Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Lekarze: Lepiej wolniej reformować, ale porządnie

Lekarze: Lepiej wolniej reformować, ale porządnie

Wyświetlaj:
Agit / 2008-01-12 21:04 / Bywalec forum
Do 2-3 średnich krajowych?!?
Czy oni na głowy poupadali? Ja tez chce 2-3 średnie krajowe! Też robię nadgodziny, też mam odpowiedzialną prace, ale tyle nie dostaję. Z jakiej paki oni majądostawać? Tylko oni siedzieli po 5-6 lat i się uczyli? Nikt inny tego nie robił czy co? :/

Dobrze że nie powiedzieli jakie średnie krajowe. Zawsze będzie im można dać 2-3 średnie krajowe sprzed 10 lat....

Po przeczytaniu czegoś takiego naprawdę popieram to co zrobiono w Kanadzie. Lekarze chcieli podwyżek? To im je dano, ale druga połowa lekarzy poleciała na bruk zaś Ci co zostali mają teraz dwa razy więcej roboty.
W ogóle to jestem za sprywatyzowaniem tego g***a bo wtedy się skończą ich niedorzeczne żądania i jak lekarze będą chcieli mieć podwyżki to będą pracować, bo jak nie to na bruk i koniec.
bt / 83.21.125.* / 2008-01-12 12:43
Natychmiastowe , powszechne wcielenie lekarzy do sluzby wojskowej z wyznaczonym miejscem jej odbywania ( szpitale , ZOZy itp placowki z brkiem personelu ) , za zold + dodatki funkcyjne. To natychmiast rozwiąże problem. Ewentualne protesty i 'odmowy' rozpatrzy prokuratura wojskowa w kategorii ' odmowa wykonania rozkazu' lub 'dezercja' . Konsekwencje sa jasno opisane w odpowiednich kodekszach. I juz..
man13 / 2008-01-12 15:35 / Tysiącznik na forum
Komuna swita w glowce? Tedy nic nie osiagniecie PiSiory.
bt / 83.21.125.* / 2008-01-13 08:58
Komuna - nie komuna. Uwazam ze juz czas zrobic porzadek z ta arogancka tluszcza w bialych kitlach. I kazdy sposob jest dobry . Rozmawiac sie z nimi nie da , bo do rozmow potrzeba partnerow o zblizonym poziomie. Polskim lekarzom nawet do poziomu '0' jeszcze sporo brakuje. Dla nich reforma sluzby zdrowia sprowadza sie wycisniecia jak najwiekszych pieniedzy dla siebie . Praktycznie za nic gdyz swiadczone przez nich uslugi sa na zalosnym poziomie. Jakim prawem te niedouki probuja przyrownywac sie do lekarzy z Europy lub USA ??
którydepartament? / 83.24.221.* / 2008-01-12 18:06
im może coś świtać, ale jedynie towarzysz zapewne wie co to komuna, nie?

Najnowsze wpisy