Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Legalny hazard w sieci ma dać 260 mln zł

Legalny hazard w sieci ma dać 260 mln zł

Money.pl / 2009-11-18 08:42
Komentarze do wiadomości: Legalny hazard w sieci ma dać 260 mln zł.
Wyświetlaj:
Pablo30 / 62.233.249.* / 2009-11-18 13:07
Hazard zarabia na krzywdach ludzkich i w większości cywilizowanych krajów jest nielegalny (po za wyznaczonymi obszarami), nawet w Rosji. Hazard nie zarabia na kulturalnych ludziach, którzy raz w roku pójdą do kasyna ze świadomością przegrania kilku setek, tylko na ludziach którzy wyprzedają siebie i rodziny, a na końcu tonący w długach popełniają samob. Pozdrawiam moralność wszystkich którzy chcą na tym zarabiać. Koszty społeczne tej dysfunkcyjności które my, jako społeczeństwo poniesiemy będą niewyobrażalne i niepoliczalne.
Pilsener / 2009-11-18 15:17 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A lotto to nie hazard? A konkursy esemesowe i audiotele to nie hazard? A gra na giełdzie to nie hazard, nie wciąga, nie wpędza w długi? Twoja opinia jest fałszywa i stereotypowa, 99% "hazardzistów" gra wg swoich możliwości "inwestując" drobne kwoty. Czepiaj się polskiego rządu, który na dzień dobry odbiera Ci połowę dochodów z uczciwej pracy wbrew Twojej woli. Zgodzę się zdelegalizować hazard tylko wtedy, jak polski rząd przestanie oszukiwać i okradać swoich obywateli - czyli nigdy.
MaximusDecimus / 77.255.137.* / 2009-11-23 01:46
brawo mądre słowa
Pablo30 / 89.74.111.* / 2009-11-18 19:54
Nie wiem co wiesz na temat hazardu, ale masz racje lotto, konkursy, giełda to jak piwo dla alkoholika, lub trawka dla narkomana. potem są wszechobecne automaty, gdzie nie trzeba czekać na losowanie tylko gra jest ciągła więc można przegrać szybko i dużo, a ostatnie stadium to kasyna, żadko człowiek uzależnia się od samego kasyna, zazwyczaj jest to droga którą teraz prawo stworzyło. A to ze Państwo bierze od nas podatki itp, to zbaczanie z tematu typu a u was to murzynów biją, moja wypowiedź nie jest stereotypowa, widziałem te tragedie, które teraz się nasilają, a pod wpływem totolotka, czy konkursu smsowego nie słyszałem, żeby ktoś popełnił samobujstwo pod ich wpływem. Natomiast gdyby giełda była hazardem, to nie było by tylu uczelni ekonomicznych - finansowy.
Adam de R / 83.18.164.* / 2009-11-19 07:50
No i właśnie twoje myślenie jest typowe na podstawie stereotypów. Jeżeli ty znasz wiele przypadków samobójstw w wynniku hazardu, to chyba z jakiegoś patologicznego środowiska pochodzisz
nora / 77.253.160.* / 2009-11-18 23:05
Czlowieku, ale ktoś Ci mózg wyprał! O hazardzie wiesz bardzo mało albo wydaje ci się, że wiesz cokolwiek. Jestem dorosłym człowiekiem i to ja decyduję, na co i ile wydam. Jeśli gram, to mój wybór. idźmy dalej: dlaczego nie zdelegalizowac alkoholu i tytoniu? Jakie one nisoą ze sobą skutki! A Państwo czerpie największe zyski. To dpoiero jest hipokryzja, a ty również ją popierasz.
głupi jak polaczek / 77.253.93.* / 2009-11-19 18:49

Jestem dorosłym człowiekiem i to ja decyduję

czy obracam niemowlaki, czy nie, no nie ??
man13 / 2009-11-18 14:06 / Tysiącznik na forum
A jakie koszty społeczne niesie ze sobą wyłudzanie pieniędzy od obywatela przez kościoły?
Koszty społeczne tej dysfunkcyjności które my, jako
społeczeństwo poniesiemy są niewyobrażalne i niepoliczalne.
rozwado / 2009-11-18 11:51 / Tysiącznik na forum
PO daje sie podpuszczac PiSo-SLDowi. Jak im kazali zwolnic Cwiakalskiego i cala wierchuszke Ministerstwa Spraw, to zrobili. Samobojstwa w aresztach i wiezieniach nadal trwaja, ale to juz nikogo nie obchodzi. Na rozkaz PiSoSLD polecialo cale otoczenie Tuska - i to ci najlepsi, najgorsi sa nieusuwalni. W ten sposob PiSoSLD realizuje polityke sabotazu wladz.
Pilsener / 2009-11-18 11:46 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Hipokryzja i krótkowzroczność charakterystyczna dla polskich rządów, hipokryzja bo rząd nic oczywiście nie ma do lotto, audio-tele czy smsów, na które ludzie nieraz wydają majątek łudząc się, że coś wygrają. A krótkowzroczność z wielu powodów: buduje się wizerunek państwa słabego i kapryśnego gdzie, co rok przepisy zmieniają się o 180 stopni, uderza w legalnie działającą branżę i przyszłe wpływy z podatków a cały ten szajs dla krótkoterminowych celów politycznych niestety. Niestety podobnej nieudolności w historii polski jest od metra, ten kraj jest po prostu skazany na porażkę, nie minie 50 lat a będzie wojna domowa albo rozbiór, zobaczycie.
man13 / 2009-11-18 14:08 / Tysiącznik na forum
Socjologowie społeczni twierdzą że nadchodzi "niezadowolenie społeczne" podobne temu z lat 80-tych. Zobaczymy.
_Joe / 95.50.107.* / 2009-11-18 11:39
Ale jaja! Niedługo z transparentami wyjdą dealerzy dragów z alfonsami, że za mało przycinają.
głupi jak polaczek / 77.253.111.* / 2009-11-18 12:24
No co ty ??
Przecież Słońce Peru jest za dragami :-)))
a co do panienek to się nieprzyznaje, żonę ma :-))))
afklluu / 195.116.98.* / 2009-11-18 11:35
Ja gram tylko w Multi i czasem w Lotto.Reszta jest mi zupełnie obojętna,mogą to całkiem zlikwidowac,scheiss egal
...
www.tnij.org/majorka2009
Mądrość ważniejsza od inteligencji / 79.185.234.* / 2009-11-18 11:23
BETPLATFORM to nie bukmacher internetowy tylko portal o tematyce bukmacherskiej, więc co robi na wykresie?. Proszę kompetentniej!!!
PO to nie Platforma Obywatelska tylko już Policja Obywatelska. Głos na nich to mój największy błąd w życiu. A Tusk niech sobie wymieni mózg, albo doradców bo są mniej przewidywalni niż większość polskiego społeczeństwa. Myślą jak dzieci, czyli dzisiaj coś chce i ma tak być, a co z tego wyniknie na dłuższą metę...? Przecież dzieci nie myślą o przyszłości:) Mam nadzieję, że nieuzasadnione porwanie się na delegalizację zakładów bukmacherskich w sieci odbije się ujemnie w poparciu dla PO bo nawet jeśli się z tego wycofa pokazało jak potrafi być nieobliczalne i impulsywne, a żeby POLSKA BYŁA POLSKĄ RZĄD MUSI BYĆ OPANOWANY I TRZEŹWY, a nie reagujący skrajnie i emocjonalnie. No i przede wszystkim składać się z mądrych ludzi bo inteligencja to jeszcze nie mądrość.
ObywatelX / 83.24.18.* / 2009-11-18 09:12
Proponuje zagłosować na wolnym sondażu http://polskie-partie-polityczne.appspot.com/ - zagłosuj i zobacz wyniki tej polityki.
Łodii / 83.28.221.* / 2009-11-18 10:41
Dlaczego od razu wiedziałem, że UPR będzie miało największe poparcie? Może dlatego, że jest to ostatnio najbardziej populistyczna partia od czasów Leppera?
maxymili / 2009-11-18 09:32 / Tysiącznik na forum
Sondaże w internecie są bez sensu z punktu widzenia metodyki badania statystycznego. Jeżeli nie ma zachowanego warunku par excellence losowości pobranej próbki to takie badanie jest nic nie warte.
maxymili / 2009-11-18 08:42 / Tysiącznik na forum
Hazard nie jest dobry. Nie czarujmy się, ale nie da się go skutecznie zakazać.
Dlatego na hazard powinny być nałożone wysokie podatki. I bardzo dobrze rząd pomyślał. Pierwszy projekt był zbyt ostry, ten wygląda znacznie lepiej.
moje_zdanie / 78.8.255.* / 2009-11-18 10:15

Hazard nie jest dobry.

To jest Twoje zdanie. Nie chcesz grać to nie musisz. Nie zakazuj jednak tego innym!
Łdoiii / 83.28.221.* / 2009-11-18 10:46
Dokładnie, dlaczego Polacy są tak zamkniętym i egoistycznym narodem. Niby każdy sobie rzepkę skrobie, ale jak co do czego to gdyby było można połamałby sąsiadowi paluchy, żeby ten skrobać nie mógł. Nie rozumiecie, że to co nieodpowiednie dla Was może być odpowiednie dla innych? Jeśli sam nie grasz to powinno się zakazać tej gry tym, którzy grają? Co to za chory kraj, z którego nie ma żadnej radości, pogoda do dupy, władza do dupy, społeczeństwo do dupy. Aż się dziwię, że jeszcze w tej wszarni siedzę.
maxymili / 2009-11-18 14:36 / Tysiącznik na forum
No ale przecież piszą, że zalegalizują. o co wam chodzi? Podatek 50% i dobrze. Może być i 50% byle było legalnie. Chodzi mi przede wszystkim o to by nie robili tego idiotycznego Firewalla do blokowania zagranicznych serwisów hazardowych, bo to raz, masakrycznie kosztowne, dwa potwornie niebezpieczne dla demokracji na przyszłość. Jak wybory wygra jakaś totalitarna partia ale Łukaszenko na Białorusi, to będzie mieć już narzędzia do cenzury internetu. Po co nam to?
Bejbionbord / 82.210.157.* / 2009-11-18 13:43
Tak. Nakaz zakazu, nic nie wypada, wszystko trzeba bo.
maxymili / 2009-11-18 08:49 / Tysiącznik na forum
I jeszcze jeden problem rozwiązany. Serwisy zagraniczne prowadzą działalność nie tam, gdzie jest zlokalizowany serwer ale tam gdzie korzysta z jego usług gracz a więc w obrębie polskiego prawa podatkowego. Nie da się ich co prawda zlikwidować ale można skutecznie namierzyć przelewy i zażądać uiszczenia podatków zgodnie z Polskim prawem.
No i jeszcze jedno, hazard w sieci powinien być tylko za pieniądze już wpłacone do bukmachera a nigdy na kredyt.
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-11-18 09:14
trzeba koniecznie dogadać się z ambasadorami - na terenie ambasad krajów gdzie hazard jest legalny można legalnie grać - ambasady nie będą miały żadnych kosztów a jeszcze zarobią - no i jaka promocja kraju.
maxymili / 2009-11-18 09:29 / Tysiącznik na forum
Hazard mnie nie interesuje ale może ucieknę do ambasady Holandii :D

Najnowsze wpisy