Forum TechnologieHi-Tech

Losowania Lotto są ustawione? Sprawdź

Losowania Lotto są ustawione? Sprawdź

Money.pl / 2012-01-27 12:25
Komentarze do wiadomości: Losowania Lotto są ustawione? Sprawdź.
Wyświetlaj:
damian430 / 193.151.98.* / 2016-08-26 09:09
NOTORYCZNE WIELKIE KUMULACJE W LOTKA I I ZA KAŻDYM RAZEM JEDNA WIELKA WYGRANA TAK JAK TO MIAŁO MIEJSCE WŁAŚNIE WCZORAJ 25 08 2016 I SZÓSTKA ZAPEWNE WPADŁA ZNÓW W JEDNYM Z DUŻYCH MIAST BĄDŻ NA JAKIMŚ ZADUPIU GDZIE MÓWIĆ BĘDĄ ŻE KTOŚ NA PEWNO PRZEJEŻDŻAŁ PRZEZ ICH WIOSKĘ I PUŚCIŁ ZAKŁAD,STAŁA ZAGRYWKA TOTALIZATORA.TAK SIĘ SKŁADA ZE ŚLEDZE LOTTO OD DOBRYCH 10 LAT KIEDYŚ NAWET ZAPISYWAŁEM KAŻDĄ JEDNA WYGRANA W PRZEDZIALE OD STYCZNIA DO GRUDNIA I TAK PRZEZ JAKIEŚ 3 LATA I STWIERDZAM ŻE TO CO JEST TERAZ W POLSKIM LOTTO W PORÓWNANIU NP Z LATAMI 2006-2012 TO JEST JEDEN WIELKI ABSURD I NIEPOROZUMIENIE,WÓWCZAS BYŁO TYLKO LOTTO BEZ JAKIEGOŚ PLUSA I LOSOWANIA BYŁY DWA RAZY W TYGODNIU A NIE JAK TERAZ 3 RAZY I WÓWCZAS W SKALI ROKU TYLKO W TYM JEDNYM LOSOWANIU NA 2 W TYGODNIU PADAŁO 75-85 SZÓSTEK,ŚREDNIO 7-8 NA MIESIAC,NATOMIAST W TEJ CHWILI GDZIE DOSZŁO LOSOWANIE LOTKA PLUS I DODATKOWO JEDNO LOSOWANIE W TYGODNIU TO NAWET TYLE WYGRANYCH NIE PADNIE W SKALI ROKU W DWÓCH LOSOWANIACH CO KIEDYŚ W JEDNYM.WIEM CO PISZE BO W TAMTYCH LATACH NOTOWAŁEM I WSZYSTKO MAM NA PAPIERZE,FAKT FAKTEM MOŻE NIE BYŁO TYLU TAK WYSOKICH KUMULACJI,ALE CZĘŚCIEJ PADAŁY WYGRANE.
brak słów / 31.183.84.* / 2016-12-16 23:56
...a kumulacje- jakoś zawsze masakrycznie duże -przed świętami co? bo wysyłamy w prezencie dla bliskich.... gram 12 lat na te same liczby i nie tylko..... i trafiłam 2 razy 4 i kilkanaście 3 .... podatek od marzeń......
Janusz414 / 89.71.10.* / 2016-08-02 15:03
Byłaby szansa na 100% gdyby losowanie było ręczne z tzw sierotką.W dobie komputeryzacji oni doją nas jak naiwnych baranów! Przestańcie - przestańmy grać w to oszustwo!
hrt / 87.105.134.* / 2016-07-28 19:24
w multi lotku juz od dawna nie pojawiaja sie inne liczby. urzywaja ciagle tych samych.to jest oszustwo.co to innych kul juz nie ma.tylko 11,12,58,59,42,44 54 63, 68 itd.co to ma znaczyc a gdzie inne nr. morze przydala by sie kontrol.
infi / 77.45.39.* / 2016-07-09 22:17
przeciętnie jest 5000000 zawartych zakładów a prawdopodobieństwo 1-14mln ,resztę proszę sobie dodać
Gerdziu / 188.146.67.* / 2016-07-01 11:16
Znowu idzie duża kumulacja... Teraz co chwila będzie po 20 mln do wygrania. Rząd kasy potrzebuje, LOL
gracz1234 / 91.94.16.* / 2016-07-03 13:38
Słyszeliście że jest nowy portal "wygraj6.pl" na którym można zapamiętywać swoje kupony losowania na najbliższe losowanie i porównywać z innymi graczami czy już ktoś nie obstawił takiego numeru :) oczywiście nie wiadomo kto go obstawił tylko widnieje informacja ile razy dane numery zostały już obstawione. Można również sprawdzić jakie numery nie zostały jeszcze obstawione. W sumie fajna sprawa może niedługo jak zaczną grać ludzie to nie będzie kumulacji i zawsze będzie po kilka wygranych :D
ryszard58888 / 79.184.252.* / 2018-03-29 14:46
też lipa bo lotto ma informacje i też wytypuje której nie będzie
Gerdziu / 188.146.16.* / 2016-06-27 13:00
Ja jestem zwolennikiem teorii spiskowych :)
Oglądając prognozę pogody widzimy mapę na której są wyświetlane temperatury itp. Mapa ta jest komputerowo nakładana więc to samo może się dziać z bębnem losującym... :)

Moim zdaniem aby zniwelować możliwość oszukiwania w tej grze to żeby ludzie nie wysyłali kuponów na chybił trafił. Komputer może wielokrotnie te same kombinacje losować (oczywiście może być tak ustawiony a nie, że to przypadek) a samemu skreślanie spowoduje, że będzie większa szansa wykorzystania tych 8 mln kombinacji :)
Nie wiem tylko jak wszystkich przekonać żeby wysyłali własnoręcznie skreślone numery. Jka przekonać i jak do wszystkich trafić.

Czy to przypadek, że obecnie po raz trzeci pod rząd buduje się duża kumulacja? Za czasów banderol tego nie było :)

Pozdrawiam
karambola123 / 89.66.42.* / 2016-06-26 00:22
A wiadomosc dla tych co graja online... niech się nie dziwą ze "niby" wygrali a nie wypłacono im pieniedzy... w regulaminie lotto jest czarno na białym, ze aby odebrac wygrana z oddziału głównego tzn z wieksza wygraną to trzeba okazac kupon... kupon z kolektury. wszystkie zakłady zawierane online sa nie ważne.
karambola123 / 89.66.42.* / 2016-06-26 00:11
Szczerze mówiąc jak weszłam na ten profil to aż ciarki mnie przeszły.... jakie Wy głupoty wygadujecie... Od razu sie przyznam że jestem kolektorka w lotto i to co tu wyczytałam z waszych opini to aż rece opadaja. Nawet nie wiem od czego zacząć.. Moze od tego, że ci co mają problemy z oszustwem niech sobie uzmysłowia ze w lotto (głównej grze) jest losowanych 6 liczb z 49... z czego 6 jest trafionych a 43 sa pudłem! To taka matematyka dla przedszkolaka. Dla tych co domagają sie losowania na zywo proponuje zabawę w domu z dzieckiem/zona/mężem/babcią/dziadkiem... wytypujcie 6 swoich szczesliwych liczb.. zróbcie karteczki z numerkami od 1 do 49, wrzućcie do czapki, miski, cokolwiek innego i losujcie... Zobaczycie wtedy rezultaty czy to jest takie proste wygrac.. zrobcie to nie raz a nawet 100 razy.. Za darmo! nic za to nie zapłacicie.. chcę wam uzmysłowić ze wygrana to przypadek. szczescie lub brak szczescia. Maszyna nie musi oszukiwac bo po prostu trudno wygrac! I to że gramy to jest zaprogramowane w naszych głowach "a może wygram, moze tym razem sie uda". Jestem ciekawa czy ci wszyscy co napisali tu komentarze, że to oszustwo czy i tak ponownie nie zjawili sie w kolekturze.. jak oszustwo to po co tam chodza?? druga sprawa przez którą zaczęłam sie wrecz śmiac to pan ktory napisał ze keno zamiast co 5 min to pojawiło sie w 4 sekundowym odstepnie.... że to oszustwo.. miałam taki przypadek.. wyłączył mi sie komputer, zanim znow go wlaczyłam i zalogowałam to troche mineło... wiec ten czas 10 minutowy w ktorym keno przebiegło dwukrotnie w całej polsce w tej danej (mojej) kolekturze powtórzył sie jeden za drugim. a propo innego Pana ktory napisał ze jednego dnia nie mamy kiedy wypłacić 100zł a drugiego kiedy jakiś klient wygrał 5 razy po 500zł w keno i kolektorka miała wypłacić 2500zł to jakiś przekręt.. otóż.. zdajemy pieniądze co 3 dni, ale jezeli klient wygrał te 2500zł łącznie pierwszego dnia naszej pracy to faktycznie nie mamy z czego wydac. a jeżeli jest to 3 dzien naszej pracy to z dwóch poprzednich dni mamy pieniadze i nie widze problemu ze kolektorka wydała mu te pieniądze. Ludzie... tu nie trzeba oszustwa... to są liczby... mnóstwo liczb.. jak ktos doszukuje sie oszustwa niech zrobi tak jak pisałam wczesniej losowanie na "ślepo" u siebie w domu za darmo! nikt nikogo nie namawia do gry. Kazdy robi to świadomie.. Sama jestem świadkiem kiedy klient wygrał u mnie 50 tys. w multi, 200 tys w keno... Ci ludzie byli o własciwym czasie we właściwym miejscu.. Czytając te bzdury na tym forum dociera do mnie jak bardzo chcecie wygrać? Kazdy tekst " O nawet trójki nie ma..." -zastanowcie sie czy nawet taką trójke łatwo trafić??? wcale nie... Każdy kto gra to liczy na szczescie i tego szczescia Wam wszystkim życzę...
Trzeźwy / 188.146.11.* / 2016-10-26 23:23
Właśnie! Weźcie sobie czapke i zróbcie sto tyś losowań! Ciekawe ile razy wypadnie wam 4 cyfry pod rząd! Powiem - ani razu! Dlaczego? Rachunek prawdopodobieństwa na to nie pozwoli- a lotto się udaje.... Ciekawe jak? Po drugie, jeśli za losowanie zaras po wygranej jest gwarantowane 2miliony to co by było jak w marcu 1994 roku gdy padło 80 wygranych 1stopnia? Skąd lotto wzięło by 160mln? A padło wtedy tyle wygranych, bo nie dało się manipulować wynikami losowań, bo był bęben losujący! Manualny! Kręcił się w lewo potem w prawo i nabierał kuleczki! Losowanie próżniowe to jawne oszustwo więc niech pani nie wypisuje głupot! Losowanie w serbii to wyraźnie udowodniło! Pani prezenterka podała cyfrę której jeszcze nie wylosowano! Jak? Jasnowidzka czy co?Dlaczego lotto nie skontroluje CBA ani takie tam? Bo to spółka skarbu państwa! Gdzie są ci lotto milionerzy? Ktoś ich widział? Ktoś o nich słyszał? Pełna tajemnica... Pff dobre sobie.... Każdy nagle znika co wygrał.... Oj ciemny narodzie... Nabijaj dalej skarb państw, bedzie na 500+ i inne pomysły naszych cudotwórców!!!!
tom 1234 / 31.183.196.* / 2018-06-11 00:54
2 000 000 to jest gwarantowana pula na wygraną 1-ego stopnia. Jeśli będzie 80 wygranych to dzielą się tymi dwoma milionami.
kristofer396 / 5.172.255.* / 2016-09-07 19:53
moja droga ,jak więc wytłumaczysz fakt że grając w totolotka m(30 lat temu) były banderole i padały 2-3 szóstki w miesiacu,teraz gra o wiele wiecej ludzi bo nawet taki który nie wie o co chodzi poprosi o kupon , i przez pare tygodni nic?? statytstyka sie kłania (to nauka ścisła)-wystarczy mocny komputer który ogarnie te wszystkie kombinacje i NIE wylosuje tylko jednej liczby !! beda 4ki 5tki ,ale 6tki nie -nochyba że skończą się kombinacje itrzeba już wyrzucic wygrany zestaw
antonio426 / 176.221.121.* / 2016-08-10 21:38
ile ci zapłacili za taki komentarz,taki człowiek w szkole się nazywa[chyba wiesz jak]jak stoisz za wnioskiem,że trudno wygrać,to zadam ci pytanie.6-to prawdopodobieństwo 14000000,a co z piątką,jak może być piątek po 200,300 sztuk,to już się okazuje nie nieprawdopodobne,a niemożliwe
armagedon109 / 85.222.42.* / 2016-07-11 20:17
To powiedz jakie jest prawdopodobieństwo powtórzenia się trzech liczb z lotto w lotto plus 09.07.2016 r.
antycristo / 89.174.169.* / 2016-07-08 22:27
Skoro 3 tak cięzko trafic ,to dlaczego TS nie płaci za 3 koło 100zł ? Ewentualnie 50 zł , inflacja co roku wygrana za 3 stoi w miejscu kilka lat... Sprawiedliwie byłoby gdyby nikt nie trafił 6 dzielono pulę na 5 ,4 , a za 3 wyższe nagrody,to co jest teraz nie przyciąga do kolektur .Ileż można sponsorować ten cały TS , wyciagają tylko kasę a nie zwiększają wygranych niskich stopni.
stalen gosc anonim / 94.254.190.* / 2016-06-06 17:48
Teraz moge cos jeszcze dopisac szerzej i dokladniej jedno zniklo drugie weszlo idalej o tej grze nie moge tylko biadolic bo i tak wiele wygralem byly takie okresy w moim zyciu ze nawet jak brakowalo zlociakow to za niekiedy ostatnie wysylalem i wygrywalem tak ze nie moge calkowicie narzekac gdzie roznica czesto wychodzila na zero bo to ci mi wielkiego nie wyplacili to bylbym sporo di przodu ,samochod skoda 3/364 ta sama kolektura dwie dziesiatki a w calej Polsce bylo czterdziesci ja mialem sam cztery innych wyzszych wygranych bylo brak wiele reklamacji czesc uznanych bledy lotto byly ale do wieksxych wygranych nie chcieli uznac .Piszemy o lotto bo w pilkarskich tez bylo wiele a i trafialem sporo ale i tak w gruncie rzeczy bylo nie zle ,teraz w tych lotomatach i maszynach losujacych to cud trafic ????cd nastapi jak cos bedzie na czasie bede Wam typowal Euro .
stalen cd jako anonim / 94.254.190.* / 2016-06-06 17:26
Wpisywalem ze jak trafilem wieksze wygrane to kupony byly kasowane czyli anulowane jako z bledami super lotek dopisano osma cyfre samochodu nie wygrywalem bo tej srodkowej banderoli brakowalo ,oszukany bylem na dwie dziesiatki po 5600 zl 80 r w ekspresie nie wyplacono mi ponad dziesiec tys zl w 83 r dopisano osma cyfra na org. a na kopiach bylo po siedem reklamacja nic nie dala zamiast ponad milion ponirwaz to byl moj wlasny system wyplacono tylko 70 tys zl rok 1985 Bedzin wpisywalem jeszcze wiele reklamacji ktore prawie nie byly uwzgledniane w wiekszosci gdy dotyczyly wiekszych wygranych to tyle cd nastapi bo skasuja ??
Piotr488 / 77.253.165.* / 2016-04-07 16:02
Opracowałem sporo lat temu własny system.
wygrałem juz na nową kuchnię samochód i sprzęt rtv-agd. To co bym wydał na lotto wkładam do skarbonki i moją wygraną wolną od podatku przeznaczam na to co mi jest potrzebne.
Ale to mój system i powiem jedno.
Nie raz widziałem emerytów puszczających plik kuponów w tzw. systemie i o dziwo Ci ludzie wygrywają, ale małe kwoty.
System max. 6 cyfr w multimulti to standard.
Jeżeli te cyfry znajdą sie w puli przewidzianych cyfr przez komputer przed losowaniem to jest ok - w żadne losowanie i wygrane w obecnym czasie wysokich wygranych nie wierze bo ich nie ma, ale to moje zdanie. Pozdrawiam wszystkich hazardzistów wierzących w wygraną.
w_zielinska / 2016-02-29 15:49
Nigdy nie brałam udziału w grach losowych, bo nie wierzę w taką formę hazardu i uczciwość losowań. Rozwój technologii sprawia, że wszystko można ustawić... Uwierzyłabym w wyniki losowania, gdyby polegało ono na wyciąganiu kulek z zawiązanymi oczami, w studiu z widownią dookoła.
Amped / 94.254.160.* / 2016-05-28 23:47
A zapomniało się już o podgrzewanych kulach prawda?
Jak chcecie / 94.254.240.* / 2016-02-18 23:18
Moim zdaniem powinno być to losownane w towarzystwie publicznie a przed każdym losowaniem 10 przypadkowych kulek wazone skoro tak piszecie...
Były pracownik lotto / 185.60.144.* / 2016-02-13 21:38
Tak kombinujecie że aż mi żal więc wyjaśniam:
2 godz. do losowania wystarczą aby podstawić lżejsze kuleczki wytypowane do miliona ;)
Moja dobra rada - szkoda waszych uczciwie zarobionych pieniążków bo i tak wygra szusteczka podstawionej pani/pana xyz ... ale zresztą jak sobie chcecie ...
www127 / 89.230.77.* / 2015-12-30 14:20
hej jeżeli są dowody na to że to oszustwo ( ktoś tu pisał nawet że ma ) i jeżeli tyle osób tak twierdzi to dlaczego nikt nic z tym nie robi albo samemu albo zebrać grupę ludzi dowody i do prokuraturki z tym albo gdzie tylko się da i niech się zajmą sprawą i prześwietlą to całe lotto i tych co za nim stoją , bardzo dużo osób stwierdza że to oszustwo że ma dowody ale nic się poza tym dalej nie dzieje a lotto jak się bawiło tak się bawi , jeśli stwierdza się popełnienie przestępstwa i jeszcze mówi że ma się , są dowody to chyba sprawa prosta ...
jak myślicie ?
Apolonia / 185.17.207.* / 2016-04-21 07:12
Hej, to nie jest takie latwe udowodnienie swojej racji w Polsce. Widac, ze nie masz pojęcia o systemie prawnym. Oczywiście, ze lotto jest grubymi nicmi szyte. Nie wiadomo kto wygrywa glowna wygrana (pewnie nikt), kasa zostaje w lotto. Już sam ten fakt oraz to ze losowania odbywają się bez widowni jest podejrzane.
olli / 5.172.232.* / 2016-02-25 17:39
jeśli nie oszukują,to dlaczego zamykają kolektury tyle przed losowaniem,i nie losują np. ręcznie na''ślepo''
aga333 / 79.185.225.* / 2016-01-20 18:22
też tak uważam do wielka manipulacja szkoda że nie ma grupy ludzi która coś z tym zrobi Polacy na znak protestu powinni przestać grać lub rządać zdrowej gry choćby przez możliwość grania do 1 minuty przed losowaniem a nie ze mają czas i sprawdzenie komputerowo liczb i je ustawic
k345 / 188.47.155.* / 2016-01-22 20:11
wystarczy że padnie wygrana i wtedy puszczać te same nr przez cały czas a lotto padnie
grasz / 37.248.255.* / 2016-01-19 14:29
lotto to jedna wielka maszyna do robienia szmalu jednym słowem to wielka lipa sam gram i h** z tego mam
Biedny ale uczciwy / 78.8.143.* / 2015-12-31 20:54
Prosta sprawa? Lotto daje takie pieniadze do budzetu państwa że nikt nie pozwoli na wykrycie ze to szwindel, a to jest szwindel.mimo to powodzenia w grach ,ja tam już dawno nie wysyłam tego kantu.

Najnowsze wpisy