Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Korekty ciąg dalszy

Korekty ciąg dalszy

Money.pl / 2007-08-06 17:39
Komentarze do wiadomości: Korekty ciąg dalszy.
Wyświetlaj:
wladyslaw / 2007-08-07 04:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Najwyższy skok Dow'a od 5 lat! Niemal 300 ounktów!
kalot / 2007-08-07 06:52 / portfel / Tysiącznik na forum
ciekawe spostrzeżenie, rzeczywiście tak jest; warto przypomnieć, że to wtedy zaczęła się hossa, teraz jeszcze nie można wyciągać podobnych wniosków, ale trudno pisać, że to odbicie przypadkowe i nieznaczne, a jest to istotny aspekt psychologiczny
Nasdaq odbił się od linii oporu i jest to sygnał AT
natomiast fundamentalnie nic szczególnego się nie dzieje, akcje amerykańskich firm nadal nie są szczególnie drogie, a najbliższe kilkanaście dni pokaże jak się inwestorzy zachowają,
były spore spadki i technicznie nie będzie łatwo skorygować indeksy, ale w polityce czy budżecie nie dzieje się nic takiego co mogłoby jakoś szczególnie utrudnić wzroty, nawet pokaźne, a taniejąca ropa tylko nam to ułatwi
kalot / 2007-08-07 07:24 / portfel / Tysiącznik na forum
analizę rynku polskiego wkleję u siebie bo nie obserwowałem rynku wczoraj i muszę zrobić analizę giełdową swojego portfela,a tu i tak zapewne się zaraz skończy wątek wymnieniony na nowszy model, no i odpisać ludziom, żeby się nie poobrażali:]
adam_gielda / 2007-08-07 04:09 / Bywalec forum
dobra, ja zgasze, widze ze towarzystwo mnientkie jest a nie tfade :)
zelonego jutro ;]
TaS / 2007-08-07 03:19 / Tysiącznik na forum
no to chyba gasze swiatlo :D

dobranoc wszystkim z Panią (Panną?) Bebe na czele :)
bebe / 2007-08-07 03:23 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ukłon....zielonych...TaS...i dużo zdrowia...
bebe / 2007-08-07 02:50 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
usłyszałam w "szkiełku" na tv3, ze niemcy chcą zwrotu "zagrabionych " przez Polaków dzieł sztuki...../z okresu wojny/ i do sądów się z tym zwracają.....

to ja bardzo proszę - pomijając ich grabieże itd... - aby za zrównaną do nicości Warszawę /np/ - w ramach rekompensaty - ZA DARMO - nie z unijnych/oprócz tego/ - wybudowali w Polsce autostrady.....a teraz już nie proszę....wymagam....no cóż jak zew czasów chcą...no to będą mieć....potrzeba....teraz nasza rozłożona w czasie...

podnieśli głowę Polacy...
no i okazuje się...chyba...jaki interes mają niemcy przez "przyjęcie" nas do europy /w której jesteśmy zawsze/ = chyba... w czasie rozłożonego przejęcia nas.......
Polacy głowa w górze.....
chcą rozliczeń...no to tylko się cieszyć....rozliczmy ich...ale nie pod płaszczykiem unii...
ot tak do przemyśleń....
TaS / 2007-08-07 03:08 / Tysiącznik na forum
heh... wiesz co Bebe, czasem bywam w Dojczach... znam nawet kilku prawdziwych guten morgenów... w roznym wieku.. od 6 do 80 lat... i Ci młodsi, wybacz stwierdzenie, ale "leją na wojne, na sztuke, leja na wszystko". To czysta polityka - ot porba sił, jak to zawsze bywa... dla zwyklego Niemca Polak to wciaz zlodziej samochodow.. Bald Mein Wagen...

my mamy pecha... w wirze historii zawsze nas wrzuci nie tam gdzie trzeba... ale jak patrze jak tam sie zyje to choc krotkooterminowo zasdroszcze to w dluzszej perspektywie, o ile nie bedzie wojny, nie maja z nami szans...

mlode pokolenie/moje pokolenie to dzieci bez tradycji, bez kultury, nastawione na konsumpcje... a to daleko ich nie zaprowadzi...

heh.
bebe / 2007-08-07 03:20 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
TaS....wiem.....ale są tzw. tożsami.....i robią swoją politykę..w mediach...zresztą na róznych płaszczyznach...dlatego...ja wiekowo...się do tego odnoszę i myślę....
u nas też młodych nie obchodzi może historia....., ale nie wiedzą, że "są na ulicy..i muszą kombinowac na życie....to powiem...przeszłość ma właśnie tak długie cienie...pozdro

i to niemcy przecież chcą się sądzić o "swoje"

mieliśmy PECHA....

cieszę się z Twojego rozumowania...i mądrego oceniania...
u nas też 'leją" młodzi na wojnę- oby przez to - o ironio nie chcieli powojażyć.....
nad wieloma młodymi umyslami czuwają stare umysły....skostniałe zawiści.....
TaS / 2007-08-07 02:22 / Tysiącznik na forum
dobry wieczor wszystkim Zebranym :)

wpadlem, zeby jak zawsze dac upust mojemu leszczowsko-uczniakowskiemu smedzeniuj...

meczy mnie juz ta korekta... w mojej excelowskiej tabelce od kilkunastu dni czerwony kolor przeważa i ja rozumiem,ze to normalne - akrekta jak to korekta (a moze koniec swiata:D), ale im dluzej tym bardziej sie zniechecam...

choc z drugiej strony jesli patrzec na cykl gospodarczy i gieldowy, a potem na moj wiek to przede mna jeszcze kilka hoss :D
bebe / 2007-08-07 03:09 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
i tego się trzymaj...młody człowieku.....TaS...pozdro
marbo / 2007-08-07 01:50 / Tysiącznik na forum
Igła ... masz urlop?
Zapraszam na śląsk.
W końcu od czasów Gierka tu nie byłeś.... :)
Nocleg się znajdzie ...jak nie u mnie to na wartowni u warrena... hehe
W końcu na nocki synek robi no nie ?
Kenobi / 2007-08-07 00:35 / Uznany malkontent giełdowy
Piątkowe załamanie i dzisiejszy ostry spadek ceny ropy wpisują się w scenariusz nacisku na Fed, żeby pokazać, jakie to zagrożenie ze strony ryunku kredytów, a z drugiej
Kenobi / 2007-08-07 00:40 / Uznany malkontent giełdowy
...spadek presji inflacyjnej. A dzisiejsze mocne odbicie ma stanowić dowód, że jest dobrze, więc komunikat Fed jest już napisany.
HolderSor / 195.225.68.* / 2007-08-07 01:17
B.Bernanke przestraszył się wrzasków niejakiego
Cramera, któremu podobnie jak Mozartowi pusciły
zwieracze
Kenobi / 2007-08-07 01:33 / Uznany malkontent giełdowy
Nie tylko im puszczają, widać, że jest kiepsko, ale starają się opanować sytuację, stąd od razu pojawiły się pozytywne rekomendacje dla sektora finansowego, bo widać było oznaki panicznej wyprzedaży.
zbig$ / 2007-08-07 01:09 / Uznany gracz - weteran 93/94
spadajacy dolar to tez element nacisku na fed, podjechali pod historyczny szczyt na 1,39 i czekaja. zreszta nie ma innego wyjscia jak oslabiac dolca, by akcje i nieruch. stawaly sie tansze dla cudzychziemcow, jak fed zostawi stopy
Kenobi / 2007-08-07 01:21 / Uznany malkontent giełdowy
Ale do jena dolar jak i euro zostały wzmocnione, czyli dzisiejsze odbicie znów wsparte zostało pożyczkami w jenach, przez co jest nietrwałe, bo za chwilę będą zwracać. Obniżenie stóp, to obalenie ostatnich twierdzeń, że gospodarka ma się dobrze, a jednocześnie osłabienie dolara i rynku akcji, związane z odpływem kapitału, tak więc nie wiadomo co lepsze, w sumie czy tak, czy siak, to jest źle. Do tego wpuszczanie dodatkowej gotówki na rynek, kiedy trwają działania odwrotne, czyli ograniczające dostęp do kredytu, bo już rozwija się kryzys, jest nielogiczne, woięc oczekiwanie, że Fed pomoże w tej syytuacji zaliczam do kategorii pobożnych życzeń.
zbig$ / 2007-08-07 03:32 / Uznany gracz - weteran 93/94
tu nie chodzi o wpuszczanie gotowki, bo jej jest juz za duzo, tylko ratowanie ludzi z kredytami i tym samy m bankrutujacych bankow i firm pozyczkowych, przyciagac do obligacji i akcji, ratowac dolca i wartosc aktywow w nim...
marbo / 2007-08-07 01:41 / Tysiącznik na forum
Usa to firma.
Firmy zaciągają kredyty ( w jenbach czy tez nie ) aby się rozwijać spłacać zobowiązania lub aby poprawić kondycję finansową / płynność. To jest całkiem nornalne.
Żaden bank nie jest santa claus i nie udziela kredytów na piękne oczy.
Trze3ba mieć gwarancje , zabezpieczenia i takie tam.....
W związku z tym cyt: w sumie tak czy siak , to jest źle.
Lubię Cię czytać ale jak wieścisz że Ameryka się kończy to jasteś w błedzie.
Mozart / 2007-08-07 00:37 / Tysiącznik na forum
dobry wieczo0r, k...a s........j
bebe / 2007-08-07 00:48 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Mozart......wywal w punktach....co Cię boli, jaki problem.....ale nie czepiaj się.....może coś Ci będziemy mogli pomóc....
bez agresji....mów...

Kenobi...przepraszam Cię za Mozarta....
Kenobi / 2007-08-07 00:59 / Uznany malkontent giełdowy
On chyba z dużo czegoś przyjął...Ja tak myślę sobie o tym jak zakwalifikować spadek z piątku i dzisiejsze odbicie i mam podobny dylemat jak P. Kuczyński dziś rano pisząc czy król jest nagi. U nas piątkowy spadek i dzisiejsze pociągnięcie było tradycyjnie przesadzone (tak jak w Stanach), co widać było po sporej ujemnej bazie, która nagle zmneiniła sie w dodatnią. Potwierdza się, że cały czas ogon macha psem, czyli kontrakty rynkiem akcji duzych spółek i nie ma to nic wspólnego z żadnymi wynikami, czy innymi danymi.
bebe / 2007-08-07 01:04 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Kenobi...ok
needle / 2007-08-07 00:55 / Bez rangi
za muzyka, który się ciągle myli nie można ciągle orzepraszać...
...trzeba go wywalić!
Mozart / 2007-08-07 00:23 / Tysiącznik na forum
mam wspaniale zdj
Mozart / 2007-08-07 00:18 / Tysiącznik na forum
besy nie bedzie, a jak bedzie to h.j.. ja myśle badzmy solidarni, nie wiem dlaczego milczy LECH WALESA, naprawde nie wiem???
wuerka / 2007-08-07 00:21 / Tysiącznik na forum
Mozart, napisz proszę prostymi słowami- o co chodzi- bo ja po prostu nie kumam
Mozart / 2007-08-07 00:28 / Tysiącznik na forum
wuerka nie odchodz, prosze
Mozart / 2007-08-07 00:27 / Tysiącznik na forum
prostymi slowami, chyba nie pottrafie, ale postaram sie., wg mnie jestesmy prawnie na szczycie hossy, dlatego nie panikujmy, ..moze co..?
wuerka / 2007-08-07 00:31 / Tysiącznik na forum
nie pytałem Cię o giełdę, tylko o to co niżej
Mozart / 2007-08-07 00:36 / Tysiącznik na forum
o cochodzi, kurde nie widzse
Mozart / 2007-08-07 00:33 / Tysiącznik na forum
szczytujmy, moze...co po prostu jedź na gore
needle / 2007-08-07 00:20 / Bez rangi
lepiej niech milczy!
Mozart / 2007-08-07 00:21 / Tysiącznik na forum
shortly why...?
needle / 2007-08-07 00:32 / Bez rangi
mam alergię na trzy rzeczy:
byliny, walezy i czerwony kolor
kiedyś miałem więcej, ale tego nie mogę zaleczyć
Mozart / 2007-08-07 00:35 / Tysiącznik na forum
nie mam alergii, co nie znaczy ze nie znam moczenia w krochmalu
Mozart / 2007-08-07 00:38 / Tysiącznik na forum
po tej manipulacj opuszczam portal
wuerka / 2007-08-07 00:45 / Tysiącznik na forum
manipulacja to jest Stary od tego, żeby coś uzyskać...
dobrej nocy
parvus / 2007-08-07 00:11 / "Nocny Marek"
6.8.Warszawa (PAP) - Spółka Hawe obniżyła prognozę przychodów ze
sprzedaży grupy na 2007 rok do 53,9 mln zł ze 104,3 mln zł, a
zysku brutto do 2,3 mln zł z 4,6 mln zł - poinformowała spółka w
komunikacie.
"Nowa prognoza sporządzona została w oparciu o wstępne dane na
koniec II kwartału, analizę stanu realizacji portfela zamówień,
zmianę sposobu i harmonogramu wdrażania niektórych usług
teleinformatycznych w oparciu o posiadaną infrastrukturę
światłowodową" - podała spółka w komunikacie.
Spółka podała, że na zmianę prognozy, poza zmianami związanymi z
wdrażaniem stosowania MSSF, wpływ miały m.in. opóźnienia w
realizacji kontraktów spowodowane przewlekającymi się procesami
uzyskiwania zezwoleń niezbędnych do budowy sieci
telekomunikacyjnych.
Mozart / 2007-08-07 00:10 / Tysiącznik na forum
powiem, Prosze Panstwa to, Rodzina jest podstawa, nie Rodzina 2+1, gdy slysze dowiedziałam sie, że moje dziecko nie słyszy, powiem po prosdtu byłem ostatnio w ZOOz moimi kochanymi potomkami i kuzynka, fajnie było,

ps nie nabyłem akcji zoo, ...prosze wspomożcie zyrafke...
warren buffet / 2007-08-06 23:51 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
2.Zmienić wartość nominalną akcji z kwoty 10 gr. / dziesięć groszy / na kwotę 1 gr.
/ jeden grosz /.

olać wyniki...... wazne ze akcji wiecej
szymon / 2007-08-07 00:02 / Uznany Gracz Giełdowy
niech zyje fon i pcg :)
needle / 2007-08-07 00:14 / Bez rangi
fon won za don
pcg wywal mnie
kup atlantisa ma prima aprilisa
igroup aż po grób
fuks2000 / 2007-08-06 23:48 / Tysiącznik na forum
witam po urlopie. pogoda jak to nad polskim morzem - zmienna była, ale co nieco kości wygrzałem i od giełdy odpoczywałem.
na GPW widzę też w kratkę (z przewagą czerwieni). Ale wygląda na to, że jutro będzie lepiej.
Wyniki kwartalne jak na razie przynajmniej z "moich spółek" niezłe - PBG,MSZ, PEP cieszą.
Zobaczymy jak to wpłynie na kursy. Cierpliwie czekam i w portfelu zmian nie robię.
tafcik-real / 2007-08-06 23:55 / portfel / Gracz Giełdowy
czyli...
akumulatorki naładowane :-)
fuks2000 / 2007-08-07 00:02 / Tysiącznik na forum
taaa, ale portfel uszczuplony, z zakupami muszę poczekać :)
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy