie mogą być opóźniane zwroty VAT często wynika z prawie pustej kasy SP , zresztą która prawie zawsze jest pusta i to jest normalne ( co nie powinno być normalne )że się przetrzymuje wypłaty.
Pozdrawiam
bebe nielogo / 77.254.155.* / 2012-10-07 02:40
no..
udalo mi się dotrzeć...- bo mi co rusz wyświetla się takie cuś :
"Istnieje konflikt adresów IP z innym systemem w sieci".../?/
albo "bląd serwera"...;-(
- spotkał się ktoś z takim czymś...- i raz moge być w sieci, a raz nie...- jakby złośliwość przedmiotow martwych...;-(((
----------
ale jak jestem na foni...to nadaję...:

http://niepoprawni.pl/blog/6398/premier-viktor-orban-odrzucil-pozyczke-dla-jego-kraju-na-warunkach-mfw
-------
pozdrówka ciułaczu...;-)))
--------
pozdrawiam również czytatych i pisatych..;-)))
dodge / 2012-10-11 21:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Bebe


pozdrawiam również czytatych i pisatych



I ja pozdrawiam. Zdrowia życzę.
bebe nielogo / 77.254.153.* / 2012-10-12 03:08

dodge / 2012-10-11 21:13 / Tysiącznik na forum
+ - 0 usuń
Cześć Bebe


pozdrawiam również czytatych i pisatych

mój dodge...:_))))))
buziaki śle, - i wiadomo dlaczego..;-)))
ale...
aleeeeeeeee...
sygnał od Cie..- dla mnie...- jest....;-)))
cha...ha..cha...
-----
a tak na poważne,to mój miły,...- czy , aby widzisz "zawroty" życia powszechnego z "życiem" ustanawianym ..- ku dobru powszechenmu/ym...?..-bo pokumkać każdy może "se moze"...;-))))...-se może..;-()
a coooo ............
tragikomedia - jak gotowiec...-widać ;-(
a ,mnie interesuje.. :
ja..
moje dzieci...
moja ojczyzna dla mych dzieci..
moj kawalek podlogi...;-))))

http://www.youtube.com/watch?v=zLP0YiDA-eQ
----
dobry................- kawałek podłogi
------
hej..
- buziaki dla Cie i Twych Niuniek ślę..;-)))) - bo tak mi sie śni..;-))))
Pa dodge...- do usłyszenia znów...;-))
---------
baaajuuu,... baaajuuu nocą...baaajujjuu, baju w DZIEIŃ...;-))))))))))))))))))
bebe nielogo / 77.254.153.* / 2012-10-12 03:28
PS.
ach...
wszak tu money...;-)))
no więc powiem tak.., że za pysk wezmę swe pieniądzory polskie...;-)...- coby trzymać w gotowości..;-)))
une tu , na tym kawałku podłogi mają mieć dla Polaków...- chęć życia...;-))
reszta...no cóż...- ostre "zanikajace"perturbacje...- tak mi się cuś widzi..;-)))ale me widy..- - to mix ...nie określone w czsoprzestrzeni...- hej..- tej tu, albo za...- /?/...a trzeba TU żyć..;-))))..- za nasze..;-)))))))))))
-----
tyla...- z punktu GPW..;-)
a cooo..;-)))
bej-be...bej-be.....
------------
...;-))))))))))))))))))))))
bebe nielogo / 77.254.153.* / 2012-10-12 03:58
PS 2.
akcje Naszych spółek trzymam....-ot,
z
zaszłości zakupu..;-)
ale, czy dobrze../?/..;...- już sama się TĄ ciekawością istnienia...- /chyba/...- zastanawiam /?/
-------------
och...-money..- czas chyba na weryfikację...;-)
bebe nielogo / 77.254.132.* / 2012-09-30 05:05
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12569843,Nie_wpuscil_do_baru_policji__Ochronil_protestantow.html
----------
takie winno być u NAS ...-PRAWO../?/...- czy TEŻ normalność cywilizowaną w świecie, booo,...- chyba/?/..już w niej jesteśmy...;-))))))
cha..ha..cha...- MY jesteśmy !
----
tam, a tu...= /?/..- ma się różnic ?
niby czym ?
policaj...- dla LOBBY LUDU..;-)))- PŁATNIKA ..- waszych list wynagrodzeń..;-)))
Ciułacz / 2012-09-30 06:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bebe witaj!
Hm!!! Widzę że masz ciągle krew młodej studentki.
ja jestem bardziej powściągjiwy, bo pewnie przeliczam ileto kosztuje?
księgowym nie jestem ale ją dobrze znam.
Ciułacz / 2012-09-30 06:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bebe witaj!
Hm!!! Widzę że masz ciągle krew młodej studentki.
ja jestem bardziej powściągjiwy, bo pewnie przeliczam ileto kosztuje?
księgowym nie jestem ale ją dobrze znam.
Ciułacz / 2012-09-30 07:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Najlepszym wyrażeniem swoich protestów jest głosowaniem na wyborach.
Inne rodzaje protestacji powinny być zorganizowane i ograniczone w czasie, bo inaczej to tak jak zadyma po meczu piłkarskim.
dociekliwy / 2012-09-25 16:43 / portfel / Tysiącznik na forum
witam
sprzedalem PGE
bebe nielogo / 77.254.132.* / 2012-09-30 04:04
bedąc przy słówku "fajnie"...zapodam treść, czyli cytat ..- fajnie, że tak się to dzieje...;-)))
dłuższe do czytania, ale nijak skrocić się nie da...;-(
a treść interesująca...;-)
a oto ta treść :
"
MK należy do "społecznych

lisnakury ::: sob., 29.09.2012 - 19:51.

MK należy do "społecznych analityków wywiadu".
I bardzo dobrze:)

Autor: Saman Mohammadi (wariscrime.com), 18 IX 2012 r.; przekład: Ussus

Od dzisiaj praktycy konspiracji powinni być opisywani jako społeczni analitycy wywiadu. Jesteśmy częścią społecznego wywiadu, którego kwaterą główną jest cały świat. Jesteśmy wierni prawdzie, wolności i pokojowi. Dociekamy prawdy, by służyć ludzkości, niesiemy sztandar pokoju i współpracy narodów.

1. Sondaże opinii publicznej pokazują, że większość Amerykanów i ludzi Zachodu zgadza się z poglądami „praktyków konspiracji”; to mniejszość ufa rządom i propagandzie medialnej.

Sondaże dowodzą, że zaufanie publiczne do mediów jest najmniejsze w historii. Ich rekordy kłamstwa są trudne do ukrycia. Nawet użycie największej machiny propagandowej nic nie pomaga. Wzrost wpływów i znaczenia globalnych mediów alternatywnych przełamał zły urok. Media głównego nurtu nie są już mainstreamem. The old fringe is the new mainstream.

Praktycy konspiracji sprawdzili się przy wielu problemach i historycznych wydarzeniach, 11 IX jest z nich najważniejszy. Poglądy praktyków konspiracji są bardziej popularne niż kiedykolwiek, ponieważ mówią oni prawdę.

Jesse Ventura, były gubernator Minnesoty, przetestował to na widowni programu w CNN w prowadzonym na żywo show Piersa Morgana 17 IX 2012 r. W 11 minucie, 45 sekundzie tego nagrania, Piers Morgan mówi do Ventury: „Myślę, że w kilku punktach masz rację, ale niektóre twoje poglądy są stuknięte”. Ventura odpowiedział: „To twoja opinia”, następnie zwrócił się do widowni w te słowa: „Ilu z was uważa, że mam walnięte poglądy?”. Jedna osoba podniosła rękę do góry. Ventura kontynuował: „Ilu uważa, że robię sensowne uwagi?” Widownia zaczęła wiwatować i klaskać. Ventura powiedział Morganowi: „Jesteś w mniejszości, mój drogi przyjacielu.”

2. Etykietka „teorii spiskowych” doszczętnie się zużyła i w dyskursie publicznym nie jest już skuteczna w walce z krytykami poczynań rządów.

Uczciwi intelektualiści zachodni zauważyli, że etykietka „teorii spiskowych” jest absurdalna; jest ona używana w dyskursie publicznym w celu zmarginalizowania „niewygodnych” poglądów. W obraźliwy sposób używają jej rządowi oficjele i dziennikarze w celu niszczenia woli narodu oraz wiarygodności dysydentów.

Jest znakiem społecznego i intelektualnego postępu iż coraz więcej ludzi obawia się prawdziwych intencji ukrytych za tym nałogowym, totalitarnym etykietowaniem przez rząd i media.

3. Media alternatywne zwiększają polityczną świadomość Ameryki i Zachodu, uwalniają miliony z propagandowych więzień, których kraty wykonano z rządowej nowomowy.

Dzięki internetowi i mediom alternatywnym powody dla których ludzie odrzucają teorie spiskowe są dziś dobrze znane. Ta głęboka zmiana jest efektem wytworzenia się wśród ludzi samoświadomości. Dzięki temu nie jest już tak łatwo jak kiedyś ich wykiwać używając rządowych fałszywych flag i oszustw.

Miliony rozważnych osób traktują poważnie antyrządowe wystąpienia, podczas gdy wcześniej nie traktowali ich – jako „teorii spiskowych” – serio. W nowym języku, sprzeciwiającym się rządowej opresji, termin „teoria konspiracji” nie przystaje do alternatywnych newsów, alternatywnej historii, alternatywnych interpretacji bieżących wydarzeń.

4. Sprzecznościom oficjalnej narracji coraz trudniej jest nadawać wiarygodność.

Niemożliwym jest trzymanie się jednej ścieżki wśród tylu oficjalnych kłamstw. Ostatnie rewelacje z Libii i Syrii postawiły narrację mainstreamu w sprzeczności. Po nieoficjalnym zbrojeniu i finansowaniu powiązanych z al‑Kaidą grup w obu krajach, pewni politycy zachodni oraz ich znajomi z Izraela i monarchii arabskich, kłamliwie argumentują, że wzrost radykalizmu islamskiego wymaga poważnej interwencji Zachodu.

Jednak to ich zwodnicza polityka jest powodem wzrostu radykalnego islamu w świecie arabskim więc podawane przez nich powody interwencji i wojen są budowane na piasku.

W nowym środowisku informacyjnym, praktycy konspiracji są w stanie rzeczowo interpretować przełomowe wydarzenia historyczne poprzez dostarczanie dowodów i historycznych analiz do poparcia swoich tez.

5. Rozrost publicznej społeczności wywiadowczej w przeciągu ostatnich kilku lat jest przeciwwagą dla wzrostu potęgi tajnych służb oraz ich szpiegów w mediach korporacyjnych.

Od dzisiaj praktycy konspiracji powinni być opisywani jako społeczni analitycy wywiadu. Jesteśmy częścią publicznego wywiadu, którego kwaterą główną jest cały świat. Wywiad społeczny znajduje s
dociekliwy / 2012-09-25 16:57 / portfel / Tysiącznik na forum
kupilem a raczej odkupilem TPSA
bebe nielogo / 77.254.132.* / 2012-09-30 03:58

dociekliwy / 2012-09-25 16:57 / Tysiącznik na forum
+ - 0 usuń
kupilem a raczej odkupilem TPSA

-----------

dociekliwy / 2012-09-25 16:57 / Tysiącznik na forum
+ - 0 usuń
kupilem a raczej odkupilem TPSA

-------------------
szalejesz dociekliwy na gpw...;-))))))))))
no i dobrze, aaaa cooo..;-)
---------
pozdrówka dla Cię i Twej...;-)
bebe nielogo / 77.254.132.* / 2012-09-30 04:36
no masz,...;-(
a miał być drugi Twój wpis...który chciałam zacytować...;-)
teraz docytuje...
dociekliwy / 2012-09-25 16:43 / Tysiącznik na forum
+ - 0 usuń
witam
sprzedalem PGE
-----------
i dlatego pozwoliłam sobie napisać, ze dociekliwy...- szalejesz na gpw..;-)))
to tu, to tam..- i do przodu..- oby z zyskiem ...;-)))
kroki...- do przodu, a nie wstecz...;-))))
nawet mój wpis, wetknął się w Twe wpisy gpw-owskie..;-(...- wybacz..;-)
-----

GMO i nanozywnosc jest nie do zatrzymania

ale co tam,...- pozdrowka i życzenie zdrowia, bez chemii, bez GMO, bez nanoŻarcia...;-!!!
STOP...!!!
na jawie, we śnie, ...- krzyczę...- w ciszy, modląc się o NIE dla tych praktyk..!...mówiąc taksyczności, zabijaniu w czasie..- by leczyć póżniej z tych chorób, - krzycząc NIE...i szukam myśli by : co mogę uczynić..!!!!
Pa..
dociekliwy / 2012-09-22 12:33 / portfel / Tysiącznik na forum
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,12533210,Grzywny_za__Donald_matole___Wrobel__mieli_prawo_do.html

dodge po ile dostaliscie ;)
bebe nielogo / 77.253.13.* / 2012-09-24 04:38
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=EdmZYu9Lths
bebe nielogo / 77.253.13.* / 2012-09-24 05:22
http://www.youtube.com/watch?v=uSDCWZOAQ7M&feature=related
bebe nielogo / 77.254.142.* / 2012-09-21 00:32
http://obserwator.com/blog/autor:50454a78-71f0-4edf-9899-74bf5bd6007b/grafen-z-technologia-polskich-naukowcow-wyautowany
dodge / 2012-09-21 22:47 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Bebe

Fajnie i tutaj Ciebie zobaczyć :)

Pozdr.
bebe nielogo / 77.254.142.* / 2012-09-21 23:00
cześć dodge...
i mnie rownież fajnie,...- że Cię i Tu moge zobaczyć...;-)))
pozdrawiam z buziakami dla Niuniek..;-)
dociekliwy / 2012-09-21 14:24 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc bebe :)
tak do konca to naukowcom nie wierz
pozdr.
bebe nielogo / 77.254.142.* / 2012-09-21 17:54
cześć dociekliwy...
taaak, wiem...;-), ale...- jednak co by tyczyło tylko techniki..- to skłaniam się do wiary...;-))))
natomiast, w innych dziedzinach jestem baaardzo sceptyczna../co chyba dawałam, nieraz temu wyraźny /!/..- wyraz/..- a zwłaszcza tej "zdrowotno-patentowej"..;-(
--------
widzę, że szkólke językową kontynuujesz...- graty ;-)
-------
Dodino...-z kolei..- prowadzi młodego na walki..;-)
---------
a moja młodsza, wskoczyla z listy rezerwowej w szkole muzycznej ..na saxofon...;-)...tylko dwie osoby się dostały...- z czego jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..;-)- bo to sukcesik niemały...;-)
----------
pozdrówka dla Was..dla kazumi-ego...i innym czytatym i pisatym..;-)
dociekliwy / 2012-09-21 18:01 / portfel / Tysiącznik na forum

jednak co by tyczyło tylko techniki..- to skłaniam się do wiary...;-))))

a pamietasz naukowca co obiecywal ze bedziemy Kuwejtem Europy jesli mnie pamiec nie myli to czas juz minal ;(
gratuluje corki i corce :)
bebe nielogo / 77.254.142.* / 2012-09-21 18:37

a pamietasz naukowca co obiecywal ze bedziemy Kuwejtem Europy jesli mnie pamiec nie myli to czas juz minal ;(
gratuluje corki i corce :)

zasoby i możliwości są /jeszcze/...- na ten Kuwejt, ale są "siły", które nam to "załatwiają"...;-( w imię kto ma być bogaty, a kto biedny...;-(
----------
dziękuję za córcie..;-)
dociekliwy / 2012-09-21 19:19 / portfel / Tysiącznik na forum

ale są "siły", które nam to "załatwiają"...;-(

moze i tak ;)
dociekliwy / 2012-09-21 18:03 / portfel / Tysiącznik na forum

widzę, że szkólke językową kontynuujesz...- graty ;-)

a dziekuje dzis koniec pierwszego tygodnia :)
jak ja nie cierpie jezykow obcych :(
bebe nielogo / 77.254.142.* / 2012-09-21 18:32

a dziekuje dzis koniec pierwszego tygodnia :)
jak ja nie cierpie jezykow obcych :(

cha..ha..cha
ja tez...- obcych..;-)
dlatego mój język obcy to swoiste /moje/"esperanto" typu : sirwuple pażałsta..;cha...ha...cha, a potem na miny, migi, wyczucie, skojarzenia ..- istna pantomima - co znakomicie mi się sprawdziło w Paryżu...;-))))))))))))))
pogadali, a ile się uśmiałam...;-)
dociekliwy / 2012-09-21 19:20 / portfel / Tysiącznik na forum
tyle ze ja tu mieszkam juz pare ladnych lat :(
bebe nielogo / 77.254.142.* / 2012-09-21 20:13

dociekliwy / 2012-09-21 19:20 / Tysiącznik na forum
+ - 0 usuń
tyle ze ja tu mieszkam juz pare ladnych lat :(

wiem...ale dlatego, że tak masz, tak też niejako zmuszony jesteś czynić...;-)
innymi słowy : konieczność...;-(
tomtay / 2012-09-21 21:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kłaniam BeBe jak inwestycje? Troszke Cię nie było :)
bebe nielogo / 77.254.142.* / 2012-09-21 22:10

Kłaniam BeBe jak inwestycje? Troszke Cię nie było :)

witaj tomtay..
tak szybko mijały dni wakacyjne,...zasypana zostałam trofeami lata,...- maliny , a po dzień dzisiejszy jeszcze pomidory, i in...., że wolny czas to tylko czytanie od czasu do czasu portfeli, by mniej więcej wiedzieć, co w trawie piszczy..;-)
zwłaszcza, że gpw mnie najmniej w tym okresie interesowała...;-( inwestycje, czyli mój czas,..- zapodałam w jeszcze czyste od chemii dobrodziejstwa...;-))))...i takie tam, inne przyjemności...;-))))
milo mi ,.. że Cię widzę...;-)
buziaki dla Rodzinki..;-)
ukłon...
dociekliwy / 2012-09-21 20:17 / portfel / Tysiącznik na forum

konieczność...;-(

no powiedzmy taka koniecznosc dobrowolna ;)
bebe nielogo / 77.254.142.* / 2012-09-21 21:01

no powiedzmy taka koniecznosc dobrowolna ;)

nooo...to masz luksus i wyboru i dobrej woli..;-)))))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy