Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Lekarze strajkowali nielegalnie?

Lekarze strajkowali nielegalnie?

Money.pl / 2006-06-03 00:08
Komentarze do wiadomości: Lekarze strajkowali nielegalnie?.
Wyświetlaj:
nielekarz / 83.29.64.* / 2006-06-05 23:13
może mnie ktoś uswiadomi czym sie rozni strajk legalny od nielegalnego .za komuny tez wszystkie strajki byly nielegalne ,a kilka ,kilkanascie lat poźniej okazuje się ze wszystko bylo legalne i w slusznej sprawie.Czy w Polsce tylko niektóre grupy zawodowe maja monopol na strajki ? Zauważyć mozna ,że lekarze według rządu mają pracować ,,u podstaw ,, i ich autorytetem powinien być ,,Znachor,, lub ,,doktor Judym,,
Marta2 / 81.190.141.* / 2006-06-04 17:31
A górnicy strajkują legalnie? Jedni strajkują i wywalczą , a inni nic.
LP / 83.135.158.* / 2006-06-03 14:18
To też słuszna uwaga. w takich ekstremalnch służbach strajki powinny przebiegać w formie bez zagrożeń dla pacjętów.W tym kierunku powinna byś dokonana rewizja przepisów gwrantująca ochrone prawną Pacjentów jako cel nadrzędny.Przedstawiciele służb medycznych którzy tego nie rozumieją w należyty sposób dyskfalifikują się do pełnienie tej Służby nawet na wyjeźdie za granicą.
Polski korpus dyplomatyczny powinien podpisać poruzomienie zu służbami medycznymi na całym świecie
o zatrudnieniu osób z poświadczeniem "LOJALNOśCI do tej SŁUżBY". aby ukrucić fałszywe manifestowanie i dewaluacje odpowiedzialności do pajentów wynikających z nałożonych jej obowiązków.
jz / 83.14.144.* / 2006-06-04 15:06
zanim wybuchły strajki było wiele innych działań w obronie statusu słuzby zdrowia ktore nie zostały zauważone przez rząd media i pacjentów
Wiemy juz /na przykladzie górnikow ze tylko extremalne metpdy odnoszą skutek/
Słuzba zdrowia to nie więzienie ani obóz pracy i nie mozna nas zmuszać do pracy na tak niegodnych warunkach. Za pare lat młodzi znający język lekarze wyjada za granice a starzy odejda na emeryturę i nie łudzcie sie pacjenci nikt na takch warunkach zzagranicy nie będzie tutaj pracował
LP / 83.135.190.* / 2006-06-05 19:51
Kolego to co piszesz to Nacisk łaski na nas a tym samym dowód że nie powinieneś w tym zawodzie pracować,gdyż nie rozumiesz tej Służby.Wybór kandydatów odbywa się w niewłaściwej kategori.Nikt nie zmusza do pracy w .jak piszesz niegodziwych warunkach. Grupa Służb Medycznych to grupa uważająca się za ludzi INTELIGENTNYCH.
Jak narazie to Inteligencja tej grupy wykazała się na bardzo niskim poziomie.Przez wiele lat POLSKA służba zdrowia wywierała nacisk na PACJENTA na zasadzeie "laski wykonania usług medycznych"Tworząc takie czy inne formy nacisku na pacjenta co do swoich "praw dochodowych "z którymi My pacjenci bylićmy bezsilni.Np.tworzenie przywilejów wynagrodzen bez wzgledu JAKą USŁUGE w jakiej formie wykonują bez zagrożeń prawa wykonywania zawodu./ takie praktyki są na zachodzie nie dopomyślenia/
Dlatego wszyscy CI co mają takie wybujałe wyobrażenie
o TYLKO zarobkach na zachodzie mogą się szybko rozczarować.Dla przykładu w Niemczech lekarz z polski musi wykonać minimum 2-lata praktyki zadarmo w celu UZNANIA ZAWODU ,tak samo jest i w STANACH.
To że w Angl przyjmują Polskich anastazjologów jest tą samą podstawą-niska płaca do kosztów w Angli.
Ale taka świadomość tego stanu rzeczy przychodzi dopiero po czasie./ zamienił stryjek siekierke na kijek/Dlatego powinno się tutaj wielu zastanowić co można w swoim kraju zrobić aby nie przechodzić takich ROZCZAROWAń.
tutaj są większe szanse dla inteligentnych i ambitnych jak tułaczka za -jakie pieniądze.
CIĘŻARNA BEZ OPIEKI LEKARSKIEJ / 212.191.172.* / 2006-06-05 15:06
JESTEM W 6 MIESIACU CIĄŻY I NIE MOGĘ DOSTAĆ SIĘ NA WIZYTĘ KONTROLNA DO LEK.GIN.,KTÓRY DOTĄD PROWADZIŁ MOJA CIĄZE NIE WSPOMINAJAC ZE OD 10 KWIETNIA NIE MIAŁAM ZLECONYCH ZADNYCH BADAŃ.CZY TO JEST NORMALNE ,ŻE TAK TRAKTUJE SIĘ KOBIETY CIĘŻARNE?PYTAM CZY TO JEST LEGALNE?NAWET GDY WAM PSEUDOLEKARZOM NIE WYPLACĄ PENSJI ZA STRAJK TO CZY KTOŚS ODDA MI ZAPŁACONA PODWÓJNIE SKŁADKĘ NA UBEZP.ZDROWOTNE BO POSIADAM JESZCZE WŁASNA DZIAŁ.GOSP. A KTO ODPOWIE GDY PRZEZ NIELEGALNE STRAJKI BIEDNYCH LEKARZY OKUPUJĄCYCH SZPITAL CZMP KTÓRZY SCHOWALI SWOJE DROGIE AUTA W GARAŻACH A NA STRAJK PRZYJECHALI TAKSÓWKAMI STRACĘ SWOJE NIENARODZONE DZIECKO??? ZASTANÓWCIE SIĘ CZY TO WY POWINNISCIE BYĆ LEKARZAMI A GDZIE PRZYSIĘGA HIPOKRATESA?
~ / 62.179.20.* / 2006-06-03 21:44
1) Nie ma żadnego zagrożenia życia lub zdrowia obywateli.
2) Liczysz na to, że przyjedzie do Polski jakiś lekarz-obcokrajowiem? rotfl
~ / 62.179.20.* / 2006-06-03 00:08
Strajki są legalne! Nielegalne jest zastraszanie!
http://www.ozzl.org.pl/zprac/legalnosc_strajku.pdf
na szczęście nie ich pacjent / 81.210.19.* / 2006-06-05 08:54
Raegan wylał na zbity pysk kontrolerów ruchu lotniczego i nagle okazało sie, że odeszła im chęć strajkowania. A tak na marginesie, w poprzednich latach w "służbie" zdrowia były wyższe pensje, że "panowie doktorzy" nie strajkowali?

Najnowsze wpisy