Forum Polityka, aktualnościKraj

Lekarze zapłacą za błędy

Lekarze zapłacą za błędy

Money.pl / 2008-02-26 13:02
Komentarze do wiadomości: Lekarze zapłacą za błędy.
Wyświetlaj:
babuszi2 / 2008-03-02 17:14
bardzo bymchciala zobaczyc przestepce w bialym kitlu na lawie oskarrzonych
Korol / 194.126.147.* / 2008-03-03 16:31
OK mozemy to zainscenizowac. wpadnij do sądu a ja przyjde z kitlem i siade na miejscu sedziego ha,ha
Korol / 194.126.147.* / 2008-03-02 17:07
Wbrew temu co sie pisz e zmiany są niewielkie i dotyczą zmian proceduralnych przed sadami lekarskimi : udział w rozprawie pacjenta, otwartośc rozprawy i tym podobne. A przeciez sąd lekarski to tylko ułamek odpowiedzialnosci ; jest jeszcze sad cywilny i karny. a sadzenie przed nim wymaga jeszcze wiekszego zaangażowania i wysiłku ze strony pacjentów i ich rodzin. A może zamiast nagonki ulzyc troche lekazom. Ja pracuje na OIOM od 27 lat mam 8 dyzurów w miesiacu. czy to ze jestem tak zmeczony że nie mogę mysleć w 23 godzinie dyżuru to okoliczność łagodzaca, czy obciażajaca. Gdybym zarabiał godziwie w trakcie 1-go etatu do 15 - noga moja na dyzurach nnie postałaby. Przed pazdziernikiem 2006 ( termin głosnej 30 proc podwyzki ) zarabiałem na etacie jako specjalista 1350 zł, po tej dacie 1800. Powiesz, że pieniadze to nie wszystko. To dlaczego zycie twoje ma marną wartośc 20 zł brutto za godzinę ( mojej pracy ). Im dłużej to trwa i panstwo i obywatele ma coraz mniej litości dla mnie tym bardziej odpłacam tym samym. Dam ci kawałek powołania, kup sobie za nie cukierka w sklepie.
nie muszę / 78.8.87.* / 2008-03-18 21:47
Tłumaczenie nazbyt infantylne jak na osobę z wyższym wykształceniem. Zmęczenie to masz na własne życzenie .
Należało się zastanowić jak się tego podjąłeś.
W podobny sposób może tłumaczyć się kolejarz , że spowodował wypadek. policjant , żę zastrzelił bo był przemęcvzony nie zauważył itp. nadmiar pracy nie zwalnia od myślenia. Były pracownik tzw złużby zdrowia mimo, że przeęczony to muślał zawsze co robi.
grażka190 / 89.78.226.* / 2008-02-27 22:24
Nareszcie może zaczną odpowiadać za swoje błędy, a więc może zaczną poważniej traktować pacjentów. Mój syn dziś był na pogrzebie swojej koleżanki ze studiów. Zmarła młoda dziewczyna, którą nikt nie chciał się zająć przez wiele godzin w szpitalu, pomimo że traciła przytomność. Rozpoznanie wyrostek robaczkowy, a to była sepsa.
Korol / 194.126.147.* / 2008-03-03 16:32
Lekarze zapłavcą za swoje błedy , a wy za swoje leczenie juz niedługo.
voytec74 / 213.238.73.* / 2008-02-29 17:08
Moja mama właśnie walczy ze śmiercią na OIOM-ie.Przez 12 godzin leżała na Izbie Przyjęć szpitala na Wołoskiej.Konowały wysłali ją do domu przepisując polopirynę s .Po dobie kiedy przestały działać leki znów straciła przytomność i z powrotem do szpitala.Tym razem 13 godzin na IP szpitala w Piasecznie.Po ponownym przewiezieniu na Wołoską (poniedziałek 25.02.08) brak jednoznacznej diagnozy. PODEJRZENIE SEPSY.W międzyczasie na tym samym oddziale umiera inna kobieta właśnie na sepsę.Moją mamę szpikują coraz innymi antybiotykami-po omacku.Wreszcie wczoraj wieczorem przewieżli ją na OIOM szpitala na Wolskiej.Lekarze bez trudu rozpoznali ropne zapalenie opon mózgowych.Niestety zaszły zmiany w mózgu.Kiedy to piszę czekam na info że moja biedna mama nie żyję.Lekarze dają jej 0% szans na przeżycie.Gdyby konowały z SOR szpitala na Wołoskiej rozpoznali chorobę już w piątek 22.02.08 moja mama miała szanse na to by żyć. Trzymali ją 4 dni bez właściwego rozpoznania.Już teraz wiem,że nie daruję im tego.Banda hipokrytów.
Majkel Skofilt / 85.128.68.* / 2008-02-27 08:15
Jak odzyskać poparcie opinii publicznej i poprawić sondaże:
1. Wziąć na tapetę temat wzbudzający wiele emocji
2. Napisać ustawę
3. Udawać, że się nigdy nie rządziło i dlatego nie miało czasu tym wcześniej zająć
beges / 82.177.161.* / 2008-02-26 21:49
Może i za polityków się wziąc? Skoro minister zrobi coś źle , narazając państwo n kilkumilionowe straty za które mają płacić wszyscy to może on tez będzie odpowiadał za to co robi?
100pln / 81.210.21.* / 2008-02-26 13:02
przede wszystkim odpowiedzialność finansowa. bez tego ani rusz. i warto to rozszerzyć na administrację.. szczególnie urzad skarbowy.
babuszi2 / 2008-03-02 20:32
o jakiej odpowiedialnosci piszecie? ta banda bydlakow i pszestepcow w bialych kitlach ma poparcie minister zdrowia , malo tego to cos co zostalo powolane na to stanowisko boi sie ich, zdaje sobie sprawe ze oni ja jednym pier....zniosa z tego stolka jesli tylko zechca!!!

Najnowsze wpisy