Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kukiz i Platforma Oburzonych

Kukiz i Platforma Oburzonych

Tomasz01 / 2013-05-23 14:11
Coraz bardziej podziwiam Pawła Kukiza za to zaczyna robić dla poprawy sytuacji w kraju. Mam nadzieję że jego osoba jak i Platforma oburzonych przyniosą jakieś skutki...
Wyświetlaj:
Romuś / 2013-06-12 12:47
Ja osobiście mam nadzieje ze w końcu Kukizowi w raz z Panem Dudą , uda się wprowadzić zmiany w konstytucji , rzecz jasna chodzi mi dokładnie o ordynacje wyborcze!! Bowiem system głosowania który mamy teraz sprawia ze u władzy cały czas są te same osoby!! Podejrzewam że kiedy to się stanie, prawodopodobnie w końcu tym krajem zaczną rządzić ludzie którzy będą przekładać dobro Państwa i swoich obwyateli na własnymi interesami!! I mam szczerą nadzieje ze jednak Kukiz dortzyma słowa i nie założy partii...
ROb Roy / 2013-06-03 14:12
Z tego co słyszałem to ani Kukiz , ani Duda nie chcą wejsc do sejmu ich platforma obywatelska ma być czymś w rodzaju ruchu, który ma uswiadomić obywatelom że to oni decydują co się będzie działo w tym kraju. Również chcą tego ażeby w końću rozliczyć polityków z ich obietnic przedwyborczych... i słusznie, bo kto nie dotrzymuje słowa jest nic nie wart!! A neistety Platfroma Obywatelska prawie w ogóle ne spełniła swoich postukatów!!
szwagiers / 2013-05-23 15:13
moze warto zeby oni sie do rzadu dostali i mieli jakas realna wladze? owszem kukiz naprawde jest wyksztalconym czlowiekiem i wie co mowi i co zamierza robic! oby takich wiecel ludzi bylo

Najnowsze wpisy