Forum

Komentarze użytkownika "Ciułacz"

Komentarze użytkownika: Ciułacz

Ciułacz / 2008-09-07 03:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie!Jestem tu nowy i staram sie znalezdz drogę z Ciułacza do inwestora.Giełdą sie interosowałem już od 25 lat w Montrealu, ale nie inwestowałem.Wolałem jak to klasyczny ciułacz zainwestować w coś co mogę dotknąć, czyli w nieruchomości.Niepowiem miałem szczeście i trochę wyczucia i trochę się obkupiłem jak jeszcze było tanio, a teraz to mi przynoszą niezłe dochody.Pierwsze nieśmiałe inwestycje to jak sprzedałem małą nieruchomość w Montrealu i wpłaciłem w ING na fundusze akcji, oraz małych i średnich w 2006 roku ale po roku się wycofałem bo była okazja kupić grunty po dobrej cenie, co mnie uratowało przed spadkami.Tak naprawdę to dopiero przed miesiącem dopiero zainwestowałem na GPW na początek tylko 5 tyś aby sie coś nauczyć.Za 4 tys Synthos, za 1tys Sanok i za 200zł Azotytarnów.Chcę się trochę nauczyć jak inwestować bo w Luty-Kwiecień prawdopodobnie sprzedam nastepną nieruchomość i część gotówki (200tys zł)chyba zainwestuję na GPW.W przeciągu nastepnych 5 lat sprzedam dwie inne nieruchomości i gdzieś to muszę ulokować.Tak powoli się przygotowuję do aktywnej emerytury w wieku 55lat.Bendę sieprawdopodobnie pojawiał co jakiś czas bo tu jest ciekawie i po ludzku.Pozdrawiam
459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469
na koniec starsze

Najnowsze wpisy