Forum Forum prawneCywilne

lokatorzy nie chca sie wyprowadzic

lokatorzy nie chca sie wyprowadzic

beate5454 / 2008-04-03 13:40
Mam problem z lokatorami ktorych przejelam po tacie...
Tata przepisal w spadku mi pol domu w czerwcu 2007(druga polowa nalezy cioctrze taty)...jeszcze mieszkali lokatorzy z 2 dzieci ktorzy sie u taty reguralnie z czynszem o kwocie 350 zl rozliczali, zameldowal ich do 12.2009 w Urzedzie miasta.Po tym jak ja dostalam ta polowe domu napislam nowa umowe od 01.07.2007-31.05.2008(w czerwcu mam zamiar zamieszkac z mezem i moja 2 dzieci w tym mieszkaniu) Od tego mometu zaczely sie problemy..poprzestali placic czynsz i za wode.Musialam uregulowac koszta poniewaz wodociagi grozili mi sprawa sadowa...Jezeli chce wejsc do Mieszkania nikt mi nie otwiera ...nie mam mozliwosci sie skontaktowac z lokatorami. Napisalam w marcu natychmiastowe wypowiedzenie ...lecz bez skutku...nadal mieszkaja ....Jak moge sie tych lokatorow pozbycjak najszybciej i odzyskac mieszkanie i pieniadze...Boje sie ze w czerwcu nie bede mogla sie wprowadzic do mieszkania z moja rodzina Jestem rowniez zameldowana na tym mieszkaniu .Narazie nie mieszkamy w POlsce ale w Maju wracamy.Bardzo byla bym wdzieczna za wszelkie rady...
Mam nadzieje ...ze mozna ominac te sprawe bez eksmiscji.

Najnowsze wpisy