Forum

Komentarze użytkownika "sierota marycha"

sierota marycha / 2009-04-23 08:09 / Tysiącznik na forum
Maniek, robot jestem:) czekalem na eksplozje na GBP no i zgodnie z przewidywaniami zalapalem sie na iezly rajd - wszystkim polecalem te pare i w dalszym ciagu polecam
sierota marycha / 2009-04-23 08:16 / Tysiącznik na forum
DO EDDEK, na te chwile cel 1.4585 zostal osiagniety z lekka czapka, bo GBP podskoczyl ponad opor- obserwuj
sierota marycha / 2009-04-23 08:21 / Tysiącznik na forum

Chahaa, ale napisałem. 4.46 to może zobaczymy w czerwcu. ;)
3.43-3.46 to na dziś max.


MANIEK, PROROCZE SLOWA, CZASAMI TAK BYWA, Twoja podswiadomosc przemowila....buahahahahaha......tylko troche odwlecze sie w czasie.....zima czesto 'pisalo mi sie' 4.35 za USD.....buahahahahahaha.....niby literowa, ale cos w tym jest

SIEROTA MARYCHA do KARA

sierota marycha / 2009-04-23 08:40 / Tysiącznik na forum
a to niedobrze, ze pozbywasz sie KROLA.....a co bedzie, gdy EUR spadnie ponizej parytetu....buahahahahah.....widze taki wariant bardzo wyraznie
sierota marycha / 2009-04-23 16:44 / Tysiącznik na forum
na horyzoncie deflacja a wiec do dna daleko, doczytalem na wykresach potencjalny kurs EUR/USD na 2009/2010 i w sumie patrzac na rozwoj sytucaji w USA i EC to spadek do 0.9/0.8 jest w pelni relany

SIEROTA MARYCHA do MERIDA

sierota marycha / 2009-04-23 17:24 / Tysiącznik na forum
Czesc Merida, widze inny problem, to nie spadek zaufania do USD a coraz wyrazniejsze oznaki deflacji, wniosek do dna daleko i nie ma co liczyc, w najblizszym i trudnym do uszczegolowienia czasie, na powrot kapitalu zagranicznego chocby na GPW - cos wisi w powietrzu, a co zobaczymy niebawem, pozdrawiam
sierota marycha / 2009-04-23 17:29 / Tysiącznik na forum
BAX, w weekend napisze toche o kursie EUR/USD, na wykresach widze spadek EUR ponizej parytetu, nawet do 0.8 ale to kwestia konca 2009, poczatku 2010 roku - w sumie ma to sens biorac pod uwage jak daleko w tyle jest EU za Stanami i pojawiajace sie oznaki deflacji w Stanach - to tyle bo jestem wyjatkowo wyczrpany po nocy, narka

p.s. nie wiem jak TY ale ja mam wrazenie, ze cos wisi w powietrzu na walutach, poczekamy i zobaczymy o co chodzi
sierota marycha / 2009-04-23 17:37 / Tysiącznik na forum
rajdy na indeksach to rajdy naiwniakow, 4-a wyczerpuje sie, w Stanach oznaki deflacji - kiepski omen dla oczekujacych na koniec kryzysu i GWP - zagraniczni kapital nie wroci tu przez dluuuuuuugi i trudny do okreslenia czas - takie buty
sierota marycha / 2009-04-23 17:42 / Tysiącznik na forum

oj bax nie denerwuj sie, wiem wiem czytam co pisze sierota ze ma isc na 1,27 ale wiesz

DO____________ MARTA
a jak EUR/USD bedzie odbijac w kierunku 1.32 co jest realne, bo tam jest opor, to bedzie gadka ze sierota to idiota albo nacpal sie i tak sobie gada od rzeczy..........buahahahaha..............TAK. KURS JEST NA 1.27 ale nie w linii prostej, nie w 5-c minut i nalezy brac pod uwage ewemtulane korekty
sierota marycha / 2009-04-23 17:45 / Tysiącznik na forum

p.s. Fajnie ,że znalexliście inny "ogródek do grillowania " mnie też tamten moder nie
raz wpienił mówiąc delikatnie - pozdrowienia dla reszty starej gwardii !!!


KARA, zarejestruj sie aby nie bylo problemow w komunikacji, moder z bankiera to raz, a dwa to jazgotliwa publiczka, tu jest spokoj i o to chodzi, pozdrawiam
sierota marycha / 2009-04-23 18:09 / Tysiącznik na forum

Szkoda że
sierota nie czytał z dokładnością i zrozumieniem moich postów na bankierze dużo
wcześniej, wiem co pisałam

sierota czytal, ale ponioslo Ciebie w chwili glebszej korekty na USD i wowczas przyznalas racje niejakiej m, ktora namietnie dlubala w moich postach i watkach, ze nic nie wiem.....buahahahahahaha.....
nie wysmialem Ciebie na bankierze, ale zaporoponowalem abys poszla na kawe a wrozenie zostawila wrozbitom, bo po prostu panikowalas a nie bylo takiej potrzeby....to byla jedynie korekta w trendzie, zjawisko, ktore wiele osob myli z odwroceniem trendu.......niewazne, ja Ciebie nie dyskryminuje
sierota marycha / 2009-04-23 18:30 / Tysiącznik na forum
______________________________DO KOBIET

dajcie spokoj to juz historia, jestesmy na nowym forum i nie ma sensu wracac do tamtego cyrku, bylo minelo i jest klawo bo mamy spokoj.......pozdrawiam:)

SIEROTA MARYCHA______do KLUBU_______________________pipsy do zarobienia

sierota marycha / 2009-04-23 18:35 / Tysiącznik na forum
na AUD/USD szukuje sie jazda, sell AUD z okolic 7115, proponuje ustawic SL na 0.7170 dla wszelkiej pewnosci i obserwowac MACD, stoch i RSI a uzbiera sie dobrych kilka pipsa w drodze na poludnie - powodzenia
sierota marycha / 2009-04-23 18:43 / Tysiącznik na forum
MOZNA ZAROBIC TROCHE PIPSA______NA AUD/USD,

sell AUD z okolic 0.7115 a SL ustawic dla wszelkiej pewnosci na 0.7160 i troche forsy wpadnie

p.s. Ala zarejestruj sie aby nikt nie kombinowal Twoim nikiem, pozdrawiam:)
sierota marycha / 2009-04-23 19:14 / Tysiącznik na forum

Moze to banki trzymają kurs od
dołu aby zarobic na opcjach,........niczego nie mozna wykluczyć.

jak najbardziej TRZYMAJA, a to co dzisiaj bylo na sesji nowojorskiej EUR/USD to bylo wlasnie trzymanie kursu pod opcje, ktos duzy mial interes do zrobienia ale tak robia wszyscy....:) dlatego przed otwarciem pozycji czasami lepiej przygladnac sie, czy waluty chodza choc troche po falach czy jedynie drepcza w waskim pasmie

Najnowsze wpisy