Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Marek Goliszewski z BCC po spotkaniu z premierem - spokojniejszy, ale wciąż pełen obaw

Marek Goliszewski z BCC po spotkaniu z premierem - spokojniejszy, ale wciąż pełen obaw

Wyświetlaj:
g / 212.186.144.* / 2005-11-16 08:40
dlaczego nie słyszałem tego głosu jak deficyt budżetowy powiekszał Miler i Belka

BCC

obserwator / 195.117.241.* / 2005-11-16 06:56
Ilu przedsiębiorców reprezentuje Pan Goliszewski?
Ilu wśród nich jest pracodawców kontrolowanych przez kapitał zagraniczny, kontrolujący sektor wielkich i dużych przedsiębio9rstw?
silver / 2005-11-15 16:15 / Bywalec forum
Wreszcie pożytek z mikrofonu Money.pl, który widać tu i ówdzie - wywiad w postaci pliku dźwiękowego .mp3. Ślicznie.
Selsdon / 2005-11-15 16:09
>>"Przedsiębiorcy oczekują zrozumienia jednej rzeczy, że praca i pieniądze dla ludzi tworzą się w przedsiębiorstwie"

Żeby jeszcze duża część społeczeństwa polskiego to zrozumiała...


>>"jeżeli nie obniżymy podatków"

niestety, obietnice wyborcze i poparcie przez LPR i Samoobrone trzeba z czegoś opłacić (np. 'becikowe) ...
K&K / 83.18.243.* / 2005-11-15 22:32
Jak czytam takie posty to przypomina mi się pytanie znane ze szkoły: "co autor miał na myśli.."
A może autor mial na myśli niektórych przedsiębiorców którzy, gdy im się mówi o ulgach inwestycyjnych to mówią: nie bo my chcemy obniżenia podatków.
Ciekawe co wówczas mają na myśli..., zostawiam to domysłom czytelnika.
Zbig / 81.168.228.* / 2005-11-16 08:23
Nie ulgom inwestycyjnym - bo raz się spóźniłem z zapłaceniem podatku, co poskutkowało cofnięciem ulgi na 3 lata wstecz ! Po drugie, ulgi to znowu niepotrzebna komplikacja i pole do nadużyć - nie lepiej po prostu obniżyć wszystkim podatki?
matic / 2005-11-16 05:14
Czy zawsze "większej części społeczeństwa" trzeba tłumaczyć takie rzeczy? Nie uważałeś w szkole i nigdy nie siedziałeś w skórze przedsiębiorcy, który musi utrzymać swoją rodzinę i rodziny swoich pracowników. Dla Państwa ważne są tylko liczby i wskaźniki - 0 konkretów dla tych którzy na to wszystko pracują. Podatków nie przestaniemy płacić i nie przesadzajmy - nie są takie straszne, bo można je sobie samemu obiżyć!

Najnowsze wpisy