Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Komorowski: Lepper teraz da popalić Kaczyńskiemu

Komorowski: Lepper teraz da popalić Kaczyńskiemu

Wyświetlaj:
arch / 83.30.229.* / 2007-05-22 11:58
Pismo Counterpunch zamieściło już 11go października 2002, artykuł lekarki, Katherine van Wormer, pod tytułem
„Nałóg, Uszkodzenie Mózgu a Prezydent: ‘Dry Drunk’ Syndrome i George W. Bush.” Tematem tego artykułu jest uszkodzenie mózgu prezydenta z powodu nadmiernego pijaństwa za młodu.

Obecnie to uszkodzenie objawia się w jego obcesyjnym używaniu takich wyrażeń jak „krucjata,” „doskonała sprawiedliwość,” „złoczyńcy,” „oś zła,” „zmiana reżymu.” Tego rodzaju obcesje są typowe dla uzdrawianych nałogowych alkoholików, łatwo pogrążających się w egocentryzmie i etnocentryzmie.

Dr. Wormer widzi u prezydenta przesadne podkreślanie jego ważności i pompatyczność,
jak też wywyższanie się,
uparte i przesądne poglady,
niecierpliwość,
jego dziecinne zachowanie się,
jak też jego nieodpowiedzialne zachowanie się, jego nielogiczne racionalizacje, dużą podejżliwość, oraz przesadne i nieproporcjonalne reagowanie na zdarzenia, które to zdarzenia zawsze widzi on w kategoriach „dobra przeciwko złu,” „wszystko albo nic” („all-or-nothing”), „ze mną albo przeciwko mnie.”
dziadek07 / 83.17.92.* / 2007-05-22 10:49
znowu pan "wszystko wiem" czyli oleksy w platformie zabiera głos instruujący spoleczeństwo i polityków. Ja w dalszym ciągu poszukuje odpowiedzi czym może sie pochwalić w formie dokonań rzeczywistych pan Komorowski po roku 1989 ?
Nie znam takich rzeczy które można byłoby zaksięgować na te konto pana Bronka. 18 alt na diecie poselskiej z niewieka przerwą na ministrowanie w MON.
To nie jest powód aby być arbitrem i autorytetem w jakiejkolwiek sprawie.
Zajmij sie Bronek ronąca u waszego boku krecią dziurą kwąsniewskiego, w którą za chwilę wpadniecie z łoskotem. Najwyższa pora zakopać topory wojenne i pogiodzić sie z moherami zamiast ich deportować z Polski
1wiesław / 194.116.193.* / 2007-05-22 08:57
chciałbym w końcu usłyszeć któregoś z prominentnych polityków PO jak się zastanawia nad własnymi (PO) błedami tak aby ich nie powtórzyc w przyszłości, Panowie ta żenująco niska frekwencja wyborcza w sytuacji takich harców obecnej władzy to przede wszystkim porazka opozycji, jestem pełen obaw, że w efekcie przyszłych wybory do sejmu, jeśli w PO nie nastapią radykalne zmiany w sposobie działania to "karty" rozdawał będzie PIS już teraz strach o tym myśleć
Ech! / 84.234.10.* / 2007-05-22 10:09
Dlaczego strach pomyślec 1wiesław. Czy należysz Wiesławie do tych co rabowali naszą Ojczyznę wraz z czerwonym i różowym kosmopolitycznym gangiem?. Teraz nie rabujesz a o już zrabowane dobra trzęsiesz się jak osika. Albo boisz się bo tak Ci każą GWno, WSI-24 i POLSAT-y, które z twojego mózgu zrobiły swój lewacki wychodek. Na tą indoktrynacyjną chorobę mam dla Ciebie tylko jedną radę. Noś pod kapeluszem papier toaletowy i często go zmieniaj. Jak czesto? Ano zawsze po lekturze czy oglądaniu w/w antypolskich merdiów. Co do Komorowskiego i PO to sondaże dawały PO ogromną przewagę. Jak zawsze zresztą. PO to twór, ktorego toczy gangrena. Albo PO zostanie odcięta zainfekowana część ciała w osobach kryptokomunistów i lewaków takich jak Tusk, Komorowski, Schetyna, Olechowski albo PO zejdzie z tego politycznego świata ku dobru Polski i Polaków. Po prostu PO musi się uwolnić ze smyczy postkomunistów i obłąkanego, zachodniego lewactwa.
asdfasdf / 83.23.104.* / 2007-05-22 10:52
Co za język, co forma wypowiedzi, obrzydliwe, PRLowskie, tego nie da się czytać.
Faktycznie niska frekwencja jest porażką PO i mnie to również przeraża jako 19latka, że PiS pomimo beznadziejnych "rządów", które NIC nie zrobiły dla kraju (może prócz sądów 24 godzinnych) ma nadal tak wysokie poparcie. Nie potrafię wyobrazić sobie kto jeszcze te partie może popierać, przecież to przerażająca paranoja... wyprali mózgi 30% społeczeństwa.
rozważna i romantycz / 195.248.72.* / 2007-05-22 14:01
Chyba jednak jesteś w błędzie, gdyby nie to natrętne ujadanie opzycji, i obcych mediów, publikowanych w języku polskim, nareszcie po 17 latach, czuło by się, że nareszcie zmienia się na lepsze i o to właśnie walczyliśmy w solidarnosici,ale ta ciągła hucpa wszystko psuje. Ale co ty możesz o tym wiedzieć w 1990 roku miałeś tylko 2 lata, żłobka nie pamiętasz do przedszkola nie chodziłeś w PRL -u i on jest dla ciebie, na szczęście historią .Patrz i myśl to zawszwe daje rezultaty, wypowiadaj się rozważnie, bo nigdy nie wiadomo "komu bije dzwon" i kto komu teczkę kompletuje i kiedy ją wyciągnie. Żadna demokracja przed tym nie zabezpiecza (konfrontuj z historją) Lustracja najbardziej dotyka nie SB tylko ich ofiary, no cóż kto by pomyślał 20 lat temu, że ktoś może negować holokaust a jednak...
cytat z Netu / 213.158.197.* / 2007-05-22 08:50
"Komorowski jest obok Niesiołowskiego najbardziej obłudnym i zakłamanym politykiem PO. Popatrzcie na te jego małe, wredne oczka...Te jego wredne i cyniczne wypowiedzi...tylko Leszek Miller mógł z nim konkurować pod względem obłudy i cynizmu. Myśli że jak narobił sobie piątkę dzieci to już jest "konserwatystą"
montenegro / 83.17.92.* / 2007-05-22 10:52
on tego nie czyta, on żyje w swoim wirtualnym świecie od 18 lat !
Wszystkich, którzy znaja jakies znaczące dokonanie pana Bronka po roku 1989 prosze o podzielenie sie tą wiedza ze społeczeństwem .

Najnowsze wpisy