Forum

Komentarze użytkownika "rasaka"

Komentarze użytkownika: rasaka

ile zarabiaja urzednicy skarbówki?

rasaka / 2012-04-11 09:45
witam, czy ktos z Was moglby mi powiedziec jakie jest srednie wynagrodzenie osob pracujacych w skarbowce? czy ich wysokosc zalezy od zajmowanego stanowiska? pomyslalem, ze moglbym aplikowac, zastanawiam sie jednak ile mozna tam zarobic:)

Donald Tusk zwolnil swojego fotografa

rasaka / 2012-04-06 09:44
60–letni Grzegorz Rogiński, fotograf premiera Donalda Tuska został zwolniony z pracy. Oficjalny powód tej decyzji to likwidacja stanowiska. "Okazało się jednak, że to stanowisko zlikwidowano fikcyjnie. Zdjęcia premierowi robi teraz młodszy fotograf,po co nasz premier tak klamal?

czy mozna dostac kredyt majac komornika na glowie?

rasaka / 2012-04-05 09:43
mam dlugi komornicze w wysokosci 6tysiecy zlotych, dogadalem sie z komornikiem na raty, nic mi nie zajal, dobrze zarabiam, mam hipoteke, czy w zwiazku z tym bank udzieli mi kredytu na splate dlugow? prosze o porade

ile mozna zarobic handlujac na bazarze?

rasaka / 2012-03-26 09:45
mam problemy ze znalezieniem pracy wiec pomyslalem, ze moze otworze swoj mini biznes i zaczne sprzedawac na bazarze marchew kapuste i inne warzywa....czym naprawde oplaca sie handlowac na takim bazarze i ile da sie na tym zarobic?

przewalutowanie kredytu?

rasaka / 2012-03-19 09:45
Moglby mi ktos z Was powiedziec jakim czasie po podpisaniu umowy kredytowej można przewalutować kredyt? Czy banki liczą ponownie zdolność kredytową i moga odmówić przewalutowania?

brak gasnicy w samochodzie-jaka kara?

rasaka / 2012-03-14 09:47
mam pytanie, jestem mlodym kierowca i nie orientuje sie jeszcze jakie kary groza za konkretne braki w samochodzie, mam wiec pytanie. Jakie kary grożą kierowcy za nieposiadanie gasnicy w samochodze? Co jeszcze warto wozić ze sobą w samochodzie?

jak otrzymac zasilek pogrzebowy?

rasaka / 2012-02-20 09:46
moja mama jest umierajaca, jej dni sa policzone, obawiam sie, z ejuz niedlugo bede musial zaczac zalatwiac rzeczy zwiazane z pogrzebem, wiem, ze moge sie starac o zasilek pogrzebowy, moglby mi ktos z Was powiedziec jakie dokumenty trzeba bedzie przedstawic i ile taki zasilek wynosi?

jakie wybrac konto osobiste?

rasaka / 2012-02-17 09:34
witam mam 30 lat w tym roku sie ozenilem. chce razem z zona zalozyc konto osobiste. nasze dochody misieczne wynosza o kolo 5000zl. prosze o pomoc w wybranu najlepszego konta? nalepiej zeby bylo bezplatne!

czy brac pozyczke w providencie??

rasaka / 2012-02-16 09:45
jestem zmuszona wziac pozyczke w wysokosci 3 tys zlotych, zastanawiam sie czy jej nie wziac w providencie, duzo o nim slyszalam dobrego i zlego i nie wiem czy sie zdecydowac, czy ktos kompetentny molby mi doradzic co mam zrobic? jak wyglada tam splacanie pozyczek?

co grozi za znecanie sie nad zwierzetami?

rasaka / 2012-02-01 09:36
mam pewne przypuszczenia, ze moj sasiad, zneca sie nad swoimi dwoma psami, sa strasznie wychudzone, strachliwe, maja slady uderzen od czegos, chce to zglosic na policje, zastanawiam sie jak moze zostac ukarana taka osoba?

mieszkania nowe czy z drugiej reki-ktore tansze?

rasaka / 2012-02-01 09:19
z zona zamierzam kupic mieszkanie jednak nie wiemy jak na tym skorzystac i duzo nie stracic pieniedzy, mam do Was pytanie lepiej kupic nowe mieszkanie czy uzywane? co sie bardziej oplaca? bardzo prosze o porade, pozdrawiam

ceny mieszkań jeszcze będą spadać?

rasaka / 2012-01-24 11:16
slyszalem, ze w łodzi, ale kto by chcial tam mieszkac?

ile zarabia policjant???

rasaka / 2012-01-23 11:02
a powiedzcie mi jakie egzaminy trzeba przejsc aby sie dostac do policji? ciezko jest?

kredyt w euro?

rasaka / 2012-01-13 09:43
zastanawiamy sie z zona nad zaciagnieciem kredytu mieszkaniowego, ale w euro, myslicie, ze to dobre posuniecie? a moze wziac w innej walucie?

badania lekarskie w czasie pracy

rasaka / 2012-01-13 09:42
Kobieta ma prawo do zwolnienia z pracy w celu wykonania okresowych i kontrolnych badań lekarskich. Co ważne zachowuje wówczas prawo do wynagrodzenia. A mezczyzni tez tak moga?

Najnowsze wpisy