Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Komorowski: Nie bardzo wierzę Kaczyńskiemu

Komorowski: Nie bardzo wierzę Kaczyńskiemu

Money.pl / 2006-07-12 09:44
Komentarze do wiadomości: Komorowski: Nie bardzo wierzę Kaczyńskiemu.
Wyświetlaj:
DA / 195.225.71.* / 2006-07-15 00:42
A ja wogóle Komorowskiemu.
odchudzony / 87.207.182.* / 2006-07-13 09:20
i znów ta sama melodia czytać się tego nie chce bo każde słowo to przypuszczenia przewidywania i szczucie. Jest tu dwadzieścia watków skleconych w jedną całąć a ta całość to nienawiść za nidoszłą władze. Nie trzeba nagłaśniać sprawy Byrta a jeżeli już to cytować całą jego wypowiedz.Dla Kaczyńskiego sprawa reformy finansów to być albo nie być. Stanowisko w sprawie polityki zagranicznej już przynosi efekty Polska nie będzie na kolanach chwalą to politolodzy. Czego jeszcze szukać Panie Komorowski chyba własnej przegranej
Komorowski / 83.23.115.* / 2006-07-13 21:42
Jarosław jak nie powiesz tego co ja chcę o Marcinkiewiczu
to w knajpce sejmowej ciebie nie znan
bezpartyjny / 89.151.28.* / 2006-07-12 18:22
ja nie wierzę żadnemu politykowi ani z lewa ani z prawa może zaraz ktoś się spyta czy sam sobie wierzę powiem tak jak śpię na podłodze
obserwator / 83.20.164.* / 2006-07-12 18:18
Odwracam: nie bardzo wierzę Komorowskiemu, już nie!, mało pracuje bo i po co? obok sibie ma ponad 150 posłów PO też w opozycji, bo po co pracować? Argumentacja uzasadniająca bycie w opozycji nie przekonuje, raczej pokazuje bezradność. Zastanawiam się po co Ci Panowie grzeją ławki sejmowe, efekty ich pracy >> tyle co kot napłakał. Przed wyborami jednym glosem mamili wyborcow, głosujcie na PO, razem z PiS Polska będzie dobrze i odpowiedzialnie rządzona. Ale po co pracować jak można kasę brać bez pracy, bo gardłowanie po próżnicy, pracą nazywać nie można. Zbliżają się wybory samorządowe, wyborco zastanów sie po wielokroć zanim oddasz kartę do głosowania, żeby armia udających pracę nie rozlała się w samorządach >> tego samorządy nie wytrzymaują, zadłużą się , że garb wszystkich długów, każdego grzbiet pochyli, i następne pokolenia w kołyskach.
antyPiSuar / 141.76.1.* / 2006-07-12 21:47
Do obserwator: Nick ma Pan sugerujący, że przypatruje się Pan temu co się dzieje. Jednak analiza to u Pana jest spóźniona o około 7-9 miesięcy. Koalicja PO-PiS o już przeszłość i nie ma tu co wzdychać do Platformy.

Platforma wzięła na przeczekanie i słusznie.

Jak Pan wzywasz kogoś do działania to kieruj Pan tę uwagę do rządu! Opozycja nie rządzi opozycja jest w opozycji!
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-07-12 18:47
Oj, dziecinko... Pretensje do garbatego że ma dzieci proste.
I co najgorsze to zupełnie nie na miejscu. Poczytaj sobie sprawozdania z głosowań w Internecie. Wiele rozsądnych poprawek zgłoszonych przez PO zostało odrzuconych w bezsensownych akcjach odwetowych tej KOALICJI WSTYDU, względnie projekty PO zostały przykiszone przez tego szkodnika Jurka np. "PiSowski" projekt reformy podatków 18/32 (to już kuriozum na skalę światową - partia pomyleńców nie przyznaje się do najważniejszego punktu programu wyborczego)
Dziecinko, trzeba wznieść się na niedostępny ci poziom, aby spojrzeć obiektywnie.
odpowiedź / 83.18.148.* / 2006-07-12 20:29
Masz racje pracuje PO, pracuje. Najlepiej wychodzi im kopanie dołków pod rządzącymi, obrażanie, spekulowanie itd. Każdy bieże pensję za to co najlepiej potrafi. Mieli być w koalicji lecz po co, lepiej i wygodniej brać pieniądze nie robiąc nic, tylko krytykować.
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-07-12 20:48
Nie - lepiej się zaprząc do czarnej roboty - wziąć na siebie wszystkie resorty gospodarcze z ich potężnymi problemami. Uda się naprawić to sukces ma wielu ojców, nie uda się naprawić - to wina PO (znamy już tę śpiewkę do znudzenia).
A PiS w tym czasie będzie organizował sobie igrzyska w resortach siłowych i knuł intrygi, a jakże - w tym również przeciwko swojemu koalicjantowi PO - gdyby się wysforował za bardzo w sondażach.
optymista / 83.18.148.* / 2006-07-12 23:57
Co jestes antyPiSowcem i nie wierzysz w sukces PO w koalicji
tak nisko ich cenisz . Przecież PO zrobiłoby wszystko, żeby Polakom sie polepszyło. Ciekawy jestem co byłoby gdyby PO wygrało wybory z kim utwożyliby koalicje( pewnie z SLD). Już mogę sobie wyobrazić Polaków "pływających" w dostatku, drugie Stany Zjednoczone.
Edelman / 83.23.115.* / 2006-07-13 21:39
Glosujmy w wyborach na PO,SLD,PD polakom bedzie lepiej niż w USA tak jak Polakom z Syberi w UE czyli ZSRR-bis.Musze zapalic!!!
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-07-13 21:48
K...a - wszyscy marzą by w Polsce było tak jak w Stanach - tylko nikt nie głosuje na partię, która jako jedyna amerykański model proponuje - oczywiście chodzi o UPR.
Wszyscy jesteście popapranymi socjalistami - licytujcie się dalej PiS SLD PD PO PD LPR PSL - a wszystko to i tak tylko socjalistyczna swołocz.
B2B / 217.153.29.* / 2006-07-12 10:23
ah ten Komorowski, wybitny i uczciwy patryjota! Gratulujemy uczciwie zdobytego mieszkania na powiślu i dobrych kontaktów z WSI. Ah Ty niedowiarku :-)
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-07-12 11:18
Do B2B: Nie ch się Pan tak nie podnieca! Co mnie obchodzi gdzie Komorowski mieszka? Człowiek ma równo w głowie poukładane. Pan jest typowym PiSowcem lub identyfikującym się z PiS poglądami. Tzn. jak wygląda jak sierota, mieszka z matką, najlepiej jak jest rolnikiem i po zawodówce to znaczy, że dobry Polak.

Weź się Pan za Kulczyków, Gudzowatych i innych oligarchów jak Pan chce sprawiedliwości. Nie będę dyskredytował polityka tylko dlatego, że ma dom w lepszej dzielnicy. A ile to warte? Parestet tysięcy? Nieudolność PiSowskiego rządu powoduje, że Polska traci miliardy EURO (wzrostz odsługi długu poprzez wahania kursów, niechęć investorów, hamowanie prywatyzacji, drenowanie spółek SP, itd, itd mogę tak godzinami).

PiS to pieniacze, ścigają przeciwników politycznych pod pretekstem walki z "układem" (nikt nie wie co to jest, PiS też nie wie jak to zdefiniować).

Zajmują się groszami w trakcie gdy dziejowa szansa wraz z EU i miliardowymi dotacjami umykają.

PiS to najgorsze co Polskę mogło spotkać w 2005 roku. Może w 1989 roku taka partia, która zrobiła by lustrację miała by sens (PiS jednak i tego nie zrobi)! PiS to pozoranci dobrzy dla ciemnoty tego kraju!
umiarkowany / 212.244.61.* / 2006-07-12 10:43
Ślepcy i głusi. A P. szczególnie - zostaliście tak wciągnięci w ten durny układ – podział przez partyjkę braci, że teraz już chyba niczego się nie odkręci. Ta druga strona miast pokazywać społeczeństwu jak ślicznie działa układ rządowy też poszła w takim kierunku i doprowadziły, obie partyjki, do polaryzacji i dogmatyzacji wszystkiego co nas otacza. Teraz już nikt nie zastanawia się nad faktami tylko wierzy którejś stronie. Poklask największy zdobywają ( nie będę się wyrażał – mimo wszystko ) ... pokroju Kurskiego z jednej strony, i Niesiołowskiego z drugiej. Takie typy powinny byś wyrzucone z dowolnej partii. A „ciemny lud to kupuje” i, co gorsza, nakręca się jeszcze bardziej. Sam zastanawiam się nad winnymi obecnej sytuacji. Winnych jest wielu – ba ale co to za diagnoza. To takie rozmywanie odpowiedzialności jak przez zarząd kolektywny. Umoczeni są w zasadzie wszyscy – począwszy od zasiadających przy okrągłym stole, poprzez jego strasznych krytyków (pokroju Maciarewicza ), potem kolejni prezydenci ( ze wskazaniem na P. Wałęsę ), lustratorzy nawiedzeni, butni jak były premier Leszek M., nawiedzeni i zwykle obłudni jak np. Krzaklewski, Goryszewski, piekny Rysio, kłamcy wszelacy (nie będę ich wymieniał – stada ich stada ich... ), zwykli złodzieje ( jak poprzednio – po wszystkich stronach ), tematy zastępcze, ZChN, Lepper’owcy, UW ( w swej wszechwiedzy przede wszystkim ), RM i tak można by jeszcze łoooooooooooooo - albo i dłużej. Doszło do takich absurdów, że już człekowi nie wystarcza cierpliwości i „miłości bliźniego”. Byłem w miarę apolityczny – raczej centrowy czasem trochę liberalny ( częściej ) a czasem lekko lewicujący ( rzadziej ). Na wyborach zawsze wybierałem konkretnych ludzi a nie partyjki nasze kanapowe. I do tej pory jakoś to było ( czasem naprawdę „jakoś” ) – często mi się „coś” nie podobało ale... nigdy mi do łba nie przyszło by opuścić ten kraj – a teraz mi przyszło. Choć do tego nie dopuszczę to miałem już takie myśli. Obłuda na szczytach władzy i to nasze debilne „machanie szabelką” doprowadza mnie do szewskiej pasji. Stada niekompetentnych arogantów ( nazwiska znacie sami ) kłamiących nam prosto w twarz ( znaczy w kamerę ) uzmysławiają nam okrutną prawdę – kasta polityków zdegenerowała się do tego stopnia ( i nie chodzi mi o sam wzrost ), że czasem zastanawiam się czy nie powinniśmy mieć pozwolenia na odstrzał co bardziej szkodzących. Jeśli to co się w Polsce dzieje pójdzie tak jak idzie to już niedługo uznamy, że Lepper to jest mąż stanu – i to w dodatku jedyny. Obym się mylił. Mniej obłudy i kłamstw – i nie obrażajcie się Wy tam na górze – bo ponoć obrażają się tylko złodzieje?, kelnerzy ? k..y?. I potem tak o nas sądzą inne nacje – i to by było na tyle. A wracając do tematu - ten facet gada akurat z sensem - przynajmniej teraz.
prośba / 83.18.148.* / 2006-07-12 11:32
Wybierałeś umiarkowany na wyborach "konkretnych ludzi" czyli kogo? - do tej pory nikt taki Polską nie rządził. Wymień swoich zwolenników na których głosowałeś a dowiemy sie zkim mamy do czynienia.
Ło... / 212.244.61.* / 2006-07-12 11:40
To jeśli nie wiesz z kim masz do czynienia toś ślepy i głychy?? Poczytaj jeszcze raz!!
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-07-12 10:56
TOP 10 ze wspomnianym powyżej pozwoleniem - z uwagi na kłamstwa i obłudę. Lista wypełniła się w ciągu minuty:
1.2. Bracia
3. Kurski
4. Gosiewski
5. Cymański
6. Kamiński
7. Wierzejski
8. Jurek
9. Wasserman
10. Marcinkiewicz
NoDucks / 83.18.148.* / 2006-07-12 11:34
Zapomniałem wpisać siebie - NoDucks
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-07-12 11:50
http://www.e-upr.org/?action=show&object=article&id=13927
Najlepszy fragment to moim zdaniem:
"Rządowy projekt ustawy o ratyfikacji Międzynarodowej Umowy dotyczącej Drewna Tropikalnego"
Durny Naród - Durni rządzący!!!
Buchachacha!!!
Buchachchacha / 83.18.148.* / 2006-07-12 20:31
A najdurniejszy Ty
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-07-12 20:52
Tylko UPR jest w stanie przywołać ten durny naród do porządku.
Rządowy projekt ustawy o ratyfikacji Międzynarodowej Umowy dotyczącej Drewna Tropikalnego - tyle Marcinkiewicz zdziałał przez 8 miesięcy.
Czapki z głów!!!
Buchachacha!!!
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-07-12 09:58
Nikt już nie wierzy... bo jak można wierzyć notorycznemu kłamcy:
http://spieprzajdziadu.com/pics/kaczynski2.mp3
B2B / 217.153.29.* / 2006-07-12 10:25
ah ten wysoki poziom lewicówek....

w odpowiedzi:
www.cimoszenko.info
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-07-12 09:44
Opozycja powinna stosować adekwatną liczbę krytyk w stosunku do rządzących. Tzn. WIĘCEJ krytykować i ukazywać nieudolność rządu PiS i szkodliwą ich działalność.

Nadzieja w wyborach samorządowych, że PiS je przegra!
Niech żyje PiS / 83.18.148.* / 2006-07-12 11:36
A może wygra czym więcej krytyki.
B2B / 217.153.29.* / 2006-07-12 10:24
nadzieja na HGW! Chcemy by wróciło to co było za Piskorskiego! można było normalnie , dobrze zarobić na remontach!
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-07-12 11:03
Do B2B: Wolę jak w Warszawie powstanie willa dla urzędasa i dajmy na to most lub tunel, niż jak powstanie willa dla urzędasa i NIC poza tym!

A politycy to politycy, zawszę będą kręcić a urzędnicy brać łapówki. Jak Pan myśli utopijnie to niech się Pan zoriętuje jak to wygląda w USA, a kraj demokratyczny (sam się wiele razy zastanawiałem mieszkając w NY jak rozkuwali DOBRĄ ulicę a pote lali beton od nowa).

PiSowska modyfikacja janosika to: ZABRAĆ BIEDNYM I NIKOMU NIE DAĆ!!!

Narodzie oprzytomniej!
optymista / 83.18.148.* / 2006-07-12 11:41
Wygraj wybory i zacznij rządzić jak jesteć taki przytomny - cwaniak się znalazł
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-07-12 11:55
Do optymista: Wygrać w tym kraju wybory nie takłatwo teraz. Elektorat PiS to głównie rolnicy, gospodynie, słuchaczy Radia Rydzyka. Ci się z kraju nie ruszają (za chlebem czy też na wycieczki) po kościele idą na wybory i głosują na tego na kogo ksiądz powiedział.

Wielu ludzi rozumiejących gospodarkę jest już w nikogo nie wierzy. I słusznie bo tu trzeba wybierać mniejsze zło a PiS to akurat to WIĘKSZE zło dla Polskiej gospodarki.

Zresztą wielu ludzi głosujących na PiS myślało, że i tak powstanie koalicja Po-PiS. Teraz skoro jest pewne, że takowej nie będzie a mamy za to Leppera i Giertycha powinni się walnąć w pierś i zastanowić czy dalej brnąć w to PiSowskie gów...o! Potem to niech ostatni zgasi światło!

PiSowcy to beton kierujący się obsesjami i nienawiścią do wszystkiego i wszystkich to partia ludzi z kompleksami. W kraju robią chaos, w stosunkach zagranicznych napinają stosunki. Ciężko będzie po nich posprzątać!
optymista / 83.18.148.* / 2006-07-12 20:49
Chyba jesteś seksocholikiem jeśli ci stosunki udeżają do głowy.
PO chciało przed wyborami wejść w koalicję z PiSem, bo chcielo rządzić. Natomiast po wyborach zorientowali sie, że trzeba pracować to przeszli do opozycji tam dają pieniądze za p********* w stołek i ktytyke rządzących. Przecież my Polacy jesteśmy dosyć bogatym krajem, żęby takich darmozjadów z opozycji utrzymywać. Gdyby nie oni to Polacy nie musieliby wyjeżdżać z kraju za chlebem
antyPiSuar / 141.76.1.* / 2006-07-12 21:56
Regulamin forum
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-07-12 20:57
jesteś żenujący koleś:
- zmieniasz nicki
- nie dociera do ciebie, że p********* w stołek to zakichane prawo opozycji - bo chcesz tego czy nie to żyjemy w demokracji
- PiS w poprzedniej kadencji p******** w stołki jako opozycja i było gites - w********** sobie takiego gniota, że potem jego prowodyr nie wiedział co ma zrobić, gdy już jako prezydent musiał zrealizować swoją własną ustawę i wręczyć Jaruzelskiemu odznaczenie
(przepraszam, ale mnie swoją głupotą sprowokował)

Najnowsze wpisy