Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

LC Corp pracuje nad przejęciami

LC Corp pracuje nad przejęciami

Money.pl / 2007-06-29 12:10
Komentarze do wiadomości: LC Corp pracuje nad przejęciami.
Wyświetlaj:
aszulski57 / 2007-06-29 12:10 / Tysiącznik na forum
Panie Czarnecki!
Jaja z tym debiutem -no nie.
Przegieliście z lewarem 99 razy .Dużo osób będzie kląć.
Ja zgodnie z zapowiedzią wobec niskiego debiutu dokupiłem.Też jestem w plecy z powodu kosztów kredytu.
Pan się lepiej weź do roboty. LC tak się dziwnie składa to pańskie inicjały.
Mają być sukcesy.
Inaczej utracisz Pan reputację.
Wuj / 62.93.44.* / 2007-06-29 13:21
Szanowny Panie Aszulski57,

nieco więcej szacunku. To "pan się lepiej weź do roboty" czy "utracisz Pan" trąci warszawskim badziewiem.

Pzdr
aszulski57 / 2007-06-29 17:59 / Tysiącznik na forum
Miałem kolegę z Targówka i rzeczywiście załapałem jego akcent.
Pan , panie "Wuju" jesteś niezalogowany.
Na tym forum uchodzi to za "złe maniery" delikatnie ujmując.
asystentka / 83.6.20.* / 2007-07-02 21:56
Nie uważam niezalogowania za złe maniery, przecież się podpisał. tytuł PAN przed forumowicz chyba Ci ktoś na wyrost przyznał, szczególnie po poprzedniej wypowiedzi, Panu LC to ty do pięt nie dorastasz!
Jarg / 2007-06-29 18:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, jakiego wziąłeś lewara... oczywiście nie jest to zobowiązujące pytanie... przyznam szczerze, że byłem dość podejrzliwy i wolałem wejść większą pulą środków własnych, a i tak skorzystałem z lewara x5... Jednak nie przypuszczałem, że będzie aż tak źle. Ostrożnie zakładałem otwarcie w przedziale 15-30% up... no cóż, pozostaje mało pocieszająca świadomość, że nie jestem jedynym, który jest na razie w plecy. W plecy jest nawet jakiś OFE... Pozdrawiam.
aszulski57 / 2007-06-29 18:47 / Tysiącznik na forum
No cóż
Liczyłem , na redukcję 15% i debiut około 50% up.
Wtedy zarobiłbym na samochodzik z saloonu.
Ponieważ nie udało się straciłem /bank zarobił/srednie miesięczne pobory np, nauczycielki i jeszcze trochę.
Taka jest giełda.
Co do Leszka Czarneckiego jest on w ciężkiej sytuacji.
Dużo ludzi będzie miało do niego dużo pretensji.
Uwazam ,że słusznie.
Jarg / 2007-06-29 18:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jestem tego samego zdania. Na takim poziomie biznesu, trzeba niezwykle dbać o reputację, gdyż to ona w dużym stopniu wpływa na wysoką wycenę firm potentata. Liczy się każdy szczegół, a tego rodzaju numer, jak ten abstrakcyjny lewar IDMu powinien zwrócić uwagę L. C. jako bardzo prawdopodobny powód do zawirowań na debiucie. Ciekaw jestem, czy jesli nadal będą oferowane takie lewary... znajdą się jeszcze chętni na takie ryzyko. Czy też pozostanie to jednorazowym wybrykiem... Chociaż naiwnych nigdy nie zabraknie...
olobo / 83.22.86.* / 2007-06-29 16:52
dobrze ze nie wzialem kredytu ania na JWC ani na LC Corp
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy