Kontrakty terminowe

pawel.166 / 2007-11-29 16:09
Mam pytanie odnośnie kontraktów terminowych, a mianowicie czy jeśli zajme pozycje długą na kontrakt FW20H8 np.dziś to czy mogę go sprzedać w dowolnym momencie np. za dwa tygodnie, mimo iż jest to kontrakt do marca i czy można kontraktami terminowymi "grać" w ciągu dnia(day trading). Dziękuje.
Wyświetlaj:
gabrik / 2007-11-30 00:34 / portfel / Wierny Forumowicz
oczywiście że w każdej chwili możesz zamknąc pozycje musisz tylko miec kogos po drugiej stronie do zawarcia transakcji DT na kontraktach jak najbardziej ale jesli piszesz tu szczerze to nie zaczynaj jeszcze nie jestes gotów
prorok / 2007-12-04 14:44
Witam
kiedy będę gotówy do gry na kontraktach ................?, wszelkie metody obserwacji oraz
analiz wirtualnych nic nie dają , prawdziwa gra zaczyna się w momencie uruchomienia
andrenaliny , lecz ta uaktywnia się w momencie inwestowania realnych środków,
uważam iż każdy na początku musi zapłacić frycowe choć niektórzy wiecznie płacą,
lecz nie każdy rodzi się artystą.
Bardzo proszę o wyprowadzenie mnie z błędu.
pozdrawiam
gabrik / 2007-12-04 23:25 / portfel / Wierny Forumowicz
miałem na myśli przygotowanie merytoryczne czyli AT,rodzaje zleceń itd.itd a potem wiadomo że praktyka ale zgadza się nie każdy będzie dobrym traderem jak nie każdy np. dobrym kierowcą,spiewakiem itp. :-)
Zawsze jednak warto zaczynać z jak najwiekszą wiedzą niż totalnie na czuja czy na chybił trafił
gahek / 2007-11-29 18:00 / Optymista
Tak kontraktami można kontraktami grać DT
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy