Forum Forum prawneZmiany w prawie

prosze o pomoc,kupilem dom z zamieszkujacym lokatorem,jak sie potem okazalo ma meldunek staly.

prosze o pomoc,kupilem dom z zamieszkujacym lokatorem,jak sie potem okazalo ma meldunek staly.

zdeterminator / 2008-09-25 10:04
kilka lat temu kupilem do z lokatorem nic nie wiedzialem,ze ow lokator ma meldunek staly,mam z nim umowe najmu na czas nieokreslony,problem polega na tym izz ow lokator zazadal odemnie modernizacji mieszkania pod grozba nie oplacania czynszu najmu,co mam w zwiazku z tym zrobic?jak sie go pozbyc?jak rozwiazac ta sprawe?wraz z ow lokatorem zameldowane w tym mieszkaniu jest jego dorosle dziecko ktore tam nie mieszka,czy dziecko lokatora moge wymeldowac administracyjnie?,bo tam nie mieszka?prosze pomozcie!!!PILNE.z gory dziekuje serdecznie
Wyświetlaj:
narena / 2008-10-18 19:31
Hllo.mama podobny problem i sama tez nie wiem co zrobic aby wymeldowac kogos .pomyslnosci zycze .Agdyby cos pani by wiedziala lub ja to dam rade :Narena
MM2008 / 83.27.93.* / 2008-10-19 23:08
Hello, dziwne te wasze posty.. kupowaliście domy z lokatorem:
1. na skutek własnej głupoty
2. czy świadomie, bo taki był plan
3. a może ktoś was oszukał?
elinkamala / 79.175.227.* / 2010-05-12 10:45
ja jestem właśnie takim lokatorem który ma zameldowanie na stałe a kamieca w któej mieszkam zmiła właściciela,wprowadzajac sie zaplaciłam kaucje za mieszkanie czy jak sie teraz wyprowadze moge zarzadac jej spłaty od nowego własciciela? czy przejmuje on wraz z dobrami i zobowiązania wobec lokalów przez nich zajmowanych?
elinkamala / 79.175.227.* / 2010-05-12 10:50
dodam jeszcze ze nowy właściciel podpisał ze mną nowa umowe ale drugiej kaucji nie pobierał,za to pobiera ja od nowych osób z którymi podpisuje umowy z tej kamienicy ,mam kwitek ze taką kaucje juz raz zapłaciłam i chciała bym oddzyskać te pieniądze,dla mnie zresztą nie małe,po ich zwrocie jestem gotowa sie z tamtad wymeldować ,bo mam tam meldunek na stałe,prosze o szybką odpowiedz
wiwan / 2010-05-13 09:53
Oczywiście, że nowy właściciel nabywa również zobowiązania ale...szkoda, że w nowej umowie nie umieściłaś zapisu o dawnej kaucji. Zwłaszcza, jeśli nie masz pokwitowania jej wpłacenia.

Najnowsze wpisy