Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Mam pomysł na firmę, ale nie wiem czy to wypali. proszę o komentarze. co o tym myślicie?

Mam pomysł na firmę, ale nie wiem czy to wypali. proszę o komentarze. co o tym myślicie?

majtynka1 / 2011-01-24 17:06
Wpadłam na pomysł aby otworzyć firmę organizującą imprezy na świeżym powietrzu dla firm, grup znajomych, grup szkolnych itp.. Chciałabym aby to było w takim klimacie obcowania z przyrodą, na wsi. Na początek mam 40 tyś. zł, murowaną stodołę, którą chciałabym przerobić na takie pomieszczenie gościnne z ławkami, stołami, utwardzoną podłogą (do tańca w razie potrzeby). Chciałabym zbudować taka dużą altanę i miejsce na ognisko. Mój chłopak otwiera po zaraz obok wypożyczalnie quadów więc to tez może być jakaś dodatkowa atrakcja. myślę też o paint ballu i o boisku. Musze zaznaczyć że mam trochę terenu.Co o tym myślicie? Zdałoby to egzamin?
Wyświetlaj:
Dyboja / 83.26.252.* / 2011-01-30 07:19
O.K. Konieczne jednak zapewnienie noclegów i bezpieczeństwa. Na takich imprezach alkohol. Po alkoholu jeszcze nikt nie zmądrzał. Albo np. współpraca z firmą mikrobusowa i odwożenie po imprezie, albo baza noclegowa, najlepiej jedno i drugie. Ochrona konieczna, gdyż po alkoholu fantazja ... i sprzyjające warunki do konfliktów. Gdyby doszło do awantury,
to zamknięcie interesu niemal pewne. Ponadto Policja, Prokuratura itd.
Pomysł dobry - warto nawet ściągnąć zespoły estradowe, w tym kabarety. Powodzenia.
Gdyby trzeba było dalszych porad: dyboja@wp.pl
help1234 / 193.0.242.* / 2011-01-28 15:26
Jak już wystartujesz (bądz nawet przed), to nie zapomnij o promocji w internecie, np. na fajnej stronie www.uslugodawca.pl
arek11 / 46.113.199.* / 2011-01-26 22:14
cyfry, liczą się tylko cyfry i rynek zbytu. musisz zacząć od tego jakie będziesz miała koszty miesięczne, a jaki potencjalny przychód. na tej podstawie można gdybać czy biznes się opłaci. proponuje na początek zbadać czy jesteś w stanie pozyskać klientów - to jest podstawa i szczęście to druga strona prowadzenia biznesu. w razie pytań pisz
Mariusz012 / 2011-01-25 10:47
Witam :)
Pochodzę z okolic Wrocławia i u nas istnieje coś podobnego. Mogę powiedzieć, że biznes nawet się kręci :D Również w pobliżu jest wypożyczalnia quadów ;]
Generalnie faktycznie jakieś małe zakwaterowanie powinno być. U nas są takie małe domki. Luksusów tam nie ma, ale przecież o to chodzi, żeby poczuć się jak na wsi :D
Według mnie pomysł fajny. Na takie imprezy, ogniska, zabawy przyjeżdżają osoby nawet spoza Wrocławia, bo Wrocław to standard ;)
Ja zajmuję się zakładaniem jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek w całej Polsce, w razie potrzeby, zapraszam do współpracy :)
www.zakładanie-spolki.com.pl
kuba1221 / 2011-01-26 10:06
Wspaniały pomysł.Popieram prywatną inicjatywę.Nie siedzisz z założonymi rękami i czekasz na kuroniówkę. Ja osobiście szukam innych pomysłów pasujących do miasteczka.A więc niewielki przemysł,fabryka śrutu,drutu,giętych parasoli.Bajer jest jeden;nie ważne co się produkuje,ważne jest jego sprzedaż / zbyt /..Może to być kooperacja z dużą fabryką.
nh / 95.160.105.* / 2011-01-24 22:44
przydało by się jakieś zakwaterowanie w pobliżu...
ed2c / 80.55.158.* / 2011-01-29 07:29
No pisze ze murowana stodola jak sie pochleja i pozygaja tylko slome zmieni,nie bedzie trzeba sprzatac tyle co w tradycyjnym hotelu po spotkaniu integracyjnym,tylko co z utylizacja gumek!!!!!!!

Najnowsze wpisy