Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Logo, strona www oraz inne formy reklamy dla startujących firm

Logo, strona www oraz inne formy reklamy dla startujących firm

skomentuj
jarecki01 / 2010-02-17 19:14
Czyli tak jak w temacie, patrząc po wypowiedziach na różnych forach z biznesem, opiniach ludzi, którzy dopiero co otwierają swoje firmy, wykorzystujących pieniądze z wszelkich dotacji oraz wykładających z własnej kieszeni często jak wiadomo chcą wejść na rynek, zaistnieć na nim, pokazać się z jak najlepszej strony, zacząć budować swoją pozycje.
Każdy poza swoją strategią, pomysłem z jakim towarem, usługą trafić najlepiej do wybranej grupy docelowej, oczywiste jest, że to podstawa, ale przychodzi czas na stworzenie wizerunku firmy. No i wtedy już nie każdy idzie dobrą drogą, znacząca grupa ludzi nie jest już świadoma o co w tym biega. Pierwsze co się nasuwa to LOGO firmy, wizytówka, papier firmowy, i strona www no i prawidlowo, bo te rzeczy są niezbędne zazwyczaj:) ale niestety idzie to tanim kosztem na zasadzie byle, żeby było albo kierują się tym ich „przewodni” konkurent z branży biorą wzór do naśladowania i kopiując motywy.
Czestymi przypadkami jest też „elokwętny” pomysł prezesa, który w rzeczywistości jest „wybajerowany” i myli się z zasadami projektowania i estetyką.
Nastepnie jest szukanie osoby która to wykona za niska kwote i wierząc, że to zbuduje ich pozycje na rynku i zaistnieją.....
Do takich inwestycji trzeba podejść z palnem i profesjonalnie, to ma reprezentować godnie Twoją firmę, markę wyróżniać oraz identyfikować z tym z czym chcesz trafić do wybranej grupy docelowej.
skomentuj

Najnowsze wpisy