Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

lokaty strukturyzowane ?

lokaty strukturyzowane ?

Balboa / 213.238.108.* / 2008-11-22 22:15
gdzie są najtańsze lokaty strukturyzowane?

ja znalazłem jakieś lokaty na multifundzie i póki co wedle mojego rozeznania to najszersza i najtańsza oferta... znacie coś innego?
Wyświetlaj:
mfundusz.pl / 79.163.11.* / 2008-12-04 17:06
Nie wiem czy opcja najtańsze to jest dobre rozwiązanie. Jeśli chodzi o te struktury z Multifund to mam je wszystkie w ofercie. Jednak ja raczej nie patrzyłbym na strukturę pod kątem taniości. Dystrybuowałem już kilka produktów strukturyzowanych i wiem, że najważniejszy jest to na czym taki produkt się opiera.

Koszt początkowy można szybko odrobić jeśli jest dobrze skonstruowany produkt. Jeśli, źle to nawet jak dostaniemy strukturę za darmo to może się okazać bezwartościowa.
mwielach / 193.201.167.* / 2008-11-27 15:27
Multibank oferuje nieprzerwanie bardzo dobre warunki lokat strukturyzowanych ... z tego co wiem obecnie oparte o indeksy ropy - co atrakcyjne są one zamknięte w widełkach, czyli można zarobic nawet na spadkach indeksów po zakończeniu lokaty.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy