Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
dodge / 2011-03-15 21:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kaz

U Piotrka Aqua podał link do notowań

http://www.tocom.or.jp/souba/rubber/index.html
kazumi / 2011-03-15 21:54 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Wiesz Dodinio jak zobaczyłem rano, że SNS spada mocno u łamie kolejne wsparcia to musiała przyjść myśl żeby ratować resztę zysków dopóki jeszcze są. Ale jak zobaczyłem że spadki przybierają na sile i są rzędu około 12 % to sobie pomyślałem, że przecież kurs od kilku sesji spada a dzisiaj mamy doczynienia z prawdziwą paniką na papierze. Nieraz na giełdzie bywa tak, że po sporych wzrostach w relatywnie krótkim czasie kurs się osuwa aż wreszcie dochodzi do paniki na papierze w który jest wywalany na wyścigi. Na bok odsuwane są fundamenty, ci co są jeszcze zarobieni realizują zyski, niektórzy tną straty. Taka panika niejednokrotnie kończyła spadki. Jak tu będzie to zobaczymy, ale przydała by się spokojniejsza sesja na tym walorze ;-)
co myślisz o tym wszystkim ?
dodge / 2011-03-15 22:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

co myślisz o tym wszystkim


Myślę, że dobrze zrobiłeś, przynajmniej ja tak też bym uczynił. Nie zerkałem na notowania, bo mnie to generalnie teraz rybka co się tam dzieje. Ale masz rację, taka panika o jakiej piszesz przybiera formę zawodów - każdy chce być pierwszy i uprzedzić drugiego. Sypią więc ... - a niech sypią, przyjdzie refleksja - zaczną kupować ponownie - znaczy się wrócą. Wyczekałbym na Twoim miejscu i zorientował się czy następne sesje będą kontynuowały wyprzedaż czy nie.
kazumi / 2011-03-15 22:29 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Myślę, że dobrze zrobiłeś, przynajmniej ja tak też bym uczynił.
o!
czy następne sesje będą kontynuowały wyprzedaż czy nie.
no zobaczymy...jeśli to ceny kauczuków wcześniej ciągnęły kurs to teraz go zepchnęły w dół...ale i tak nie są na takich strasznie niskich poziomach patrząc na rok 2010 r., po prostu miały z czego spadać podobnie jak SNS i zrobił nam się wodospad na kursie... chyba większość widziała już tu tylko wzrosty a korekty tylko w locie toteż pan rynek musiał pokazać że nie będzie tylko różowo...choć takim inwestorom jak ja jest łatwiej takie ciągania kursu obserwować niż tym co kupili sporo powyżej 4 zł a tam byliśmy dosłownie kilka sesji temu..
kazumi / 2011-03-15 23:03 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
no zobaczymy...
co będzie się działo również na indeksach, bo to zawsze ma niebagatelne znaczenie... Oczywiście oczy inwestorów będą skierowane na Japonię. Informacje o radioaktywnym wycieku z japońskiej elektrowni atomowej Fukishima doprowadziły do paniki na giełdzie w Tokio – Nikkei225 zanurkował o ponad 10%. Taka przecena pozostawiła w bierności niedźwiedzi na zachodzie gdzie zaczęło się mocno czerwono. Nasz straganik był relatywnie silniejszy, tj spadał mniej niż mógł a główny indeks zakończył niewiele poniżej kreski. Choć na spółkach średnich i małych tak dobrze nie było - momentami przeceny były spore, choć ciągnący sukcesywnie WIG20 wspomagał notowania również mniejszych spółek. Rano, tak jak pisałem, w trzech głównych indeksach spółek o zielonym kolorze praktycznie nie było wcale. Toteż widoczny był strach który zajrzał w oczy mniejszym inwestorom, którzy preferują spółki spoza WIG20 i przystąpili oni do wyprzedaży akcji. Zazwyczaj na takich lejących krwią sesjach najbardziej spadają spółki, które gdzieś po drodze najwięcej urosły i dochodzi do chęci realizacji zysków części inwestorów plus strachu tych którzy kupili na potencjalnej górce. Głównym czynnikiem który odgrywa role jest oczywiście psychologia, niejednokrotnie tłumu...
kazumi / 2011-03-15 23:14 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
jest oczywiście psychologia, niejednokrotnie tłumu...
trudno się opanować żeby samemu jej nie ulec, ale może najlepiej wtedy spojrzeć na samą spółkę, tj. jeśli ma ona dobre fundamenty i realne szanse ich poprawiania w przyszłości to i powrót na ścieżkę wzrostu będzie realniejszy i bardziej prawdopodobny...
dociekliwy / 2011-03-15 21:50 / portfel / Tysiącznik na forum
dodge takie swieto a Ty jeszcze widzisz co piszesz :-)
kazumi / 2011-03-15 21:55 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
a Ty jeszcze widzisz co piszesz :-)
w tygodniu się nie się pije aż tyle...a przynajmniej nie powinno :-)
dociekliwy / 2011-03-15 21:57 / portfel / Tysiącznik na forum

w tygodniu się nie się pije aż tyle

no co TY piszesz ja przed chwila wrocilem od kolegi i ....
dodge / 2011-03-15 22:07 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tradycyjnie umoczyłem usta alkoholem, ale bez wielkiej przesady - rano wiozę córcię do przytułka - jak to mój kolega zwie instytucje opiekujące się dziećmi.

---------

Dobry Panowie
dociekliwy / 2011-03-15 22:23 / portfel / Tysiącznik na forum
rano wiozę córcię
a jak tak to jestem za :-)
ale tak sobie mysle ze jakby ludzie wiedzieli ze to co ich rano meczy po piciu to nie alkohol tylko aldehyd (jego poziomu sie nie sprawdza a dzialanie trujace na organizm wieksze jak gorzaly) to jednak czesci by siadali za kolko
czyli w tym przypadku niewiedza jest lepsza:-)
przytułka
te przytulki we Francji to sa tak oblegane ze najpierw rezerwuje sie w nich miejsce a potem sie planuje dziecko ;-)
dociekliwy / 2011-03-15 14:13 / portfel / Tysiącznik na forum
15.03. Warszawa (PAP) - GUS zmienił system wag stosowanych w obliczeniu wskaźnika cen towarów i usług kosumpcyjnych w 2011 roku.
Poniżej nowe wielkości w porównaniu do roku 2010:
dociekliwy / 2011-03-15 14:17 / portfel / Tysiącznik na forum
2011 2010
.
ŻYWNOŚĆ, NAPOJE 24,0 24,1
BEZALKOHOL
.ALKOHOL
I WYR.TYT. 5,7 5,7
.ODZIEŻ I OBUWIE 5,2 5,1
.UŻYTKOWANIE MIESZK.
I NOŚNIKI ENERGII 20,7 20,1
.WYPOSAŻENIE MIESZKANIA
I PROWADZENIE GOSP.
DOMOWEGO 4,9 5,2
.ZDROWIE 4,9 5,1
.TRANSPORT 9,1 9,2
.ŁĄCZNOŚĆ 4,5 4,7
.REKREACJA i KULTURA 7,8 7,7
.EDUKACJA 1,2 1,2
.RESTAURACJE i HOTELE 6,8 6,7
.INNE 5,2 5,2
kazumi / 2011-03-15 12:08 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Bry.
Ale tsunami na straganie. Przedtem zerknąłem to w WIG20, mWIG40, sWIG80 trzy spółki na zielono naliczyłem. O moich to lepiej nie będę nic pisał. Choć jeśli chodzi o sam spadek procentowy na WIG20 to nie jest źle w porównaniu z zachodem i FUT na indeksy w Stanach...jak narazie widać, że byki na WIG20 chcą walczyć i to jest taki mały pozytyw tej sesji
pozdr
dociekliwy / 2011-03-15 12:31 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj kazumi
na gieldzie faktycznie kiepsko ale kurs € poszedl w dobrym kierunku a przelew w drodze :-)
pozdr.
kazumi / 2011-03-15 12:41 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy
kurs € poszedl w dobrym kierunku a przelew w drodze :-)

to Ty jeszcze dodatkowo spekulant walutowy jesteś ;-)
na gieldzie faktycznie kiepsko
na moich balonach szczególnie kiepsko jak tak zerknę na mWIG40...u Ciebie musi być trochę lepiej
pozdr
dociekliwy / 2011-03-15 12:50 / portfel / Tysiącznik na forum

spekulant walutowy

czy ja wiem tylko 2 transakcje to kupno € pozostale to sprzedaz to jaki tam spekulant
ale jak widze kurs powyzej 4 zl to zawsze cos wymienie :-)

u Ciebie musi być trochę lepiej

wszystko czerwone
nie lubie sie wyrozniac ;-)
kazumi / 2011-03-15 13:01 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
wszystko czerwone
nie lubie sie wyrozniac ;-)

dziś nawet jakby chcieć to ciężko się wyróżnić...ale nic nie sprzedajesz w celu realizacji/chronienia zysków ? lub kupujesz na promocji (pod warunkiem że ona jest) ?
dociekliwy / 2011-03-15 13:14 / portfel / Tysiącznik na forum
nic nie sprzedaje
a z planowanych zakupow to nadal wisi (bez konkretnej daty )Tauron i w drugiej polowie roku TP a o nieplanowanych to jeszcze sam nic nie wiem :-)
Ciułacz / 2011-03-15 11:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Gospodyni oraz Kącikowscy !
Dla Dodge wszystkiego najlepszego !
Sto lat w zdrowiu niech żyje nam !
dodge / 2011-03-15 09:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Poznaj nieznaną historię Polaków walczących o niepodległość Afganistanu w latach 80. Odcinek "Polskich mudżahedinów" poświęcony Andrzejowy "Andy'emu" Skrzypkowiakowi już we wtorek 15 marca o godz. 22.00 na kanale Discovery Historia".

http://tnij.org/kv86
dodge / 2011-03-15 07:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie, dzien dobry

To bardzo miłe, otwieram money z rana i takie obrazki widzę z życzeniami. Dziekuję Bebe, dziękuję Kaz za pamięć. To naprawdę bardzo miłe i te $$$$ Kaza są rewelacyjne.

Miłego dnia życzę

Pozdr.
dociekliwy / 2011-03-15 07:57 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj dodge
wszystkiego najlepszego
pozdr.
Thai / 2011-03-15 08:54 / Bez rangi
Witaj Dociekliwy :)

Dobrego dnia dla Ciebie... Serdeczne i wiosenne pozdrowienia :)
dociekliwy / 2011-03-15 09:41 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj Thai :-)
co za mila niespodzianka i sloneczny promyk w ten pochmurny dzien
pozdrawiam i zycze milego dnia
Thai / 2011-03-15 09:49 / Bez rangi
:-)
O Twoich urodzinach takze bede pamietac... Piaty dzien czerwca w mojej rodzinie takie swieto, ze wypada pamietac... tak wiec swieta dwa tego dnia :-)

Pochmurny dzien u Ciebie jak i w miescie niezliczonej liczby mostow ;-)
Pogody ducha zycze nam. Pozdrawiam.
Milego dnia.
dociekliwy / 2011-03-15 10:05 / portfel / Tysiącznik na forum

O Twoich urodzinach takze bede pamietac...

bedzie mi milo :-)
dodge / 2011-03-15 08:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy

Dziękuję Dociekliwy :)

Pozdr. i miłego dnia
Thai / 2011-03-15 08:38 / Bez rangi
Witaj Macku :)

Z okazji Twoich urodzin posylam zyczenia Marzen Spelnienia, Prymarnego Powodzenia! :)
Zdrowia, wszelkiej pomyslnosci osobistej i wielu sukcesow w zawodowej plaszczyznie, w inwestycjach giełdowych najlepszych decyzji…

Wszystkiego Naj zyczy Thai :) Serdecznie pozdrawiam
dodge / 2011-03-15 08:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Izunia, witaj. Dziękuje za życzenia i serdecznie pozdrawiam z wiosennego już Białegostoku :)

Miłego dnia życzę.
Thai / 2011-03-15 08:52 / Bez rangi
Wiosennie Cie Macku rowneiz pozdrawiam z Wroclawia :)

Milego dnia urodzinowego.
:))))))))))) Usmiechy na Twoje Swieto sle.
dodge / 2011-03-15 09:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Odwzajemniam :))))))))))))))))))))

:)
kazumi / 2011-03-15 00:45 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
$$$$$,,............,,$$$$$$,,......$$$$$,,...........$$$....
$$$....''$$,,......$$$.......$$$....$$$....''$$,,......$$$....
$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$....
$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$....
$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$....
$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$.....
$$$.....$$''.......$$$.......$$$....$$$.....$$''.......$$$....
$$$$$""............''$$$$$$''.......$$$$$""...........$$$....
....................................................................
$$$$.........$$$....$$$......,,$$$$$$,,...
$$$$$.......$$$....$$$....$$$.......$$$....
$$$..$$.....$$$....$$$....$$$.......$$$....
$$$...$$....$$$....$$$....$$$.......$$$....
$$$....$$...$$$....$$$....$$$.......$$$....
$$$.....$$..$$$....$$$....$$$.......$$$....
$$$......'$$$$$....$$$....$$$.......$$$....
$$$.......'''$$$$....$$$......''$$$$$$''....
kazumi / 2011-03-15 00:54 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Wszystkiego NAJ...NAJ...NAJLEPSZEGO z okazji urodzin !!!!!! Przede wszystkim dużo
zdrowia. Wielu rodzinnie radosnych chwil, uśmiechów na twarzy, sukcesów w pracy
zawodowej, w inwestycjach giełdowych. No i wielu sukcesów przebytych razem z Jagą !!!!
100 lat !!!!
bebe / 2011-03-15 01:07 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem


0
2011-03-15 00:45:33 kazumi [ Portfel ] [ Tysiącznik na forum ]
Komentarze do portfela "bebe" [1]
$$$$$,,............,,$$$$$$,,......$$$$$,,...........$$$....
$$$....''$$,,......$$$.......$$$....$$$....''$$,,......$$$....
$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$....
$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$....
$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$....
$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$.....
$$$.....$$''.......$$$.......$$$....$$$.....$$''.......$$$....
$$$$$""............''$$$$$$''.......$$$$$""...........$$$
....
....................................................................
$$$$.........$$$....$$$......,,$$$$$$,,...
$$$$$.......$$$....$$$....$$$.......$$$....
$$$..$$.....$$$....$$$....$$$.......$$$....
$$$...$$....$$$....$$$....$$$.......$$$....
$$$....$$...$$$....$$$....$$$.......$$$....
$$$.....$$..$$$....$$$....$$$.......$$$....
$$$......'$$$$$....$$$....$$$.......$$$....
$$$.......'''$$$$....$$$......''$$$$$$''....

piękny..!!!!
a jakże bogaty.....w sam raz na styl money-owy...;-)))))
gratki za malunek...i graty za pierwszeństwo wpisu...;-)))
kazumi / 2011-03-15 00:29 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
$$$$$,,............,,$$$$$$,,......$$$$$,,...........$$$....$$$$.........$$$....$$$......,,$$$$$$,,...
$$$....''$$,,......$$$.......$$$....$$$....''$$,,......$$$....$$$$$.......$$$....$$$....$$$.......$$$....
$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$....$$$..$$.....$$$....$$$....$$$.......$$$....
$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$....$$$...$$....$$$....$$$....$$$.......$$$....
$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$....$$$....$$...$$$....$$$....$$$.......$$$....
$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$.......$$$....$$$....$$$.....$$..$$$....$$$....$$$.......$$$....
$$$.....$$''.......$$$.......$$$....$$$.....$$''.......$$$....$$$......'$$$$$....$$$....$$$.......$$$....
$$$$$""............''$$$$$$''.......$$$$$""...........$$$....$$$.......'''$$$$....$$$......''$$$$$$''....

Wszystkiego NAJ...NAJ...NAJLEPSZEGO z okazji urodzin !!!!!! Przede wszystkim dużo zdrowia. Wielu rodzinnie radosnych chwil, uśmiechów na twarzy, sukcesów w pracy zawodowej, w inwestycjach giełdowych. No i wielu sukcesów przebytych razem z Jagą !!!!
100 lat !!!!
kazumi / 2011-03-15 00:35 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
:-(
z tych $ był zrobiony DODINIO, ale money tego nie przetrawił :-( a miało być tak pięknie :-( krótsze BEBE przeszło, ale DODINIO to było im za długo...ale lipa...
niemniej życzenia dla Maciusia są nienaruszone :-)
kazumi / 2011-03-15 00:54 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
yeeeeeessss :-) udało się zrobić w dwóch liniach podzielony napis i nie rozwaliło liter...o tym rozwalonym zapomnijcie...spadam strasznie późno...
kazumi / 2011-03-15 00:58 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
ale DODINIO to było im za długo
w jednej linii było pierwotnie ale money to rozwalił toteż zrobiłem w dwóch ;-) idę se
bebe / 2011-03-15 00:54 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
witaj kazumi...
uprzedziłeś mnie, a czailam się , aby być pierwszą do składania życzen Maćkowi...;-)))
niemniej,... jednak Twe chęci "malunku" urodzinowego dla Dodino łagodzą moje "nie-pierwszeństwo"...;-))))))
pozdrawiam Ciebie...a teraz pisze dla Dodino...;-)
-------
Maćku...wszystkiego najlepszego dla Ciebie,...w zdrowiu, miłości, ... iiii.... w pieniądzorach...;-)))
samych sukcesów dla Cię i Twych pszczółek.....;-))))
a reszta...- to TO - co sobie wymarzysz...- bo czym byłby świat bez marzń.../?/..;-)))
pozdrawiam serdecznie...
kazumi / 2011-03-15 00:56 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Bebe...na te rozwalone nie patrzeć, poprawiłem ciut wyżej :-)
pozdrawiam serdecznie i dobrej nocy
bebe / 2011-03-15 01:05 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem


0
2011-03-15 00:56:46 kazumi [ Portfel ] [ Tysiącznik na forum ]
Cześć Bebe...na te rozwalone nie patrzeć, poprawiłem ciut wyżej :-)
pozdrawiam serdecznie i dobrej nocy

kazumi...nawet jak Ci pierwszy nie wyszedł...- to bylo wiadome, że się starales, a "technika" coś pochrzaniłe...;-)
ja wiem, ze miales dobre intencje...iii...się starałeś...;-)
co dowodem jest ..- piękny, drugi... już taki jak zamierzałeś...- malunek /$../... ;-)))
----------
cześć i pozdrawiam serdecznie też, życząc dobrej nocki..;-)
aaa....
.iii...zielonych....;-)))
Pa...
kazumi / 2011-03-14 22:31 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
BRS...
Każde dobre info i próba większego wybicia ponad 2 zł jest od razu czy troszkę później duszona przez mocną podaż. Zlecenia na S (5 najlepszych ofert) zapychane są dużymi ilościami akcji (500 tyś., 600, tyś, 400 tyś) skutecznie niwelują i odstrasza jakiekolwiek zapędy popytu na poziomach powyżej 2 zł.
Ktoś powie - te wszystkie infa to już dawno są cenie i kurs na nich nie podrośnie. Być może, ale chodzi o sam fakt takiego zachowania się kursu przy wspomnianych poziomach. Odpowiedzi jest kilka i to są tylko domysły niestety. Począwszy od legendy słynnego sterownika kursu na spółkach RK i trzymanie kursu na odpowiednich poziomach. Oczywiście leszcze chcieliby aby to było trzymanie kursu w celu odebrania akcji ze ,,słabych rąk", czy tam odpoczynek po dużych wzrostach, przed wybiciem itd. A może jest to po prostu efekt dwóch dodruków akcji łącznie wielkiej ilości akcji w relatywnie krótkim czasie i kurs potrzebuje wielkiego popytu żeby przejść te zapchane dużymi ilościami zleceń poszczególne poziomy. Lub jest to efekt wychodzenia większych graczy z powodu ociężałości kursu, jak wiadomo czas to pieniądz. A przecież ponad miliardowy dodruk jest w drodze, po nim papier dopiero stanie się baaardzo ciężki toteż sporo graczy może nie być zainteresowanych obejmowaniem nowych akcji.
co sądzicie na ten temat ?
kazumi / 2011-03-14 23:46 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Tak jak pisałem wielokrotnie - potwierdzona akwizycja to jest to co może pobudzić kurs, choć żadnej gwarancji nie ma, że tak będzie. Wiadomo, że akcjonariusze chcieliby takiego potwierdzenia jak najszybciej, ale cóż...Pani prezes spółki Małgorzaty Iwanejko stwierdziła 1 marca br.:
"Na dniach zapadnie decyzja dotycząca sprzedaży niemieckiej spółki Saar Gummi o rocznych obrotach rzędu 350 mln euro, gdzie złożyliżmy wiążącą ofertę zakupu. Nadal, mimo nie złożenia wiążącej oferty, jesteśmy 'w grze' o włoską spółkę Cablelettra, a ostatnio rozpoczęliśmy due diligence kolejnego producenta części dla segmentu motoryzacyjnego"
Te na dniach chyba trochę się przedłuża bo to już 2 tygodnie, ale co to jest wobec wieczności :-) Inną kwestią jest powodzenie w przetargu, tj. sukces akwizycyjny, bo Boryszew ma tutaj sporą konkurencję z tego co wiadomo. Niepowodzenie nie będzie dobrze odebrane to pewne, sukces odwrotnie, ale gwarancji wyskoku kursu nie ma. Oczywiście ktoś powie - nie ta to inna a BRS prowadzi przecież analizę ekonomiczną kilku podmiotów równolegle. Tak,ale od takiego badania do zakupu droga daleka. A czas to pieniądz i nim szybciej przejmą (a kasa jest i będzie jeszcze z emisji) tym szybciej spółka zacznie czerpać zyski z akwizycji...
dodge / 2011-03-14 22:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobrej nocy życzę
dodge / 2011-03-14 22:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
hehehe

http://dumapodlasia.pl/2011/03/teraz-kibice-mowia-jagiellonia-lechia/
kazumi / 2011-03-14 22:55 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
http://dumapodlasia.pl/2011/03/teraz-kibice-mowia-jagiellonia-lechia/
:-))))
dobranoc Dodinio
kazumi / 2011-03-14 10:26 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Chłopcy.
Nie ma nad czym płakać Kaz :)

skoro tak mówisz :-)
pozdrawiam
dodge / 2011-03-14 18:32 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

skoro tak mówisz


Tak myślę Kaz :) Złość była, bo stojąc pod chmurką w tych spartańskich warunkach człowiek oczekuje przynajmniej zaangażowania i dobrej gry. Patrzy na murawę i widzi dwie wykończone chyba już rundą zespoły :) Jednej udaje się z niczego walnąć w krótkim czasie dwie bramki i nagle w drugiej następuje przebudzenie i przez ostatnie pół godziny zamyka przeciwnika na ich połowie starając się choćby wyrównać wynik. I to widzisz Kaz wkur*** może. 60 minut oglądasz syf, a gdy tracą gole okazuje się, że nie zapomnieli grać w piłkę. A czy będzie mistrz ...? Apetyty urosły, ale szczególnie młodzież i wielka fala kibiców sukcesu zapomina, że i 5-6 miejsce w lidze to będzie kolejny sukces Jagi w historii gry w Ekstraklasie. Jestem zwolennikiem budowy w takim przypadku sukcesów Jagi małymi kroczkami, systematycznie ... Od momentu powrotu Jagi do Ekstraklasy to dopiero nasz czwarty sezon. Nie wiem czy nasza liga i Jaga jest gotowa na taką rewolucję. A teraz cytat (M.Probierz):

"(...)Dostałem kiedyś cenną wskazówkę od znanego trenera. Powiedział. "Gratuluję z całego serca sukcesu, ale pamiętaj, że teraz zaczyna się g... ".
dodge / 2011-03-14 18:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A to taka ciekawostka z meczu:

"W meczu z Polonią Bytom Traore pokazał wyprostowany palec kibicom gości. Jak tłumaczył, była to jego reakcja na ich rasistowskie zachowanie, bo według piłkarza, gdy ten dochodził do piłki, fani imitowali buczenie małp. W Białymstoku nikt afrykańskich zwierzątek już nie naśladował, a pomimo tego Traore znowu pokazał popularnego "faka".

Sam piłkarz... ma jednak trochę inne wytłumaczenie. - Noszę szkła kontaktowe i już przed meczem mówiłem, że światła na stadionie są źle ustawione, przez co fatalnie widzę. Gest był efektem frustracji z tego powodu. Wyciągnąłem rękę w kierunku słupa oświetleniowego. Wszystkich, którzy poczuli się urażeni, przepraszam - wyjaśnił na łamach "Faktu". "

Jak widzisz - u nas w kraju fucka pokazuje się już słupom oświetleniowym :)
kazumi / 2011-03-14 21:48 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Patrzy na murawę i widzi dwie wykończone chyba już rundą zespoły :)
ehehhehe...super :-)))

Jestem zwolennikiem budowy w takim przypadku sukcesów Jagi małymi kroczkami, systematycznie ...

wiem Dodinio...od początku studziłeś atmosferę w kąciku, bo padały już stwierdzenia: Jaga na mistrza ! :-)
Jak widzisz - u nas w kraju fucka pokazuje się już słupom oświetleniowym :)
za słup go nie zawieszą ;-)
pozdrawiam
dociekliwy / 2011-03-14 10:34 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc kazumi
dociekliwy / 2011-03-14 10:12 / portfel / Tysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=8i8Y1UCS5V8
dociekliwy / 2011-03-14 08:36 / portfel / Tysiącznik na forum
http://www.stockwatch.pl/artykuly/post/2011-03-12/Gorzka-lekcja-z-Techmeksu.aspx
dociekliwy / 2011-03-14 06:24 / portfel / Tysiącznik na forum
dzien dobry
zycze milego dnia
dodge / 2011-03-14 08:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry Dociekliwy

Ja również życzę miłego dnia.

Pozdr.
---------------------

to się porobiło :-(


Nie ma nad czym płakać Kaz :) Raz jest się na fali, drugi raz nie. Obecnie kryzys dopadł zespół, czekałem kiedy ten dmuchany balon mistrzowski w końcu pęknie no i stało się. Czy będzie lepiej tego nie wiem. Świadkiem nie takich rzeczy w historii klubu byłem, abym miał płakać nad porażką z Lechią. Złość naturalnie była, ale popadać w rozpacz nie ma powodu.

Pozdr.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy