Forum Polityka, aktualnościPolityka

Komornik zajmie majątki konkubentów

Komornik zajmie majątki konkubentów

Money.pl / 2007-03-07 07:43
Komentarze do wiadomości: Komornik zajmie majątki konkubentów .
Wyświetlaj:
E...a / 193.243.146.* / 2007-03-07 09:52
Jasne, przy okazji ludzie nie będą grzechów popełniać żyjąc w nieformalnych związkach. Bo ciekawe jaka głupia (głupi) zdecyduje się na bycie w takim związku, mając przed sobą widmo płacenia za czyjeś grzechy. Chociaż obecnie wszyscy ci co płacą podatki , utrzymują wszystkich prawdziwych nierobów. Więc co to za różnica jeszcze jednego dofinansowania?
ozdobaster / 2007-03-07 10:37 / Bywalec forum
Idź do kościoła się modlić lepiej katoliku to rozwiąże problemy świata, od kiedy robienie dzieci to grzech?
E...a / 193.243.146.* / 2007-03-07 12:53
A yy lepiej idź po rozum, bo coś z nim nie tak. Nie odzieci mi chodziło tylko o tego co wypiął się na swoje dzieci i nie płaci. Uważasz, że on jest w porządku?
Hycel / 83.11.210.* / 2007-03-12 09:56
Ja bym ci tak dal po mordzie ze nigdy bys takie idiotyzmy nie wyplul, katoliczku p.
MadMike / 80.55.17.* / 2007-03-07 14:25
a uwazasz ze to w porzadku by za jego grzechy placila inna kobieta ??
ktoś / 213.238.120.* / 2007-03-15 17:00
Do MadMike:
2007-03-07 14:25:52 | 80.55.17.* | MadMike
a uwazasz ze to w porzadku by za jego grzechy placila
inna kobieta ?? a nie uważasz że taka kobieta powinna się zastanowić 2 razy za nim z takim człowiekiem ułoży sobie życie !?powiem szczerze , że jest masa kobiet które rozbija małżeństwa gdzie są dzieci i takie kobiety powinny płacić !!!jak wejdzie ten przepis zastanowi się czy z takim człowiekiem warto układać sobie rzycie
Zaskoczona / 79.189.88.* / 2009-04-03 01:27
Płacić powinna jedynie wtedy, jeśli rozbiła małżeństwo, na. Połowę kwoty zasądzonych alimentów, ale jeśli poznała mężczyznę już po rozwodzie i on był sam, w życiu nie zgodzę się z tym, żeby miała płacić na obce dla niej dziecko
poszkodowana / 83.14.96.* / 2008-01-18 17:39
Zgadzam się. Zaczną panienki takie myśleć głową....zanim rozwali komuś związek.
O.B.S.E.R.W.A.T.O.R / 83.1.81.* / 2008-06-25 10:51

Zaczną panienki takie myśleć głową

Czym Ty myślałaś "panienko" jak sie spotykałaś z tym przez którego jesteś dziś poszkodowana?Był o.k.?Pewnie był taki sam,ale nie chciało myśleć się głową.
lciesiel / 2007-03-07 09:45 / Bywalec forum
Poseł Latos ma rację - trzeba walczyć z patologiami. Walczmy więc z PiSem ile się da!!
łapakocia / 83.24.205.* / 2007-03-07 19:36
tak jest razem z konkubiną - na wyrku, żeby było wygodniej
Piotreq / 195.116.249.* / 2007-03-07 09:28
Idąc tym tokiem myślenia i stosując zasady równoprawności to jeżeli zarobki męża/konkubenta mamy zajmującej się dzieckiem są ok to nie powinna ta kobieta dostawać pieniążków od ojca dziecka.
ktoś / 213.238.120.* / 2007-03-15 17:05
a dlaczego ma tylko matka utrzymywać dzieci sama sobie ich nie zrobiła .skoro ojciec uważa się za ojca niech płaci na swoje dzieci , a nie matka wychowuje utrzymuje a tatuś po latach nie płacenia będzie zgrywał dobrego tatusia!!
ADZIA3 / 83.5.106.* / 2007-03-07 21:11
Faktycznie debilizm, absurd i paranoja!!!! Rząd nie potrafi poradzić sobie z problemami społecznymi, to najlepiej z buciorami w prywatny dorobek osób trzecich. Może jeszcze za dzieci patologicznych sąsiadów zapłaci sąsiad, który uczciwie pracuje i może się podzielić, bo ma z czego. Co wy na to, przecież wszystkie dzieci nasze są........
patuniaka / 83.24.60.* / 2007-03-08 10:08
DOBRE!!!!!

Jestem za!!!

Hi, hi.
elena / 83.24.181.* / 2007-03-09 19:29
Z czego tu sie hichac,to jaks bzdura, pąnstwo katolickie, papież, a tutaj ewidentna napaśc na nowe powstajace rodziny, ktore są obciązone w zupełności alimentami, nich bardziej sie rzad przyjrzy tym mamuskom ktore wykpiwaja swoich ojcow dzieci i ich ponizają, byle wiecej, żeby go upokorzyc, niech sprawdzą na co matki wydają te pieniądze, anie obciązają dodatkowo jeszze nowe zwiazki,jak w chodzic z buciorami to już po całości, aha rowna sie to z tym że prostytutki musza też byc zarejestrowane, no i cichodaje, tez bo z takich tez sie rodzą dzieci, biedne,państow katolickie, a le w 90 % to nie praktykujący katolicy, nastepna bzdura wymyślona ble tylko upokorzyc polską rodzine, a może by tak siegnąc do portfeli posłow, bo za duzo tego keszu miesiecznie wydaja, pańswo opiekuńcze ??? ale mi babol dalej tak robcie to sobie z młodych ludzi zrobicie takich wrogow, a pańswo polskie stanie sie starzejącym państwem bez dzietnym.
A wy panienki do roboty jak dziecko ma 3 lata, a nie żebrac tylko pofacecie pokażcie co potraficie, a nie tylko sie żalic, Bądzie tak jak ja niezalezne, a nie tylko wyciągnąc z faceta ile sie da, alimenty powienny byc takie same jak dla ojca i dla matki, a nie ona sie wygrzewa na ciepłym piasku z nowo poznanym frajerem i za te pieniądze sie bawi , a dziecko z tego ma fige a ty płac frajerze że zamoczyłeś, bo baba ma wieksze prawa w tym kraju, bo ona biedna , biercie sie do roboty, niewiecie jak to zrobic udiele wam rady.Zaden facet, wami z dziecmi nie pogardzi .
mb5 / 83.19.154.* / 2007-03-12 12:33
zastanów sie za twoje alimenty wyjeżdza na wczasy chyba nigdy nie byłeś na wczasach za Twoje 400 złotych jeżeli tyle płacisz to może opłacic mieszkanie (miałam takiego samego porobańca nie mogłam nic sobie nowego kupić bo za jego pieniądze płacił 300 ale ja dobrze zarabiam.
Aga 75 / 91.94.180.* / 2008-10-19 18:28
a za czyje wyjeżdża, skoro pracuje na pół etatu za 400 złotych i jeszce dojeżdża do yej pracy 50km.?, a dziecko chodzi do przedszkola za które rzekomo płaci 300złotych , to chyba paranoja!A kto pyta za co ja utrzymuję swoje dziecko, bo mąż naprawdę zarabia 1200 zlotych , albo czasem nie pracuję.Ale w Sądzie usłyszałam , że ja jestem młoda , chociąż była żona jest ode mnie 5 lat starsza i ona ma prawo nie pracować , bo musi opiekować się dzieckiem, a mnie nikt nie pyta kto zajmuje się moim dzieckiem. bo na przedszkole mnie nie stać, a nie wyobrażam sobie być tylko na utrzymaniu męża.
Poza tym gdyby dzieci w każdej rodzinie miały na swoje potrzeby chociażby 400 zlotych to bylby luksus, a niektórym matkom zabraklo by pensji swojej i męża na same ciuchy i wyżywienie , a gdzie rachunki i koszty dojazdu do pracy i szkoły tego żaden Sąd nie bierze pod uwagę.I jeszcze jedno była zona mojego męża była tak biedna że dorobiła sobie dwójke dzieci i teraz tłumaczy w Sądzie , że ma troje na wychowaniu, tylko dlaczego to ja mam na nie pracować?Nie rozbiłam jej rodziny poznalam męza kiedy był juz rozwiedziony.Reasumując w małzeństwie muszą pracować oboje rodziców , a kiedy się rozwiedziesz to na utzrymanie dzieci pracuje tylko były mąż, i nie mówcie że tylko wasze dzieci chorują i mają wielkie potrzeby , bo te w normalnych rodzinach tez i kazdy jakos sobie radzi.!
mb5 / 83.19.154.* / 2007-03-12 12:33
zastanów sie za twoje alimenty wyjeżdza na wczasy chyba nigdy nie byłeś na wczasach za Twoje 400 złotych jeżeli tyle płacisz to może opłacic mieszkanie (miałam takiego samego porobańca nie mogłam nic sobie nowego kupić bo za jego pieniądze płacił 300 ale ja dobrze zarabiam.
Urszula P / 83.22.35.* / 2007-03-14 21:33
W sumie mnie to nie dotyczy ale ten pomysł to paranoja!!!
Dlaczego konkubin nie może sie rozliczyć wspólnie, ani dziedziczyć ale płacić za kogoś to musi.Może by zaprowadzic rejestr nie płacących alimen. i każdy sobie sprawdzi osobę z którą ma zamiar spędzić resztę życia, a może wprowadzić oświadczenia jakie maja obowiązek składać posłowie( z czego się nie wywiązują), totalna głupota.Ograniczyć odprawy zatrudnionym na wysokich stołkach w firmach państwowych zgodnie z kodeksem pracy do wysokości 15 krotnosc minimalnego wynagrodzenia a nie wypłać milionowe odprawy a te pieniądze przekazać na alimenty dla dzieci. Przecież mamy politykę prorodzinną?
swirus / 81.219.220.* / 2007-09-19 08:01
bardzo dobry pomysł - oczywiście ironizuję , tylko mam jeszcze małą poprawke do tego projektu : obowiązkowe oświadczenie pisemne przy zawieraniu nowej znajomości ,że nie ciązy obowiązek alimentacyjny bo wtedy konkubent ( konkubina) będzie w wolna od roszczeń,
jako pomysłodawca chciałbym dostac patent na druk takich oświadczeń
i jeszcze jedno pytanie co ze związkami gejowskimi?
a jeżeli zyje z psem lub kotem to mam odbierać mu część karmy?
moje wypociny maja taka samą wartość jak ten genialny pomysł
julia77 / 85.89.162.* / 2007-11-28 11:23
jestem z mezem 10 lat mamy 2 dzieci..małych i ciagle chorujacych nie moge podjac zadnej pracy a panstwo mi nie pomaga..zrobilam dzieciom grupe bo nie nadaja sie do zlobka ani do przedszkola ale i tak nie otrzymuje zadnych pieniedzy ..w orzeczeniu maja wystawiona opieke czesciowa..maz ma z wolnego zwiazku corke..placimy alimenty w wysokosci 250 zl miesiecznie...maz zarabia 1500 zl gdzie podstawowe oplaty wynosza 800 zl. dzieci maja drogie leki, drogie mleka pampersy..i jak dzieci male czesto chorujace...wydajemy na anie okolo 600 zl miesiecznie...po wykupieniu wszystkiego i po oplatach zostaje kwota 250 zl ktora place i placze na dla mnie szczerze mowiac obce dziecko..toniemy w dlugach...matka dziecka mojego meza pracuje zarabia okolo 2 tys i jej maz rowniez ...wiec pytam jaka tu sprawiedliwosc...niektorzy pomysla , babo wiedzialas ze ma nieslubne dziecko po co sie pchalas w zwiazek,,jest bardzo dobrym ojcem dla naszych dzieci i wspanialym mezem, i czlowiekiem, czy nie mial prawa ulozyc sobie zycia..mial i je ulozyl. ale za co ma teraz zyc...wychowac dzieci w zwiazku malzenskim. dla mnie te 250 zl to kwota bardzo duza...a tamta kobieta jesli spoznimy sie 1 dzien wydzwania i straszy komornikiem...placimy od 10 lat regularnie..gdy poznalam meza ona byla w ciazy z drugim facetem bez slubu..jest do tej pory z nim...moj maz jest porzadnym czlowiekiem poprostu los splatal mu figla..zakochal sie kiedys w nieodpowiedniej kobiecie a teraz musi placic ,,plakac i placic..czy to jest sprawiedliwe...a ona sie z nas smieje... w dodatku ma pomoc od mojej tesciowej bierze dzieciaka co weekend wakacje swieta..do tych wnukow nie przychodzi tylko tam..bo oni sa tacy nieszczesliwi , nie ma ojca..o rany jakie to zalosne...ciagle konflikty awantury..maz przestal brac dzieciaka juz 7 lat temu nie widuje sie..teraz mamy wiecej spokoju...i ustabilizowane zycie..zostala jeszcze texsciowa czyli matka meza, ale to chory czlowiek..niech sobie tam chodzi..ja mam swoja rodzine i z mezem chcemy wychowac dzieci najl;lepiej jak umiemy...ale gdzie sprawiedliwosc...ja nie mam co do garnka wlozyc , a ona dzwoni ze mala idzie na wesele i potrzebuje alimenty tydzien wczesniej to jest poprostu smieszne...
Wnerwiona na maxa! / 79.189.88.* / 2009-04-03 01:35
Moja teściowa też woli ex żonę mojego męża, choć tamta zmienia non-stop partnerów. Jeździ teściowa i pomaga tamtemu dziecku, a do męża i moich wspólnych dzieci przyjedzie na pół roku i nawet grosza nie da, tamtemu kupuje drogie zabawki i ciuchy. Na dodatek jak tylko mąż gdzieś podejmie pracę i chcemy choć jedną wypłatę mieć całą, żeby nadrobić długi, teściowa kabluje do tamtej i komornik od razu zabiera wypłatę. W tym miesiącu mąż podjął nową pracę i komornik zabrał mu CAŁĄ PENSJĘ na alimenty. Nasze dzieci muszę wg. naszego prawa utrzymywać sama! I ja miałabym płacić alimenty jeszcze na tamtego dzieciaka?!!! W ŻYCIU WARSZAWY!!!
bezrobotny naprawde / 77.91.27.* / 2011-01-12 23:30
a co jeśli naprawdę ktoś traci pracę i jest nie wypłacalny ,co taka osoba ma zrobić ?
krowa / 83.24.241.* / 2008-10-01 18:05
no, kochana, to sie nie płacze, tylko do sądu idzie o obniżenie alimentów i tyle. koniec żalów, co koch obchodzi teściowa?
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy