Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Konflikt USA z Rosją. Rośnie napięcie pomiędzy państwami

Konflikt USA z Rosją. Rośnie napięcie pomiędzy państwami

Wyświetlaj:
Ewiak Ryszard / 78.8.14.* / 2012-06-17 15:33
Nie jest to dobra wiadomość. Nie jestem jednak tym zaskoczony. Jestem osobą wierzącą. Poważnie traktuję Biblię i jej proroctwa. Pewna starożytna wizja mówi: "I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [ateizm państwowy], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powracają do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem [oznacza to finansowe i geopolityczne trzęsienie ziemi, rozpad nie tylko strefy euro, ale też UE i NATO. Końcowym rezultatem będą bazy rosyjskie w wielu krajach dawnego bloku wschodniego], i wkroczy na południe [Gruzja], ale nie będzie jak wcześniej [1921], lub jak później [2008], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Zachód] i będzie utrapiony i zawróci" (Daniela 11:28-30a, przekład dosłowny).

Mojżesz pisał: "I okręty od strony Kittim [US Navy] i upokorzą Aszszura [Rosję] i upokorzą Ebera [pozostałych przeciwników, w tym Iran i Chiny] i również to [na] zawsze będzie zniszczone" (Liczb 24:24, przekład dosłowny). Ta armada po odpaleniu głowic, nie powróci już do domu. Druga strona zdąży także użyć "wielkiego miecza", który przedstawia broń jądrową (Apokalipsa 6:4). To będzie wzajemna rzeź. Nie będzie to jednak koniec świata, lecz jak stwierdził Jezus: "początek bólów porodowych" (Mateusza 24:7,8).
zxz / 83.26.46.* / 2012-06-18 11:51
świetne :) wyczytałem w bibli :D pewnie po pijaku
beaciunia / 2012-06-18 14:48 / Bywalec forum
A teraz jeszcze Rosja ma wysłać podobno jakieś okręty do Syrii czy coś, no to już w ogóle ciekawie sie zaczyna robić

Najnowsze wpisy