Forum Forum finansoweBanki

KREDYT W POLBANKU KPINA

KREDYT W POLBANKU KPINA

rafux / 2008-06-13 22:25
Naoglądałem się reklam w TV i zdzwoniłem do POLBANKU no i :
Miły głos sprawdził w BIK-u że jest ok i dostane kredyta :)
Za dwa dni przyjechał kurier lecz papiery były z błędnym adresem no ale ok no pomylić może sie każdy.Po tygodniu miły głos zadzwonił i powiedział że tak nie może być i posłał kuriera drugi raz. Ku mojemu zdziwieniu dokumenty przyszły dokładnie z tym z tym samym błędem w adresie. No to myślę se kurde jaja jakieś i dzwonie do pani miłego głosu że sie pomyliła no i bardzo przepraszała i posłała dokumenty 3 raz.
Teraz jest najlepsze:) przypominam że mijają już blisko 3 tygodnie :))
Dzwoni miły głos i pyta czy wysłałem te dokumenty ? Owszem wysłałem już ponad tydzień temu kurierem , hmmmmmmm skontaktuje sie z panem i koniec.
Za godzinę telefon z firmy kurierskiej z prośbą o podanie numeru przesyłki z polbank :))
....PODSUMOWANIE...
-od tego czasu nie dzwonią już miłe głosy tylko ja dzwonie i ehoooo !!!
-wnioskuje że polbank zgubił moje dokumenty do czego nikt nie chce sie przyznać
-minęło już półtora miesiąca i nie wiem czy dostane kredyt czy nie i ani kukuryku
-zaginęły dokumenty na których są moje dane osobowe i deklaracje bankowe

wniosek nasuwa sie tylko jeden jeden wielki kit i robią z ludzi idiotów !!!!!

OMIJAJCIE TEN NIBY BANK !!!
Wyświetlaj:
Zuzeńka / 2008-06-18 21:32
Czegoś nie rozumiem, czy nie prościej iść do oddziału i załatwić sprawę od ręki. Ja mam w tym banku kredyt hipoteczny, konto osobiste i nie mogę złego słowa powiedzieć. Konto obsługuje przez internet, bo nie mam ochoty biegać z każdym przelewem do oddziału, ale po kredyt wolę się udać osobiście. Niestety w chwili obecnej jakość usług kurierskich na naszym rynku jest fatalna. TP po odnowieniu umowy na neostradę obiecała mi drukarkę, niby mi na tym nie zależało, ale jak już obiecali, to chcę ją dostać i tak czekam już 7-my tydzień na kuriera, w centrali firmy kurierskiej nikt nie potrafi mi powiedzieć dlaczego przesyłki nie otrzymałam, na błękitnej linii jestem odsyłana co chwila do innej osoby i nadal nikt nic nie wie. Właśnie dlatego wolę załatwiać takie sprawy osobiście. Obawiam się, że to nie bank a firma kurierska zgubiła Pana dokumenty.
kredytobiorca / 78.8.9.* / 2010-03-11 22:16
Myślisz o kredycie w walutach obcych na budowę domu lub zakup mieszkania w Polbanku?

Przemawia do Ciebie reklama elastycznego kredytu hipotecznego lub kredytu z poduszką finansową? Kredyt ze sprężynką?

Przeczytaj parę uwag tych co popełnili kredyt w Polbanku:

- Bank znajduje się na dzień dzisiejszy (początek marca 2010r.) w czołówce, niestety negatywnej, jeżeli chodzi o wysokość tzw. spreed'u. W dniu dzisiejszym wynosi on prawie 9,12% dla CHF i jest jednym z najwyższych notowanych w bankach w Polsce (Codziennie aktualizowana informacja na www.spred.pl);

- Traktowanie Klientów (oczywiście po podpisaniu umowy) jako nieumiejących czytać, nierozumnych i ograniczonych umysłowo jest na porządku dziennym. Im dłużej trwa korespondencja w istotnych finansowo sprawach, tym bardziej można dojść do takiego wniosku;

- Zmiana Regulaminu „W trosce o najwyższą jakość usług...” oraz Tabeli Opłat i Prowizji występowały w ostatnim czasie średnio co 2 - 3 miesiące. Chcesz spać spokojnie?;

- Brak możliwości wpłaty CHF bezpośrednio w kasie banku. Myślałeś, że rekomendacja II S daje Ci taką możliwość? Szybka zmiana Tabeli Opłat i Prowizji podniesienie opłaty za aneks do 500 zł ( W trosce o jakość usług...?) przed wprowadzeniem rekomendacji okazała się skuteczną zaporą dla obecnych Klientów;

Więcej informacji na temat problemów związanych z Polbankiem znajdziesz na:

http://kupfranki.pl/networks/forum/category.5263

Skorzystaj z opinii obecnych Kientów i zastanów się dwa razy zanim podpiszesz dokumenty!
magik33 / 83.17.249.* / 2008-07-08 14:39
Dzwonie od miesiąca do tej placówki polbanku ,wyobrazcie sobie od miesiąca k**** mać a telefon echo .Dzwonię bo mi dali nie tą kopertę do usługi przez internet,dzwoniłem do warszawy a tam mi powiedzieli że załatwią to od ręki i że wysłali e-mail do tej placówki z wiadomością o tym żeby mi zrobili porządek,I co? będę k**** czekał następny miesiąc nim ktoś łaskawie odbierze ten p********* e************** likwiduje to konto i przenoszę do innego banku.
maria203 / 83.23.69.* / 2010-04-17 22:36
Polbank to rzeczywiście bank, który należy omijać szerokim łukiem. Dostałam kredyt obrotowy w tym banku ( POZNAŃ). Po kilku miesiącach, kiedy spłacamy kredyt regularnie wg zestawień przychodzących z banku dostaję sms potem kilka telefonów, że mam zaległość w kwocie ok. 250 zł. Nie wiem co jest grane. Okazuje sie, że to za prowadzenie rachunku ( nic o tym nie wiedziałam). Płacimy. Za kilka dni następny SMS, że mam zaległość w kwocie ok. 400 zł. Osłupienie. Potem lawina telefonów, że powinnam wiedzieć, że jeśli nie ma wpływu na konto to będzie bank żądał co kwartał taką kwotę. Tak sobie uchwalili rok temu, ale tego nie stosowali, ale teraz będą co powinnam przewidzieć.???????.
Przenoszę kredyt, gdyż mam dość!!!!!!
cywilizacyjny busz / 83.19.76.* / 2010-04-23 13:11
Racja, ten bank nie powinien nazywać się bankiem, z tego co widzę, to specjalizuje się w wyłudzaniu pieniędzy od klientów, dowolnie zmienia tabelę opłat i prowizji do dając nowe zaskakujące opłaty

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: