Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lepper wykluczył Łyżwińskiego z Samoobrony

Lepper wykluczył Łyżwińskiego z Samoobrony

skomentuj
Wyświetlaj:
wmichna / 2006-12-15 07:45
Ot i znalazł czort diabła.
Teraz czekamy kiedy Łyżwiński wykluczy Leppera
a, później kiedy już nas weźmie cholera
i nie będzie abolicji, wskarzemy drogę tej tragicznej koalicji.
Powiemy nie ma rady, spieprzajcie dziady !
Wapniak / 83.7.83.* / 2006-12-14 13:11
Szkoda. Winien wprowadzić większą dyscyplinę odpowiedzialności za "seks w biurze". Znam szeroko komentowany w pewnym nie małym mieście przypadek z tej najlepszej Partii, wzorem klechów, dobrego uposażenia nałożnicy, oczywiście za nasze pieniądze i narazie jest cicho. Dzieci ze związków mają się dobrze a dzieciorób z konieczności awansował i czeka pod opieką swoich władz na następny awans.
Cicho, bo to towarzyska tajemnica. I tak trzeba Panie Lepper. Każda dziura co się szura, żąda miodu od kocura; jak mówi moja wspaniała Pani... Co przy innych kosztach /rzecz dotyczy nie tylko partii/ też powinno znaleźć swe odbicie, no nie?
Kero niezwerbowany / 83.238.144.* / 2006-12-14 12:34
Lepper zdaje się nie wytrzymał wściekłej nagonki.
Pierwsza polska ..... zagrała na nosie wielu osobom ośmieszając siebie totalnie i nieodwracalną krzywdę wyrządzając własnym dzieciom. Ale gdzieżby tyle rozumu posiadała by to przewidzieć. Puki czerpała korzyści z nieżądu a to jest w Polsce dozwolone to wszystko jej grało.
Ale to i dobrze ona nauczyła właśnie tych co wykorzystują seksualnie jeszcze większej bezwzględności i nieposzanowania nałożnic.
skomentuj

Najnowsze wpisy