KOV

Money.pl / 2010-05-27 14:01
Komentarze do spółki: KOV.
Wyświetlaj:
artikobra2 / 2013-06-27 10:05
gdzie jest możliwość oglądania notowań SEN na bieżąco, ktoś sie orientuje?? i jakie opłaty
nowy1193 / 31.62.80.* / 2013-06-26 15:50
jak to będzie wyglądało kurs kanadyjski i nasz będzie taki sam czy inny
hhukk / 37.31.109.* / 2013-06-26 15:32
Koszta przejęcia Winstar są bardzo małe, a wręcz znikome.
Cała operacja wygląda bardzo dobrze, tym bardziej że już na przyszły rok zapowiadają dzienne wydobycie na poziomie 10 tys., baryłek ekwiwalentu ropy naftowej.
Ju po przejęciu Winstar produkcja Serinus Energy wzrośnie do 4,7 tys baryłek.
Zapowiada się różowo, chyba aż za różowo, a jeśli tak to pewnie jestem niedowiarkiem.
SCORBIEL / 79.187.106.* / 2013-06-26 12:17
http://forsal.pl/artykuly/714383,akcje-serinus-energy-zadebiutuja-w-czwartek-na-gieldzie-w-toronto.html
bonus7 / 212.51.198.* / 2013-06-25 16:06
No niedługo i u nas zaczniemy notowania nowej spółki. Czas korekty na rynkach powoli mija - co dla posiadaczy papierów KOV jest jak najbardziej dobrą informacją.

Firmy konkurencyjne (przynajmniej na parkiecie, bo nie na rynkach wydobywczych) takie jak np.: PETROL dostają za swoje - ciągły dodruk nowych akcji, brak sukcesów wydobywczych, banki już nawet nie chcą już z tą firmą rozmawiać - nie stanowią dla KOV żadnego realnego zagrożenia, a fundamentalnie KOV na ich tle wygląda wręcz rewelacyjnie!
Tak, tak! Dlatego warto trzymać papiery tej spółki, a potwierdzą to najbliższe 2, 3 miesiące, które przyniosą nowe pozytywnie zaskakujące akcjonariuszy informacje.
SCORBIEL / 79.187.106.* / 2013-06-25 14:23
http://www.forbes.pl/kov-sfinalizowal-przejecie-winstara-i-zmienil-nazwe-na-serinus-energy,artykuly,157137,1,1.html
ovator / 83.5.151.* / 2013-06-25 11:32
http://www.bankier.pl/wiadomosc/KULCZYK-OIL-VENTURES-INC-Rejestracja-zmiany-Statutu-scalenie-akcji-oraz-zmiana-nazwy-2870371.html
niecirpliwy / 213.238.87.* / 2013-06-24 16:29
..czy ktoś wie kiedy zaczną się notowania?.
artikobra2810 / 37.8.209.* / 2013-06-26 10:47
jutro zaczynamy na TSX
GDA66TY / 2013-06-24 12:24 / Tysiącznik na forum
http://kulczykoil.pb.pl/foto/3185743,20831,72068,65654,obrazek
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg / 91.238.143.* / 2013-06-24 20:10
Ale w sumie coś długo jadą od 2007
6 lat do Tunezji jadą ?
Ale pytam czy już dojechali czy to zdjęcia z jakiegoś postoju bo może za 10 lat dojadą :)?
GDA66TY / 2013-06-24 12:16 / Tysiącznik na forum
Tygodnik Wprost opublikował najnowszy ranking najbogatszych Polaków.
Pierwsza trójka w porównaniu do ubiegłorocznego rankingu utrzymała pozycje, choć majątek liderów wyraźnie wzrósł.

Na pierwszym miejscu znaleźli się Jan i Sebastian Kulczykowie, których majątek oszacowano na 12,5 mld zł. Sebastian Kulczyk to syn Jana Kulczyka. W ciągu roku ma przejąć rządy nad rodzinnym imperium, podkreśla Wprost.W ubiegłym roku Jan Kulczyk występował w zestawieniu sam, a jego majątek oszacowany był na 9,7 mld zł.

Można powiedzieć że jesteśmy w dobrych rękach :-)
w-62 / 176.101.137.* / 2013-06-23 22:01
GDA66TY-OK,DZIĘKI.A CZY MUSISZ KOGOŚ OCENIAĆ,JEŚLI TAK TO CZYN TO WTEDY GDY JEST TO POZYTYWNA OCENA,POKARZESZ WTEDY SWOJĄ KLASĘ I SIŁĘ.ODNOŚNIE KOV JA WYSKOCZYŁEM PO 1,16,CO MYŚLISZ O TYM.
sila spokoju / 87.206.0.* / 2013-06-23 20:08
Boot i GDA66TY - fajni jesteście. Stawiacie zarzuty wyssane z palca w przypadku komentarzy nieprzychylnych dla Zarządu, a pozytywnie kiwacie głowami kiedy wpisy są lukrowane. Jak jesteście tacy rzetelni to przejrzyjcie wszystkie moje wpisy od początku. Zobaczycie , iż są zarówno pozytywne jak i negatywne. Każdorazowo wpis uzależniam od tego co się aktualnie dzieje w spółce, nie zaś od pozycji zajętych 3 lata temu. Wiele razy już oświadczałem, iż jestem na tej spółce od początku i póki co tego nie zmieniam. Dlatego też mam prawo do prezentowania swoich poglądów na temat tego co się aktualnie dzieje. Ponieważ jestem już więcej niż dorosły nie dziwi mnie , iż nader często w dyskursie publicznym zdarza się używanie argumentów ad personam. Zazwyczaj sytuacja taka występuje , gdy brak argumentów merytorycznych. Powiem więcej wpisy krytyczne wcale nie są wymierzone przeciwko spółce, raczej przeciwko negatywnym praktykom dominujących akcjonariuszy. Ciekaw też jestem jaki jest kierunek mojego niby naganiania, gdyż pomimo dobrych chęci nijak nie mogę tego pojąć. Zachęcam do bliższego przyjrzenia się meandrom obecnej transformacji i wtedy nawet takie asy jak Wy ujrzą jakieś zagrożenie dla drobnego akcjonariatu. Za chwilę będzie to zresztą dyskusja bezprzedmiotowa. Karty zostały już rzucone i pewnie w tym tygodniu będą pierwsze efekty
w-62 / 176.101.137.* / 2013-06-23 18:44
GDA66TY DO DNIA DZISIEJSZEGO NIC NIE MIAŁEM DO CIEBIE.ALE TO PORÓWNANIE DO AKTORA Z KLANU,ŚWIADCZY KIM JESTEŚ.A NIE JEST TO NIC DOBREGO.PRZEPRASZAM.
GDA66TY / 2013-06-23 20:23 / Tysiącznik na forum
Przepraszam bo wiem jak odbiera takie wpisy ktoś kto ma w rodzinie kogoś chorego np. na mukowiscydozę nawet nie wiem czy dobrze to napisałem. Z drugiej jednak strony ciężko mi określić kogoś inaczej gdy wchodzi w spółkę zakładając z góry że na tym zakupie straci.
Często padają na forach pytania typu kim ty jesteś. Kolegą Kulczyka czy np. Karkosika.
Odpowiadam wówczas że jestem inwestorem danej spółki. Kupiłem tą spółkę bo jestem bardzo mocno przekonany że na niej zarobię.
Zadaję wówczas pytanie czy znasz kogoś kto kupuje spółkę z góry zakładając że na tym zakupie straci ? Do niedawna nie znałem ale teraz już jednego znam.
siła spokoju / 87.206.0.* / 2013-06-23 20:46
GDA66TY, dlaczego tak nieuczciwie manipulujesz informacjami i wmawiasz mi intencje , które nie miały miejsca. Zapewniam Cię, iż nie jestem masochista i kupowałem od początku po to, aby zarobić. Po drodze zdarzyli się bardzo wiele , w tym takich sytuacji, które wołały o pomstę do nieba. Przejęcie Winstara również nie jest wolne od prywaty, którą uprawia Kulczyk z pokrzywdzeniem drobnego akcjonariatu. Wystarczy tylko podać, iż w kwietniu br. przyjęto do transakcji cenę KOV w wysokości 1,03 zł, która w sposób oczywisty zwaliła cenę akcji na giełdzie.Wszystko po to, aby Kulczyk mógł w przeddzień transakcji wymienić udzieloną spółce pożyczkę w wysokości 12 mln dolarów na akcje spółki po aktualnej cenie. Dodam, że nie jest to jedyny bonus, który sobie zabezpieczył Kulczyk. Nie opowiadaj mi więc o działalności dobroczynnej Kulczyka. Ja tego również nie wymagam, oczekuję jedynie, iż spółka giełdowa będzie działała transparentnie, bez oszukiwania drobnego akcjonariatu
boot / 2013-06-23 18:38 / Bywalec forum
Tu nie ma kolegów ani Korczak ani Kulczyk :) śmieszny jesteś... jesteśmy zbyt małymi płotkami aby chociaż z jednym wymienić zdanie :)) ale widzę jaki masz teraz prosty tak rozumowania naganiacza :))

Powiem Ci SIŁO iż na tym forum już było wielu naganiaczy którzy nie lubili czekać: simbalo, abdul, płynący i każdy z nich skończył tak samo. Uciekł z tego miejsca :))
siła spokoju / 87.206.0.* / 2013-06-23 12:43
Oj widzę, iż koledzy Panów Kulczyka i Korczaka przystąpili do natarcia. Panowie spokojnie, prawda i fakty same się obronią. Będzie to widać po wynikach. Jeżeli zaś wyników nie będzie to i żadne słowo nie pomoże
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy