Forum Forum prawneKarne

Mandaty za parkowanie w strefie płatnego parkowania

Mandaty za parkowanie w strefie płatnego parkowania

jannowicki13 / 2008-02-08 11:48
Dzien dobry
4 miesiecy temu dostalem wezwanie do zplaty za parkowanie w szczecinie za lata 2005-2006 na kwote 5000zł.Wezwanie odebrała matka ktora jest wspolwlascicielem auta ale nie posiada prawa jazdy.Teraz ponownie otrzymalem pismo ale juz z egzekucja komornicza na pismie jest wzmianka ze nie mozna sie od tego odwolac i komornik zajmie moje konto.Chodzi tez o to ze na liscie z mandatami sa wystawione daty kiedy przebywalem za granica i posiadam na to dokumenty i nie bylo mozliwosci aby auto jezdzilo gdyz stalo w tym czasie w garazu.Co moge z tym zrobic gdzie sie odwolac i jak to udowodnic?Pozostałe mandaty jestem w stanie zaplacic
Wyświetlaj:
Młody Rentier / 2008-02-11 15:33 / Bywalec forum
skoro otrzymales juz pismo od komornika tzn ze wczesniej otrzymales z sadu nakaz zapłaty i wtedy trzeba bylo napisac sprzeciw, teraz mozesz wystapic z powodztwem przeciwegzekucyjnym.
Nepi / 194.149.88.* / 2008-02-15 17:57
Dodam jeszcze ze w razie czego warto pamietac o skardze na czynnosci komornika, jezeli egzekucja juz sie zacznie, to tez jest to forma obrony, natomaist w tym przypadku, tak jak napisal Młody Rentier - Powództwo przeciw egzekucyjne jest podstawowym i skutecznym srodkiem do unikniecia egzekucji. Prawda jest tez ze musiales przespac dostarczenie nakazu zaplaty, od ktorego mozna bylo wniesc sprzeciw.
blaz / 213.156.109.* / 2008-02-29 16:34
A jeżeli dostałem wezwanie do zapłaty za okres dwóch lub trzech lat wstecz to co mam zrobić żeby uniknąć egzekucji?

Najnowsze wpisy