Forum Polityka, aktualnościKraj

Krauze załatwiał z Lepperem obsadę stanowisk?

Krauze załatwiał z Lepperem obsadę stanowisk?

Wyświetlaj:
ZQW / 83.29.89.* / 2007-12-16 22:20
Nie CBA - ale prokuratura wyciąga takie sprawy na światło dzienne . Tak powinno być w normalnym kraju.
Rząd Tuska planuje powołanie niezależnego od kogokolwiek prokuratora generalnego , aby nie ulegał naciskom politycznym i robił to co powinien robić. Wychodzi na to , że wbrew proroctwom "Brata Mniejszego" o nowym 13. grudnia i recydywie "układu" wszelkie sprawy idą swoim trybem i jak widać bez konferencji prasowych i taniej sensacji jesteśmy świadkami walki z korupcją i to takiej cichej , aczkolwiek bezwzględnej walki jaka powinna być w normalnym , europejskim kraju prowadzona.
BRAWO !
jan kowalski / 2007-12-16 21:29 / Tysiącznik na forum
a czego się spodziewaliście?? Teraz dopiero będzie sie działo, mosty wzdłuż Wisły, a i inne przekręty będą szły. Tylko Ćwiąkalski ma sporo roboty, bo musi tym sprawom łeb ukręcić. Oj naiwni, naiwni, zamieniliście złych, na jeszcze gorszych.
PO / 203.147.0.* / 2007-12-17 05:30
Skoro Lepper juz na poczatku swojej kadencji "rwal sie " do tego aby ZUS bylo jego obszarem
rzadzenia, ciekawa jestem, czy wczesniej nie siedzial u K. w kieszeni?

pozdr
PO / 203.147.0.* / 2007-12-17 05:30
Skoro Lepper juz na poczatku swojej kadencji "rwal sie " do tego aby ZUS bylo jego obszarem
rzadzenia, ciekawa jestem, czy wczesniej nie siedzial u K. w kieszeni?

pozdr
Julka z PO / 78.154.68.* / 2007-12-16 20:40
Ciekawe jak było wczesniej - przed rządami PIS i powstaniem CBA? Może Rysiek, Kulczyk, SoloŻak bogacili się TYLKO w tzw ukladzie z władzą? Nie, to chyba nie było możliwe.... Była przecież prokuratura i CBŚ.....
Tak, ten Kamiński jest niepotrzebny a CBA trzeba polączyć z NIK...
Albo odwrotnie....
eee ... eeee
a w samochodzie były dokumenty nt Rydzyka.... I to ON jest naszym największym wrogiem
eeee...e...
I jego działka.....
Julka z PO / 78.154.68.* / 2007-12-16 20:45
Napisałam bo ZNOWU KOLEDZY nie pozwalają mi rozmawiać bezposrednio z dziennikarzami! Kazali mi odpocząć! Uczesać się! A TU TYLE ROBOTY!!! MUSZĘ SPRAWDZIĆ TEGO RYDZYKA!!!!
TO WRÓG NAJWIĘKSZZY POLSKIEJ DEMOKRACJI
JA TEGO TAK ZOSTAWIĆ NIE MOGĘ!
NO NIE MOGĘ.
janoo55 / 2007-12-16 22:06 / Bywalec forum
Julka a pamiętasz jak Rysiek dryndał do Leszka, pewnie rozmawiali o pogodzie, he he i o kolegach przy płocie
Handel wyrokami 1 / 83.21.57.* / 2007-12-16 20:17
Wielki Rycho czyli "najlepszy płatnik" obsadzał stanowiska państwowe. No no no
A mendo gnida Kaczmarek siedział w jego kieszeni.

Najnowsze wpisy